خانه / اخبار مسکن / تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه‌های پایتخت در روز ارتش

تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه‌های پایتخت در روز ارتش

تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه‌های پایتخت در روز ارتش

|تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه‌های پایتخت در روز ارتش از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

دست یار عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها گفت: همزمان با روز ارتش و همچنین اجرای مانور هوایی نیروهای مسلح در روز ۲۹ فروردین، پروازهای باری و همچنین مسافری در ۳ فرودگاه امام و پیشوا‌خمینی(ره)، مهرآباد و همچنین پیام از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ صبح انجام نمی‌می شود.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ سعید اکبری اظهار کرد: به‌منظور حفظ ایمنی پروازهای شرکت کننده در رزمایش و همچنین دیگر پروازها، بنا به پیشنهاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه‌های داخل TMA فرودگاه مهرآباد(شامل فرودگاه‌های مهرآباد، امام و پیشوا‌خمینی(ره) و همچنین پیام) به‌جز پروازهای شرکت کننده در رزمایش از ساعت ۰۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ روز ۲۹ فروردین بر روی سایر پروازها بسته اعلام شد.

او همچنین افزود: پیش از آن با صدور اطلاعیه هوانوردی طی یک ماه قبل به همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و همچنین خارجی اعلام شد که در آن ساعات پروازهای مسافری و همچنین باری انجام نمی‌می شود.

او همچنین تصریح کرد: همچنین همه ایرلاین‌های داخلی و همچنین خارجی از آن موضوع مطلع خواهند بود و همچنین بایستی و حتما آن برنامه جذاب و جالب و خوب را به اطلاع مسافران خود رسانده و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب پروازی خود را طوری تنظیم کنند که خارج از ساعات اعلام شده پرواز داشته باشند.

مسافران می‌توانند جهت کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر جهت پروازهای فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن ۱۹۹ و همچنین جهت پروازهای فرودگاه امام و پیشوا‌خمینی(ره) با شماره تلفن ۰۹۶۳۳ تماس بگیرند.

 

تسنیم

تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه‌های پایتخت در روز ارتش در تاریخ ۱۶ April 2016 | 3:31 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …