خانه / اخبار خراسان / جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کودک در مشهد؛ باز هم خبری از تبلیغات محیطی نبود

جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کودک در مشهد؛ باز هم خبری از تبلیغات محیطی نبود

جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کودک در مشهد؛ باز هم خبری از تبلیغات محیطی نبود

|جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کودک در مشهد؛ باز هم خبری از تبلیغات محیطی نبود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، جشنواره کودک و همچنین نوجوان در این روزها در مشهدمقدس و همچنین به میزبانی سینما سیمرغ برگزار شد و همچنین استقبال نسبتا خوبی نیز از آن جشنواره گرفته شده می باشد.

ولی باید توجه داشت حلقه مفقوده در آن میان مانند سال شمسی‌های قبل آن بود که باز هم خبری از تبلیغات محیطی جهت آن جشنواره به صورت شایسته نبود و همچنین در سطح شهرستان تبلیغی جهت آن جشنواره صورت نگرفته می باشد.

از سوی دیگر محل نمایش آن جشنواره در سینما سیمرغ مشهد مشخص کردن شده بود که در غرب مشهدمقدس قرار دارد؛ استقبال گرفته شده از آن جشنواره با توجه به آنکه مخاطب آن جشنواره خاص بوده و همچنین صرفا محدود به کودکان و همچنین جوانان و نوجوانان می باشد نسبتا مناسب بوده ولی باید توجه داشت آن دلیلی جهت نادیده گرفتن تبلیغات محیطی نیست.

حجم و همچنین تعداد تبلیغات فرهنگی در سطح شهرستان مشهد آن روزها به کمترین مقدار و اندازه و میزان ممکن رسیده و همچنین تمام در و همچنین دیوار شهرستان را تبلیغات تجاری و همچنین یا تبلیغات خدمت‌رسانی گرفته می باشد و همچنین خبری از تبلیغات فرهنگی نیست.

با محمدی دست یار هنری و همچنین سینمایی ارشاد خراسان رضوی تماس گرفتیم تا از او همچنین در مورد علت عدم برپایی تبلیغات محیطی سوال کنیم ولی باید توجه داشت ایشان طبق معمول پاسخگو نبودند ولی باید توجه داشت به‌نظر می‌رسد سمت دیگر آن بحث و داستان شهرداری مشهد باشد.

بایستی و حتما دید آیا ارشاد خراسان رضوی اصلا رایزنی ویژه ای با شهرداری جهت نصب تابلوهای آن جشنواره داشته می باشد یا خیر؟

نقل از از علی رحیمیان

انتهای پیام/ح

جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کودک در مشهد؛ باز هم خبری از تبلیغات محیطی نبود در تاریخ ۲۷ August 2019 | 9:54 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …