خانه / اخبار خراسان / زوجین سپاه امام و پیشوا رضا(ع) زندگی به سبک رضوی را آغاز کردند

زوجین سپاه امام و پیشوا رضا(ع) زندگی به سبک رضوی را آغاز کردند

زوجین سپاه امام و پیشوا رضا(ع) زندگی به سبک رضوی را آغاز کردند

|زوجین سپاه امام و پیشوا رضا(ع) زندگی به سبک رضوی را آغاز کردند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، جشن پهناور و بزرگ زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین خانواده سپاه امام و پیشوا رضا(ع) با همکاری مرکز مسائل بانوان و همچنین خانواده آستان قدس رضوی و همچنین معاونت فرهنگی سپاه امام و پیشوا رضا(ع) و همچنین با حضور ۱۴۰۰ زوج جوون عصر امروز در محل مجتمع فرهنگی آیه‌ها برپا شد.

محمدحسن اسماعیلی مسئول طرح ملی ازدواج، زندگی به سبک رضوی در مرکز مسائل بانوان و همچنین خانواده آستان قدس رضوی در آن مراسم اظهار داشت: زندگی به سبک رضوی یک طرح آموزشی می باشد که از سوی مرکز مسائل بانوان و همچنین خانواده آستان قدس رضوی طراحی شده و همچنین قسمت و بخش عمده آن طرح مرتبط به مباحث آموزشی آن هم می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: خوشبختانه از زمان اجرای آن طرح در سال شمسی ۹۶ بازخوردهای خیلی زیاد خوبی از آن هم گرفته‌ایم و همچنین زوجین طی یک دوره سه ساله آموزش‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را فرا می‌گیرند و همچنین از سرویس ها و خدمات آن طرح برخوردار خواهند بود.

اسماعیلی گفتن کرد: در قالب آن طرح سرویس ها و خدمات آموزشی و همچنین مشاوره به صورت همزمان دیده شده و همچنین زوجین در مدت سه سال شمسی از آن سرویس ها و خدمات بهره‌مند می‌شوند و همچنین خوشبختانه اجرای آن طرح نقش بارزی در تحکیم نهاد خانواده ایفا کرده می باشد.

بتول ارشادی مدیر مرکز فرهنگی سپاه امام و پیشوا رضا(ع) نیز اظهار داشت: هدف اصلی آن طرح برپایی زندگی ساده‌تر و همچنین فراهم کردن باره‌های ازدواج پایدار می باشد.

او همچنین افزود: از ابتدای سال شمسی ۹۷ به تا حال عقد هزار و همچنین ۸۰۰ زوج از خانواده سپاه امام و پیشوا رضا(ع) به ثبت رسیده می باشد که ۳۲۰ زوج جهت شرکت در آن جشن انتخاب شده‌اند.

انتهای پیام/ح

زوجین سپاه امام و پیشوا رضا(ع) زندگی به سبک رضوی را آغاز کردند در تاریخ ۱۵ August 2019 | 2:40 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …