خانه / اخبار خراسان / «اقتصاد مقاومتی» هنوز در ساختار اجرایی کشور جا نیفتاده/ مسئولان با «مدیریت جهادی» اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند

«اقتصاد مقاومتی» هنوز در ساختار اجرایی کشور جا نیفتاده/ مسئولان با «مدیریت جهادی» اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند

«اقتصاد مقاومتی» هنوز در ساختار اجرایی کشور جا نیفتاده/ مسئولان با «مدیریت جهادی» اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند

|«اقتصاد مقاومتی» هنوز در ساختار اجرایی کشور جا نیفتاده/ مسئولان با «مدیریت جهادی» اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند از خراسان مسکن|

سید هاشم بنی‌هاشمی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در مورد نامگذاری امسال با عنوان “اقتصاد مقاومتی، اقدام و همچنین عمل” اظهار داشت: پیشامد جدید اقدام و همچنین عمل راهبردی می باشد در راستای اقتصاد مقاومتی که چند سالی می باشد مقام معظم رهبری نسبت به آن هم تأکید دارند.

او همچنین افزود: آنکه مقام معظم رهبری امسال را به‌عنوان سال شمسی اقدام و همچنین عمل نامگذاری کردند به آن دلیل می باشد که بحث اقتصاد مقاومتی در ساختار اجرایی کشور هنوز جا نیفتاده و همچنین شهروندان و مردم شهر نیز بایستی و حتما با آن پیشامد جدید انس و همچنین همراهی بیشتری داشته باشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی به ۱۰ سرفصل اشاره داشتند، ما در سال شمسی‌های قبل ۸ محور اقتصاد مقاومتی را مشخص کردیم و همچنین در هر محور ۵ بسته عملیاتی، که در مجموع به ۴۰ بسته عملیاتی رسیدیم تا دستگاه‌های اجرایی در سطح وزارت خانه، استان و همچنین شهرستان‌ها در آن باره وارد شدن پیدا کنند.

بنی‌هاشمی عنوان کرد: جهت آنکه هر مسئول و همچنین شهروندی بتواند بسته‌های عملیاتی را در محیط کاری خود به مرحله اقدام برساند و همچنین اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کند، بایستی و حتما موضوعات حیطه کاری خود را تغییر پیدا کردن به پروژه و همچنین با به‌کارگیری روش اجرایی مناسب آن هم را مدیریت کند و همچنین به‌نوعی با بهره گیری از روش‌های مدیریت جهادی بسته‌های اقتصاد مقاومتی را عملیاتی سازد.

او همچنین گفتن کرد: حکومت بایستی و حتما وزارت خانه‌ها، ادارات و همچنین مجموعه‌های تحت مدیریت خود را با بهره گیری از ۴۰ بسته عملیاتی تعریف شده مدیریت کند، به‌عنوان مثال در بحث گمرکات شاخص‌های وارد شدن و همچنین خروج کالا در پیشامد جدید ارز، اقدامات بانک‌ها در قالب آن بسته‌های عملیاتی اجرایی می شود و همچنین در عرصه ادارات و همچنین ساختار حکومت شکل بگیرد. در حوزه نفت و همچنین گاز نیز وزارت نفت از سال شمسی قبل در آن حوزه وارد شدن پیدا کرده می باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: خوشبختانه باره کار در حکومت فراهم می باشد و همچنین تنها بایستی و حتما اقدام و همچنین عمل می شود چرا که همه اقتصاد مقاومتی را قبول دارند و همچنین نسبت به اجرای آن هم معتقد خواهند بود ولی باید توجه داشت پس نتیجه آن می شود که و همچنین ثمری که بایستی و حتما داشته باشد هنوز حاصل نشده و همچنین با اقدام و همچنین عمل و همچنین بهره گیری از مدیریت جهادی می‌قدرت آن هم را عملیاتی کرد.

انتهای پیام/*

«اقتصاد مقاومتی» هنوز در ساختار اجرایی کشور جا نیفتاده/ مسئولان با «مدیریت جهادی» اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند در تاریخ ۱ April 2016 | 11:01 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …