خانه / اخبار خراسان / حلقه‌‌های معرفت با موضوع دفاع مقدس در حرم منور رضوی برگزار می‌می شود

حلقه‌‌های معرفت با موضوع دفاع مقدس در حرم منور رضوی برگزار می‌می شود

حلقه‌‌های معرفت با موضوع دفاع مقدس در حرم منور رضوی برگزار می‌می شود

|حلقه‌‌های معرفت با موضوع دفاع مقدس در حرم منور رضوی برگزار می‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حجت الاسلام حسین شریعتی‌نژاد با اشاره به آنکه حرم امام و پیشوا رضا(ع) پایگاه جهاد و همچنین شهادت می باشد، اظهار داشت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس، یادآوری و همچنین مرور مداوم و همچنین مستمر آن هم غنای فرهنگی می باشد که در یک دوره سخت هشت ساله جهت کشور ما به دست آمد و همچنین می‌تواند پشتوانه عملی و همچنین نظری استواری جهت بعدی آن ملت باشد.

او همچنین ادامه داد: معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی هر سال شمسی در هفته دفاع مقدس سعی داشته تا با نمایش مراسم‎های محوری و همچنین متعدد یاد و همچنین خاطره دفاع مقدس را زنده نگه داشته و همچنین در ترویج فرهنگ آن هم گام موثر بردارد.

شریعتی‌نژاد ابراز کرد: با توجه به حضور گسترده زائران در حرم مطهر رضوی سعی شده در هفته دفاع مقدس جهت عموم سنین برنامه جذاب و جالب و خوب فرهنگی تدارک دیده می شود.

او همچنین گفت: هر شب در رواق امام و پیشوا خمینی(ره) مسائل مرتبط به هفته دفاع مقدس با حضور سخنرانان و همچنین راویان تبیین می‌می شود و همچنین ویژه بانوان نیز در رواق حضرت زهرا(س) قبل از نماز ظهر برنامه جذاب و جالب و خوب روایتگری از دفاع مقدس تدارک دیده شده می باشد.

شریعتی‌نژاد ادامه داد: به همت اداره پاسخگویی معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی در آن هفته بعضی از حلقه‌های معرفت به موضوع دفاع مقدس خواهند پرداخت و همچنین در آن ارتباط و رابطه به سوالات زائران پاسخ می‎دهند.

دست یار تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اظهار کرد: افزون بر حلقه‌‏های معرفت برنامه جذاب و جالب و خوب پرسمان دینی نیز هر روز بعد از نماز مغرب و همچنین عشاء با موضوع دفاع مقدس در صحن جمهوری اسلامی میزبان زائران می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: دعای کمیل آن هفته با نوای حاج صادق آهنگران خواندن و قرائت خواهد شد که در ادامه اشعار حماسی و همچنین خاطره‌انگیز دوران دفاع مقدس نیز خوانده می‌می شود.

انتهای پیام/ن

حلقه‌‌های معرفت با موضوع دفاع مقدس در حرم منور رضوی برگزار می‌می شود در تاریخ ۲۳ September 2019 | 12:57 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دوچرخه‌سواران مازندرانی به حرم منور رضوی مشرف شدند + تصاویر

دوچرخه‌سواران مازندرانی به حرم منور رضوی مشرف شدند + تصاویر |دوچرخه‌سواران مازندرانی به حرم منور …