خانه / اخبار خراسان / تولیت آستان قدس: رسیدگی به مستضعفان را وظیفه خود می‌دانیم

تولیت آستان قدس: رسیدگی به مستضعفان را وظیفه خود می‌دانیم

تولیت آستان قدس: رسیدگی به مستضعفان را وظیفه خود می‌دانیم

|تولیت آستان قدس: رسیدگی به مستضعفان را وظیفه خود می‌دانیم از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس و همچنین به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در دیدار فعالان فرهنگی حاشیه شهرستان مشهد که در تالار ولایت حرم مطهر رضوی انجام شد، با تأکید بر آنکه آستان قدس رضوی نسبت به معظلات و مسائل و مشکلات حاشیه شهرستان مشهد بی‌تفاوت نیست و همچنین به مقدار و اندازه و میزان قدرت جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات آن منطقه ها و مناطق تلاش می‌کند، اظهار داشت: موضوع حاشیه شهرستان مشهد از دغدغه‌های مقام معظم رهبری می باشد و همچنین بر آن اساس آن موضوع جهت ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می باشد.

او همچنین ضمن قدردانی از دلسوزی ها و همچنین پیگیری‌های گرفته شده توسط آیت الله علم الهدی در ستاد ساماندهی حاشیه شهرستان، افزود: تقریبا در تمام دیدارهایی که با مسئولان عالی کشور داشته‌ام، موضوع حاشیه شهرستان مشهد را مطرح و همچنین تلاش کردم در مسئولان ساخته یا ایجاد حساسیت می شود.

تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر آنکه جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات حاشیه شهرستان مشهد بایستی و حتما نگاه ملی وجود داشته باشد، تصریح کرد: اکنون بسیاری از مسئولان کشور نسبت به آن موضوع دغدغه و همچنین حساسیت پیدا نموده اند و همچنین تلاش ما نیز در همراه کردن قسمت و بخش‌ها و همچنین ارگان‌های متنوع و گوناگون و مختلف جهت خدمت‌رسانی شایسته به آن منطقه ها و مناطق می باشد.

او همچنین تصریح کرد: آن اولین جلسه در آستان قدس رضوی در خصوص حاشیه شهرستان مشهد بود، ولی باید توجه داشت آخرین جلسه نخواهد بود، جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات حاشیه شهرستان حتما جلسات منظم برگزار می‌کنیم و همچنین به روش جدی به دنبال رفع معظلات و مسائل و مشکلات آن منطقه ها و مناطق خواهیم بود.

او همچنین ابراز کرد: از امکانات آستان قدس رضوی جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات حاشیه شهرستان مشهد بهره بری و استفاده خواهیم کرد و همچنین به مقدار و اندازه و میزان قدرت و همچنین امکانات به آن مقوله خواهیم پرداخت.

مروی با اشاره به آن سخن امام و پیشوا راحل که فرمودند «یک موی کوخ نشینان جهت من به همه کاخ نشینان ترجیح دارد» خاطرنشان کرد: در تمام دوران پیش و همچنین بعد از انقلاب اسلامی مستضعفان همواره پای انقلاب و همچنین نظام ایستاده‌اند، بسیاری از شهدا از آن منطقه ها و مناطق برخاستند و همچنین در صورتی که تحریمی و همچنین گرانی وجود داشته اکثرا و بیشتر بر دوش شهروندان و مردم شهر محروم بوده می باشد.

او همچنین با تأکید بر آنکه رسیدگی به مستضعفان را وظیفه خود می‌دانیم زیرا آن هم‌ها ولی نعمتان انقلاب خواهند بود، افزود: جهت ما آن موضوع حائز اهمیت بوده و همچنین بنده در طول مدت خادمی حضرت رضا(ع) تنها در یک جا سخنرانی خارج از آستان قدس داشتم که آن هم هم در مراسم شب قدر حاشیه شهرستان مشهد بوده می باشد.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به همراهی و همچنین همکاری خوبی که میان مسئولان متنوع و گوناگون و مختلف در مشهد مقدس شکل گرفته می باشد، ابراز کرد: استاندار و همچنین شهردار محترم خیلی زیاد با انگیزه و همچنین پرتلاش با همراهی و همچنین همکاری خیلی زیاد خوب، با محوریت نماینده محترم ولی فقیه جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات در تلاش خواهند بود که آن امر خیلی زیاد امیدوار کننده می باشد.

مروی در پایان از فعالان عرصه خدمت به محرومان در حاشیه شهرستان بویژه در حوزه های فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین محروم و بی بهره‌زدایی تقدیر و همچنین تشکر کرد.

انتهای پیام/ ت

تولیت آستان قدس: رسیدگی به مستضعفان را وظیفه خود می‌دانیم در تاریخ ۱۲ August 2019 | 11:50 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …