خانه / اخبار خراسان / دوربرگردان‌های طبرسی و همچنین نواب مشهد با دستور تولیت آستان قدس بازگشایی می‌می شود

دوربرگردان‌های طبرسی و همچنین نواب مشهد با دستور تولیت آستان قدس بازگشایی می‌می شود

دوربرگردان‌های طبرسی و همچنین نواب مشهد با دستور تولیت آستان قدس بازگشایی می‌می شود

|دوربرگردان‌های طبرسی و همچنین نواب مشهد با دستور تولیت آستان قدس بازگشایی می‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، مصطفی خاکسار قهرودی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام آن خبر اظهار داشت: با توجه به مثبت‌بودن پس نتیجه آن می شود که بازگشایی آزمایشی دور برگردون شیرازی و همچنین بنابر دستور و همچنین تأکید تولیت آستان قدس رضوی و همچنین با هدف ارائه خدمت بهتر و همچنین اکثرا و بیشتر و همچنین افزایش آسایش و همچنین آرامش در تحقق زیارت مطلوب جهت زائرین و همچنین مجاورین، حداکثر تا سالروز میلاد حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) ۲ دور برگردون دیگر حرم مطهر از سمت خیابان‌های طبرسی و همچنین نواب نیز بازگشایی خواهد شد.

او همچنین افزود: از شهرداری مشهد و همچنین شرکت‌های اتوبوس‌رانی و همچنین تاکسیرانی خواسته شده در ارائه خدمت و همچنین تکریم زائرین نهایت دقت و همچنین نظارت را اعمال داشته باشند و همچنین در جلب رضایت حداکثری آنان کوشا باشند.

 

خاکسار قهرودی با اشاره به همکاری دستگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف جهت اجرایی‌شدن بازگشایی دوربرگردان‌های حرم مطهر عنوان کرد: در قالب آن طرح همکاری صمیمانه و همچنین صادقانه‌ای میان دستگاه‌های مختلفی در مشهد مقدس شکل گرفت و همچنین ما از ارائه سرویس ها و خدمات مطلوب آنان اطمینان کامل داریم و همچنین با حساسیت بالا پیگیر آن هم هستیم.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با تأکید براینکه آن طرح با رعایت کامل موارد و نکات امنیتی در حال اجراست، گفت: دوربرگردان‌های حرم مطهر با دستور تولیت آستان قدس رضوی و همچنین در راستای راهبرد زائرمحوری و همچنین ضمن رعایت کامل تمامی موارد و نکات و همچنین مسائل امنیتی بازگشایی خواهند شد.

دوربرگردان‌های حرم مطهر رضوی از حدود دو سال شمسی پیش به منظور تأمین مسائل امنیتی مسدود شده بودند، که چندی پیش طی بازدید حجت‌الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی از حریم حرم مطهر امام و پیشوا رضا(ع)، ضمن بررسی کردن معظلات و مسائل و مشکلات ترافیک اطراف حرم، پارکنیگ‌ها، مسیرهای رفت و همچنین آمد زائران و همچنین ایستگاه‌های توقف اتوبوس و همچنین تاکسی و همچنین به منظور تسهیل خدمت‌رسانی بهتر به زائران و همچنین مجاوران دستور بازگشایی دوربرگردان‌های حرم مطهر رضوی را صادر کردند.

انتهای پیام/ ز

دوربرگردان‌های طبرسی و همچنین نواب مشهد با دستور تولیت آستان قدس بازگشایی می‌می شود در تاریخ ۵ July 2019 | 8:03 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …