خانه / اخبار خراسان / خراسان رضوی| استقلال هیئت امنای علوم علم پزشکی جدید گناباد به تائید وزیر بهداشت رسید

خراسان رضوی| استقلال هیئت امنای علوم علم پزشکی جدید گناباد به تائید وزیر بهداشت رسید

خراسان رضوی| استقلال هیئت امنای علوم علم پزشکی جدید گناباد به تائید وزیر بهداشت رسید

|خراسان رضوی| استقلال هیئت امنای علوم علم پزشکی جدید گناباد به تائید وزیر بهداشت رسید از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از گناباد، حامد قربانی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد در محل سالن شهدای حکومت فرمانداری اظهار داشت: سپاه با سرنگونی پهباد آمریکایی اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشاند و همچنین بر عزت آن کشور افزود.

او همچنین ادامه داد: نیروهای نظامی دائما مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند و همچنین ما نیز خوشحال هستیم که میزبان یگان پهبادی ارتش در شهرستان هستیم و همچنین آن یگان پهبادی در گناباد ماندگارخواهند بود.

فرماندار گناباد با تبریک ۱۷ مرداد روز روزنامه نویس و خبرنگار که پیش رو می باشد گفتن کرد: شهید صارمی در جهت انعکاس خبرهای جدید از جان خود مایه گذاشت که آن نشان از جایگاه خبرنگاران می باشد و همچنین امروز به عنوان مصوبه شورای اداری به تمامی دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌می شود که هیچ دستگاهی حق شکایت از رسانه‌ها را در گناباد ندارد و همچنین بایستی و حتما جواب رسانه را با رسانه داد و همچنین قانون آن ظرفیت را ساخته یا ایجاد کرده می باشد.

قربانی با اشاره به سفر وزیر بهداشت درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید به گناباد تصریح کرد: در آن سفر مصوبه استقلال هیئت امنای دانشگاه علوم علم پزشکی جدید گناباد گرفته شده که گام مهمی در پیشرفت آن دانشگاه می باشد.

او همچنین با اشاره به آغاز فرآیند انتخابات و همچنین داغ شدن آن موضوع در شهرستان‌ها تاکید کرد:  در اجرای انتخابات مجلس شورای اسلامی سیاست فرمانداری گناباد بی‌طرفی می باشد و همچنین در همین راستا مدیران حق وارد شدن به ستادهای انتخاباتی را ندارد.

علی سده‌ای مدیرعامل کانون خبرنگاران و همچنین روزنامه نگاران شهرستان گناباد نیز در آن جلسه به مناسبت روز روزنامه نویس و خبرنگار اظهار داشت: گناباد از شهرستان‌های باسابقه و همچنین پر رسانه و همچنین شامل رتبه‌های برتر رسانه‌ای در کشور می باشد.

او همچنین ادامه داد: بی‌مهری‌ها گاهی اوقات دل همکاران ما را بدرد می‌آورد و همچنین در روند درست انعکاس خبرهای جدید آنها خلل ساخته یا ایجاد می‌کند؛ از سویی جایگاه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به روابط عمومی ادارات داده نمی‌می شود و همچنین اشخاص علاقه‌مند در آن باره وارد کار می شود و همچنین روابط عمومی بایستی و حتما سعی کند تعامل بین رسانه و همچنین خبرنگاران را افزایش دهد.

مدیرعامل کانون خبرنگاران و همچنین روزنامه نگاران شهرستان گناباد صریح کرد: نمایش دوره آموزشی ویژه روابط عمومی‌ها مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به نظر میرسد و همچنین مدیران هماهنگی تهیه خبرهای جدید را با مدیر مسئولان رسانه‌های مجوزدار داشته باشند.

سده‌ای خاطرنشان کرد: هزینه نشریات و مطبوعات بالاست و همچنین بخشی از ادارات فضای خالی دارند  و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد آن فضاها در اختیار دفاتر نشریات و مطبوعات قرار بگیرد. تامل و همچنین سعه صدر مدیران را در مواجهه با خبرهای جدید حوزه خود درخواست می‌کنیم و همچنین امیدواریم  دیگر جهت هر مطلبی خبرنگاران را روانه مجامع قضایی نکنند و همچنین در آن هم رسانه جوابیه بدهند زیرا و به درستی که خبرنگاران تبرئه می‌شوند و همچنین تنها و فقط بایستی و حتما یک پروسه وقت‌گیر را طی کنند.

انتهای پیام/ ت

خراسان رضوی| استقلال هیئت امنای علوم علم پزشکی جدید گناباد به تائید وزیر بهداشت رسید در تاریخ ۳۰ July 2019 | 1:08 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید»

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید» …