خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله طبسی آخر وفاداری خود را به نظام و همچنین مقام ولایت اثبات کرد؛ خدمت‌رسانی شایسته به زائران دغدغه همیشگی ایشان بود

آیت‌الله طبسی آخر وفاداری خود را به نظام و همچنین مقام ولایت اثبات کرد؛ خدمت‌رسانی شایسته به زائران دغدغه همیشگی ایشان بود

آیت‌الله طبسی آخر وفاداری خود را به نظام و همچنین مقام ولایت اثبات کرد؛ خدمت‌رسانی شایسته به زائران دغدغه همیشگی ایشان بود

|آیت‌الله طبسی آخر وفاداری خود را به نظام و همچنین مقام ولایت اثبات کرد؛ خدمت‌رسانی شایسته به زائران دغدغه همیشگی ایشان بود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی تولیت آستان قدس رضوی به‌مناسبت نمایش مراسم بزرگداشت اربعین آیت‌الله واعظ‌طبسی در نجف‌اشرف پیامی صادر کرد. متن کامل آن پیام به شرح زیر می باشد:

حق‌شناسی و همچنین سپاس از مجاهدان و همچنین عالمان دین، از مصادیق شکرگزاری در تعالیم اسلامی و همچنین اشتراکات فرهنگی می باشد. برپایی مراسم بزرگداشت با شکوه از سوی تولیت آستان مقدس ابوالائمه المعصومین حضرت امیرالمومنین(ع) با حضور گرم تو برادران مسلمان، همدم، متحد و همچنین دوست جهت نکوداشت مقام و همچنین یاد شخصیتی وارسته، مجاهد و همچنین ظلم‌ستیز بیانگر عمق ارادت و همچنین قدرشناسی نسبت به تلاش‌ها و همچنین سرویس ها و خدمات خادمان مصمم و همچنین استوار در راه تعالی و همچنین رشد ارزش های اسلامی می باشد.

زنده‌یاد آیت‌الله واعظ‌طبسی رحمه‌الله علیه بیش از نیم قرن از عمر بابرکت خویش را در مستحکم‌ترین پایگاه جهان تشیع با پایبندی و همچنین استواری به ارزش‌های دینی و همچنین انقلاب اسلامی و همچنین سربلندی تامه در آزمون‌های خطیر در گذر تاریخ انقلاب اسلامی سپری و همچنین آخر وفاداری خویش را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین مقام ولایت اثبات کرد.

اهتمام و همچنین دقت‌نظر نسبت به توسعه و همچنین غنای فرهنگی مرکز حوزه علمیه خراسان، توجه به نیات واقفان، امانت‌داری تمام و همچنین کمال، خدمت‌رسانی شایسته به مجاوران و همچنین زائران بارگاه منور رضوی از مهم‌ترین نگرانی‌های فکری و همچنین ذهنی آن هم خادم فقید تا واپسین لحظات عمر شریف ایشان بود.

آستان قدس رضوی در سایه حاکمیت اسلامی و همچنین با بهره‌مندی از رهنمون‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله)، با تلاش و همچنین جدیت راسخ در جهت خدمت‌رسانی قابل قبول با اهتمام دقیق نسبت به منشور ۷ گانه معظم له به ویژه مسائل مستمندان و همچنین ضعفا که صاحب آن مضجع شریف، حضرت علی علیه السلام خود الگویی بی‌نظیر در امر دلجویی و همچنین مهرورزی نسبت به مستمندان و همچنین ضعفا بودند، گام برخواهد داشت.

تقویت روابط و همچنین تعاملات با عتبات عالیات همچنین و علاوه بر تبادل تجربیات موجب پیوندی مستحکم و همچنین ناگسستنی میان ارادتمندان و همچنین دلدادگان به زیارت قبور مطهر ائمه اطهار علیه السلام خواهد بود.

زیارت، جلوه عالی عبودیت و همچنین بندگی و همچنین دلدادگی به اهل بیت عصمت و همچنین طهارت و همچنین تکیه‌گاه وحدت‌قسمت و بخش و همچنین نقطه قوتی گران‌سنگ جهت پیروان و همچنین زائران عتبات مقدس و همچنین چشم اندازی از عجز و همچنین درماندگی دشمنان اسلام می باشد. گسترش روابط و همچنین همکاری با عتبات عالیات، اقدامات شوم و همچنین تفرقه‌انگیز دشمنان اسلام را ناکام خواهد گذاشت و همچنین آن موهبت ارزشمند و همچنین انسان‌ساز در راس بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آستان قدس رضوی قرار خواهد داشت.

باری دیگر از سرویس ها و خدمات و همچنین تلاش‌های ارزشمند تو برادران عزیز به‌ویژه جناب آقای سید نزار حبل‌المتین و همچنین جناب حسینی؛ نماینده محترم مقام معظم رهبری، مراجع عظام، اساتید و همچنین علماء گرانقدر حوزه چند صد ساله نجف اشرف صمیمانه سپاسگزارم. در کنار مضجع شریف حضرت رضا(علیه آلاف التحیه و همچنین الثنا) جهت تو و همچنین تمام خدمتگزاران و همچنین ارادتمندان به اهل بیت علیه السلام آرزوی سلامتی، توفیق و همچنین سربلندی مسئلت دارم.

انتهای پیام/

آیت‌الله طبسی آخر وفاداری خود را به نظام و همچنین مقام ولایت اثبات کرد؛ خدمت‌رسانی شایسته به زائران دغدغه همیشگی ایشان بود در تاریخ ۲۰ April 2016 | 8:14 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …