خانه / اخبار خراسان / مشهد مقدس|«یک نذری ساده»؛ آن قیچی‌ها مجانی و رایگان «موچینی» می‌کنند

مشهد مقدس|«یک نذری ساده»؛ آن قیچی‌ها مجانی و رایگان «موچینی» می‌کنند

مشهد مقدس|«یک نذری ساده»؛ آن قیچی‌ها مجانی و رایگان «موچینی» می‌کنند

|مشهد مقدس|«یک نذری ساده»؛ آن قیچی‌ها مجانی و رایگان «موچینی» می‌کنند از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، همزمان با ایام دهه ولایت و همچنین امامت، تشکل‌های مردمی در نقاط متنوع و گوناگون و مختلف شهرستان مشهد، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های متنوعی را اجرا می‌کنند تا در آن ایام گوشه‌ای از کار خیر را به اصطلاح خودشان گرفته باشند و همچنین خدمتی به خلق الله ارائه کنند.

در آن میان تیمی از جوانان همین شهرستان قیچی‌ها  را به دست گرفته‌اند و همچنین سراغ بچه‌های باصفای حاشیه شهرستان مشهد رفته‌اند و همچنین در آن ایام جشن و همچنین سرور خود را وقف خدمت نموده اند.

قیچی‌هایی که طلایی خواهند بود و همچنین دست‌هایی که با آن قیچی‌ها مجانی و رایگان موچینی می‌کنند؛ طلایی از آن نظر که کارشان نرخ ندارد و همچنین آن هم را با دیگران به اشتراک گذاشته‌اند.

آن برنامه جذاب و جالب و خوب از چندی قبل در حاشیه شهرستان مشهدمقدس آغاز شده و همچنین قرار می باشد تا شب عید غدیر در نقاط متنوع و گوناگون و مختلف شهرستان مشهد و همچنین حاشیه شهرستان همچنان نیز دنبال می شود.

 کورههای آجرپزی «برزش آباد» و همچنین حاشیه شهرستان بلوار سوم طبرسی مکان‌هایی بوده که به تا حال آن سرویس ها و خدمات در آنها ارائه شده و همچنین مجموعاً در دو برنامه جذاب و جالب و خوب‌‌ای که به تا حال برگزار شده ۱۲ آرایشگر آقا و همچنین خانم حضور داشتند و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات نموده اند؛ در برنامه جذاب و جالب و خوب اول کوره آجرپزی حداقل ۳۵ فرد یا شخص پسر و همچنین دختر خانم کودک و همچنین نوجوان از سرویس ها و خدمات آن تیم از جوانان خوش ذوق مشهدی برخوردار شده‌اند.

پویش مردمی «یک نذری ساده» عنوان برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای می باشد که نهاد شهروندان و مردم شهر نهاد کانون خادمین معنوی امام و پیشوا رضا(ع) در طی سال شمسی و همچنین در قالب‌های متنوع و گوناگون و مختلف به همت اعضا و همچنین عاشقان اهل بیت(ع) و همچنین به صورت مردمی انجام می‌دهند و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات مجانی و رایگان آرایشگری نیز جزئی از آن پویش می باشد.

انتهای پیام/ش

مشهد مقدس|«یک نذری ساده»؛ آن قیچی‌ها مجانی و رایگان «موچینی» می‌کنند در تاریخ ۱۷ August 2019 | 12:57 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …