خانه / اخبار خراسان / طراحی نرم‌افزار مدیریت پارکینگ‌های غیرحاشیه از طریق تلفن همراه در مشهد

طراحی نرم‌افزار مدیریت پارکینگ‌های غیرحاشیه از طریق تلفن همراه در مشهد

طراحی نرم‌افزار مدیریت پارکینگ‌های غیرحاشیه از طریق تلفن همراه در مشهد

|طراحی نرم‌افزار مدیریت پارکینگ‌های غیرحاشیه از طریق تلفن همراه در مشهد از خراسان مسکن|

 سید حسین هاشمی‌زادگان در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: حذف خطاهای صدور قبض کاغذی توسط پارکبان‌ها، صرفه‌جویی در هزینه‌ها به‌ویژه هزینه تجهیز و همچنین هوشمندسازی، امکان نقل از‌گیری در زمان‌های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین عدم مستلزم و نیاز به زیرساخت مثل برق و همچنین مودم ارتباطی شامل مزایای آن نرم‌افزار می باشد.

او همچنین افزود: نرم‌افزار ورژن و نسخه آندروید مدیریت پارکینگ‌های غیرحاشیه جهت بهره بری و استفاده در پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای در مواقعی که زمان کافی جهت خرید تجهیزات در پارکینگ‌های جدیدالاحداث وجود ندارد و همچنین یا نیت و اراده بهره‌برداری موقت از پارکینگ می باشد، طراحی شده که می‌قدرت به کمک تکنولوژی RFID، گوشی همراه ورژن و نسخه آندروید و همچنین پرینترهای بلوتوث از پارکینگ بهره‌برداری کرد.

هاشمی‌زادگان با اشاره به قابل اجرا‌بودن آن نرم‌افزار در پارکینگ‌های غیرحاشیه شهرستان مشهد تصریح کرد: به کمک آن نرم‌افزار می‌قدرت هر گوشی گوشی موبایل را به یک پارکینگ اختصاص داد، به آن شکل که هر پارکبان می‌تواند وارد برنامه جذاب و جالب و خوب شده و همچنین با نزدیک‌کردن کارت مخصوص پارکینگ و همچنین به‌کارگیری NFC گوشی، پلاک خودرو مورد‌نظر را به منزله وارد شدن خودرو ثبت کند.

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت عنوان کرد: هنگام خروج نیز با نزدیک‌کردن کارتی که تحویل صاحب خودرو شده به گوشی همراه، اطلاعات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در مورد خودرو، مدت زمان و همچنین هزینه توقف محاسبه شده و همچنین در صورت بدهکار بودن خودرو امکان شارژ کردن لحظه‌ای و همچنین ثبت خروج فراهم می‌می شود.

او همچنین افزود: امکان خروج خودرو با کارت و همچنین بدون کارت در صورت مفقود شدن، نقل از‌ شارژهای انجام شده به تفکیک پلاک، نقل از تعداد خودروهای موجود در داخل پارکینگ و همچنین نقل از تعداد خودروهای خارج شده با ریزجزئیات شامل امکانات آن نرم‌افزار می باشد.

هاشمی‌زادگان خاطرنشان کرد: هوشمندسازی سیستم پارکینگی در شهرستان مشهد به‌عنوان روش نمونه در کشور مطرح می باشد و همچنین درحال حاضر تقاضای مختلفی در مورد پیاده‌سازی آن سیستم در سایر کلان‌شهرستان ها وجود دارد که در حال بررسی کردن می باشد.

انتهای پیام/

طراحی نرم‌افزار مدیریت پارکینگ‌های غیرحاشیه از طریق تلفن همراه در مشهد در تاریخ ۱۴ April 2016 | 8:26 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …