سرخط خبرها
خانه / اخبار خراسان / بزرگترین اجتماع زائران کشور افغانستان روز تاسوعا در حرم رضوی برگزار می‌می شود

بزرگترین اجتماع زائران کشور افغانستان روز تاسوعا در حرم رضوی برگزار می‌می شود

بزرگترین اجتماع زائران کشور افغانستان روز تاسوعا در حرم رضوی برگزار می‌می شود

|بزرگترین اجتماع زائران کشور افغانستان روز تاسوعا در حرم رضوی برگزار می‌می شود از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدسبه نقل از آستان نیوز، هم‌زمان با نهم محرم‌الحرام مصادف با روز تاسوعا، زائران مقیم و همچنین غیرمقیم کشور افغانستان با هدف وحدت و همچنین همدلی زیر بیرق حضرت ابا عبدالله‌الحسین(ع) در رواق دارالمرحمه اجتماع کرده و همچنین به عزاداری و همچنین سوگواری خواهند پرداخت. 

آن مراسم با حضور ۳ هزار زائر عزادار از ساعت ۴ الی ۷ برگزار می‌می شود که سخنرانی، عزاداری و همچنین نوحه‌سرایی ذاکران اهل بیت عصمت و همچنین طهارت(ع) در غم شهادت امام و پیشوا حسین(ع) از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن مراسم مذهبی می باشد.

همچنین طبق برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی انجام شده مدیریت مسائل زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی در نظر دارد در روزهای تاسوعا و همچنین عاشورای حسینی از شهدای تیپ فاطمیون و همچنین علما و همچنین شخصیت‌های برجسته همچون مرحوم آیت‌الله بررسی کننده و پروهشگر کابلی از مراجع تقلید شیعیان افغانستان و همچنین آیت‌الله محمد آصف محسنی ریاست شورای علمای شیعه تجلیل کند.

انتهای پیام/ح

بزرگترین اجتماع زائران کشور افغانستان روز تاسوعا در حرم رضوی برگزار می‌می شود در تاریخ ۷ September 2019 | 2:36 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دوچرخه‌سواران مازندرانی به حرم منور رضوی مشرف شدند + تصاویر

دوچرخه‌سواران مازندرانی به حرم منور رضوی مشرف شدند + تصاویر |دوچرخه‌سواران مازندرانی به حرم منور …