خانه / اخبار خراسان / آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید»

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید»

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید»

|آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید» از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، دهه ولایت و همچنین امامت فرصت مناسبی می باشد تا به دورترین نقاط شهرستان و همچنین استانت هم سری بزنی و همچنین چه خوب می باشد که رهاوردی مانند شادی را نیز جهت آنها سوغات ببری.

از مشهد که خارج شوی؛ کم کم چهره محروم و بی بهره را در چهره بعضی روستاهای اطراف مشهد و همچنین البته منطقه ها و مناطق دوردست استان خراسان رضوی می‌توانید شاهد باشید؛ روستاهایی که دانش آموزان و همچنین کودکانشان لبخند بر روی لبانشان پژمرده شده ولی باید توجه داشت خیلی زیاد هم خوب استعداد خندیدن و همچنین شاد بودن را دارند؛ کافی می باشد بتوانی فرصتی مناسب جهت آنها فراهم کنی.

دهه امامت و همچنین ولایت شاید بهترین زمان جهت آن پیشامد جدید باشد؛ جایی که تیمی از بچه‌های آتش به اختیار فرهنگی جهت شاد کردن بچه‌های آن روستاها دست به هر کاری می‌زنند و همچنین ساعتی شادی حلال و همچنین لبخند زیبا را به آنها هدیه می‌دهند.

تیمی که از عده‌ای جوون تشکیل شده؛ تیمی که کانون خادمین معنوی امام و پیشوا رضا(ع) نام دارند؛ تعدادی جوون مخلص و همچنین بی‌ریا و همچنین البته خوش ذوق و همچنین قریحه دور هم جمع می‌شوند و همچنین کوله بار سفر می‌بندند و همچنین روستا به روستا را در آن ایام حاضر می‌شوند و همچنین ساعتی شادی را به روستائیان و همچنین به ویژه دانش آموزان و همچنین کودکان حاضر در منطقه هدیه می‌دهند.

روستای «قلیچ آباد»؛ یکی از مرزی‌ترین روستاهای شهرستان کلات در استان خراسان رضوی نخستین نقطه سفر آنها در آن ایام می باشد؛ جمعیت بسیاری دورهم جمع شده‌اند؛ در میان آنها از سنین متنوع و گوناگون و مختلف دیدن می‌می شود ولی باید توجه داشت قاطبه جمعیت با بچه‌ها می باشد.

چقدر خوب استعداد خندیدن و همچنین شاد بودن دارند؛ چقدر خوب می‌قدرت آنها را شاد دید و همچنین لبخند بر لبشان نشاند؛ کافی می باشد اندکی ذوق و همچنین قریحه داشته باشی که خادمان معنوی امام و پیشوا رضا(ع) به خوبی از آن هم برخوردارند.

«قلیچ آباد» جزو مرزی‌ترین روستاهای خراسان رضوی می باشد که در شهرستان کلات واقع شده می باشد؛ غبار محروم و بی بهره بر چهره آن روستا نشسته می باشد و همچنین بایستی و حتما جهت حوزه عمران و همچنین سازندگی آن هم نیز فکری کرد.

تیم که از روستا خارج می‌می شود، رهسپار روستای «گرو» می‌می شود؛ آن روستا نیز جزو روستاهای محروم شهرستان کلات می باشد و همچنین در محروم و بی بهره دست کمی از قلیچ ٖآباد ندارد؛ بایستی و حتما زودتر جهت عمران و همچنین آبادی هر دو روستا کاری صورت داد ولی باید توجه داشت امروز زمانش نیست؛ امروز زمانی می باشد که تیم بایستی و حتما از لحظه لحظه‌اش بهره بگیرد و همچنین جهت شاد کردن دل آن کودکان کاری صورت دهد.

از روستا که خارج می‌شوی، هنوز لبخند بر لبان کودکانشان نقش بسته می باشد؛ بایستی و حتما کاری کرد که آن لبخند همیشگی باشد و همچنین بر لبان آن کودکان نقش ببندد….

انتهای پیام/ن

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید» در تاریخ ۱۶ August 2019 | 2:27 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …