خانه / اخبار مسکن / نگرانی مستاجران در آستانه فصل اجاره بها

نگرانی مستاجران در آستانه فصل اجاره بها

نگرانی مستاجران در آستانه فصل اجاره بها

|نگرانی مستاجران در آستانه فصل اجاره بها از خراسان مسکن|

فصل اجاره بها کمتر از دو ماه دیگر آغاز می‌می شود و همچنین مستاجران از هم اکنون نگران افزایش قیمت و نرخ ها از سوی مالکان خواهند بود.

نگرانی مستاجران در آستانه فصل اجاره بها

فصل اجاره بها کمتر از دو ماه دیگر آغاز می‌می شود و همچنین مستاجران از هم اکنون نگران افزایش قیمت و نرخ ها از سوی مالکان خواهند بود.

کمتر از دوماه دیگر، فصل نقل و همچنین انتقالات آغاز می‌می شود و همچنین مستاجران جهت پیدا کردن و یافتن منزل و خانه مناسب به بنگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف سر می زنند تا آپارتمانی با نرخ مناسب پیدا کنند ولی باید توجه داشت شواهد بازار نشان می‌دهد که امسال هم مانند سال شمسی‌های قبل، اجاره بها با رقم‌های بیشتری مشخص کردن می‌می شود و همچنین با وجود ثبات و همچنین حتی کاهش نرخ مسکن، اجاره بها روند افزایشی خود را ادامه می‌دهد.

به نقل از اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، هرچند که روند افزایشی اجاره بها نسبت به سال شمسی‌هایی که مسکن در آخر نرخ بود، کمتر می باشد ولی باید توجه داشت بازهم پرداخت رقم‌های سنگین اجاره جهت اغلب مستاجران دشوار بوده و همچنین آنها مجبورند هر ساله رقم بیشتری را نسبت به سال شمسی قبل بپردازند.

براین اساس، اجاره بها در بعضی محله‌های شهرستان تهران بیش از یک میلیون تومان جهت هرمترمربع مشخص کردن می می شود در حالی که آپارتمان‌ها امکانات ویژه ای ندارند ضمن آنکه اجاره بها در محله های متوسط و همچنین رو به پایین هم کمی پایین تر از آن رقم مشخص کردن می‌می شود.

اجاره بها در بعضی محله های تهران کوچه به کوچه و همچنین خیابان به خیابان متغایر و متفاوت می باشد به طوری که در یک خیابان نرخ‌ها کمتر از متری یک میلیون تومان و همچنین در خیابان بعدی بالاتر از آن رقم مشخص کردن می‌می شود.

بنابراین با نزدیک شدن به فصل اجاره بها، بازهم مستاجران آن نگرانی را دارند که صاحبخانه ها با گرانی اجاره بها معظلات و مسائل و مشکلات بیشتری را پیش روی آنها بگذارند. موضوعی که هرساله اتفاق می افتد و همچنین اغلب صاحبخانه حداقل ۲۰ قسمت و بخش به اجاره بهای سال شمسی قبل می‌افزایند.

اجاره بها در بعضی محله‌های تهران

براساس گزارشها، در پیامبرشرقی – خیابان شهاب واحدی ۵۵ متری، فول امکانات با عمر ۱۲ساله ۵۷ میلیون تومان و همچنین در پونک – بلوار کمالی واحدی ۵۵ متر یک خوابه، طبقه ۴ با شرایط ۱۰ میلیون تومان رهن و همچنین ماهی یک میلیون تومان اجاره داده می می شود.

آپارتمان غیره ای با همین متراژ در اتوبان شهید محلاتی با پارکینگ طبقه اول ۱۲ میلیون تومان رهن و همچنین ۶۰۰ هزار تومان ماهیانه، اجاره داده می می شود و همچنین در نازی آباد هزاردستگاه جهت واحدی ۵۲ متری و همچنین تکواحدی ۴۸ میلیون تومان رهن کامل مشخص کردن شده می باشد.

همچنین در دیباجی جنوبی واحدی ۵۵ متری با ۱۵ میلیون تومان رهن و همچنین یک میلیون و همچنین ۵۰۰ هزار تومان ماهانه، اجاره داه می می شود و همچنین واحد غیره ای با متراژ ۵۲ متر طبقه اول با پارکینگ و همچنین انباری با ۱۲ میلیون تومان رهن و همچنین یک میلیون و همچنین ۲۵۰ هزار تومان در هرماه، به اجاره می‌رسد.

براین اساس، واحدی ۶۵ متری در پونک – طالقانی، طبقه دوم با پارکینگ و همچنین انباری، بازسازی شده ۶۰ میلیون تومان رهن داده می می شود و همچنین واحد غیره ای با همین متراژ یکخوابه طبقه سوم با پارکینگ و همچنین انباری، با شرایط ۴۰ میلیون تومان رهن و همچنین ۴۰۰ هزار تومان ماهیانه به اجاره می رسد.

همچنین واحد غیره ای در پونک – عدل با مساحت ۶۵ متر و همچنین یکخوابه ۵۵ میلیون تومان رهن داد می می شود و همچنین در شریعتی شمال خواجه عبداله جهت واحدی ۷۰متری و همچنین یکخوابه با امکانات ۱۵ میلیون تومان رهن و همچنین ۲ میلیون تومان اجاره گرفتن می‌می شود.

ارسال به فیسبوک
ارسال به لینکداین
ارسال به توییتر


نگرانی مستاجران در آستانه فصل اجاره بها در تاریخ ۱۵ April 2016 | 8:20 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …