خانه / اخبار خراسان / عیادت حجت‌الاسلام رئیسی از جانباز مدافع حرم و همچنین دستور فوری جهت بستری او همچنین در بیمارستان امام و پیشوا رضا(ع)

عیادت حجت‌الاسلام رئیسی از جانباز مدافع حرم و همچنین دستور فوری جهت بستری او همچنین در بیمارستان امام و پیشوا رضا(ع)

عیادت حجت‌الاسلام رئیسی از جانباز مدافع حرم و همچنین دستور فوری جهت بستری او همچنین در بیمارستان امام و پیشوا رضا(ع)

|عیادت حجت‌الاسلام رئیسی از جانباز مدافع حرم و همچنین دستور فوری جهت بستری او همچنین در بیمارستان امام و پیشوا رضا(ع) از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، بعد از نشر خبری در فضای مجازی پیرامون اوضاع ناگوار یکی از جانبازان قطع نخاع مدافع حرم و همچنین ابراز علاقه بسیاری از هموطنان جهت کمک به آن قهرمان، مطلع شدیم حجت‌الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی به عیادت آن جانباز سرافراز رفته و همچنین ضمن دلجویی از خانواده او دستور داده می باشد تا آن مجروح مقاوم فوراً جهت ادامه درمان به بیمارستان رضوی منتقل می شود.

در معاینات ابتدایی و اولیه مشخص شد که بر اثر اوضاع غیراستاندارد نگهداری بیمار، آبسه عفونی جهت او به‌وجود آمده و همچنین مستلزم و نیاز می باشد قبل نشر عفونت سریعاً جراحی می شود. بیمارستان رضوی از مجهزترین بیمارستان‌های کشور می باشد.

آن حرکت حجت الاسلام رئیسی فضای خیلی زیاد دلگرم‌کننده‌ای را در میان مدافعان حرم ساخته یا ایجاد کرده می باشد.

انتهای پیام/

عیادت حجت‌الاسلام رئیسی از جانباز مدافع حرم و همچنین دستور فوری جهت بستری او همچنین در بیمارستان امام و پیشوا رضا(ع) در تاریخ ۱۵ April 2016 | 4:48 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …