خانه / اخبار مسکن / ساخت مسکن مهر در بیابان سرمایه را هدر داد

ساخت مسکن مهر در بیابان سرمایه را هدر داد

ساخت مسکن مهر در بیابان سرمایه را هدر داد

|ساخت مسکن مهر در بیابان سرمایه را هدر داد از خراسان مسکن|

دﺑﻴﺮ ﻛﺎﻧﻮن ﺳﺮاﺳﺮی اﻧﺒﻮه ﺳﺎزان ﻣﺴﻜﻦ و همچنین ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﻳﺮان گفت: ساخت پروژه های مسکن مهر در بیابان دور از شهرها و روستاها و همچنین یا در شهرهای جدید، سرمایه های ملی را هدر داد.

ساخت مسکن مهر در بیابان سرمایه را هدر داد

دﺑﻴﺮ ﻛﺎﻧﻮن ﺳﺮاﺳﺮی اﻧﺒﻮه ﺳﺎزان ﻣﺴﻜﻦ و همچنین ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﻳﺮان گفت: ساخت پروژه های مسکن مهر در بیابان دور از شهرها و روستاها و همچنین یا در شهرهای جدید، سرمایه های ملی را هدر داد.

«فرشید پورحاجت»  افزود: مسکن مهر معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین هزینه های بسیاری را به شهروندان و مردم شهر تحمیل کرد، زیرا آن پروژه ها بدون کار کارشناسی آغاز شد و همچنین با فرهنگ و همچنین اقلیم شهروندان و مردم شهر همخوانی نداشت.
به به گفته اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، او همچنین گفت: شهروندان و مردم شهر از آن پروژه ها استقبال نکردند و همچنین به تا حال بسیاری نتوانستند خود را جهت زندگی در آن پروژه ها وفق دهند.
دﺑﻴﺮ ﻛﺎﻧﻮن ﺳﺮاﺳﺮی اﻧﺒﻮه ﺳﺎزان ﻣﺴﻜﻦ و همچنین ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﻳﺮان با گفتن آنکه جهت سکونت در یک منطقه تامین سرویس ها و خدمات زیربنایی و همچنین روبنایی خیلی زیاد ضروری می باشد گفت: همچنین و علاوه بر ضرورت تامین سرویس ها و خدمات زیربنایی و همچنین روبنایی، ساخته یا ایجاد اشتغال جهت شهروندان و مردم شهر در آن منطقه ها و مناطق اهمیت بسیاری دارد تا انگیزه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت سکونت در آن پروژه ها جهت شان فراهم می شود.
او همچنین تاکید کرد: تجربه احداث مسکن مهر در منطقه ها و مناطق متنوع و گوناگون و مختلف نشان داد که شهروندان و مردم شهر مکان یابی نامناسب آن پروژه ها را به درستی تشخیص داده اند و همچنین حاضر به زندگی در بیابان نیستند. مسکن مهر بدون برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مناسب در سطح کشور اجرا شد.
دﺑﻴﺮ ﻛﺎﻧﻮن ﺳﺮاﺳﺮی اﻧﺒﻮه ﺳﺎزان ﻣﺴﻜﻦ و همچنین ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﻳﺮان از مکان یابی پروژه های مسکن مهر انتقاد کرد و همچنین گفت: ساخت مسکن مهر در بیابان ها اشتباه بزرگی بود که تنها پس نتیجه آن می شود که آن هم هدر رفت سرمایه های ملی بود .
پور حاجت گفت: جهت آغاز یک پروژه ملی بایستی و حتما مطالعات همه جانبه انجام می شود و همچنین تمام زوایای آن هم مورد بررسی کردن کارشناسی قرار گیرد. در حالی که پروژه مسکن مهر بدون توجه به نتایج آن هم انجام شد و همچنین هم اکنون معلوم شده بسیاری از آن پروژه ها از ظرفیت های مناسبی جهت اسکان جمعیت برخوردار نبوده می باشد.
در پروژه مسکن مهر که از سال شمسی ۱۳۹۱ شد ساخت ۲ میلیون و همچنین ۳۰۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور در دستور کار قرار گرفت. بعد از چهار سال شمسی بیش از یک میلیون و همچنین ۸۰۰ هزار واحد آن هم به متقاضیان واگذار شد و همچنین مابقی در دست اقدام می باشد. هم اکنون ۱۱۸ هزار واحد مسکن مهر خریدار ندارد.

ارسال به فیسبوک
ارسال به لینکداین
ارسال به توییتر


ساخت مسکن مهر در بیابان سرمایه را هدر داد در تاریخ ۱۱ April 2016 | 10:11 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …