خانه / اخبار خراسان / کشتی خراسان به جایگاه اصلی‌اش باز می‌گردد / پیاده سازی و راه اندازی "‌مدرسه کشتی" در مجموعه اسپورت و ورزشی تختی

کشتی خراسان به جایگاه اصلی‌اش باز می‌گردد / پیاده سازی و راه اندازی "‌مدرسه کشتی" در مجموعه اسپورت و ورزشی تختی

کشتی خراسان به جایگاه اصلی‌اش باز می‌گردد / پیاده سازی و راه اندازی "‌مدرسه کشتی" در مجموعه اسپورت و ورزشی تختی

|کشتی خراسان به جایگاه اصلی‌اش باز می‌گردد / پیاده سازی و راه اندازی "‌مدرسه کشتی" در مجموعه اسپورت و ورزشی تختی از خراسان مسکن|

محمود یعقوبی در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم از مشهد مقدس، اظهار داشت: در سال شمسی ۹۵ شعار پیشرفت کشتی خراسان را مطرح کرده ایم و همچنین امیدواریم با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین سیاست‌هایی که در پیش گرفته‌ایم بتوانیم تغییر و همچنین تحولاتی در کشتی خراسان ساخته یا ایجاد کنیم.

او همچنین افزود: به منظور استعدادیابی و همچنین آسیب شناسی کشتی خراسان تیم پژوهشی با حضور اساتید در حوزه آموزش، تغذیه و همچنین علم پزشکی جدید تشکیل شده می باشد ضمن آنکه مربیان و همچنین داوران بایستی و حتما خود را به روز کنند البته از پیشکسوتان جهت پیشبرد اهداف کشتی خراسان بهره‌‌‌ مند خواهیم شد.

یعقوبی تصریح کرد: با همکاری تربیت بدنی و همچنین نهاد ورزش و همچنین جوانان مدرسه کشتی در مجموعه اسپورت و ورزشی تختی به زودی پیاده سازی و راه اندازی خواهد شد و همچنین استعداد یابی در حوزه نونهالان و همچنین جوانان و نوجوانان را در آن مدرسه شروع خواهیم کرد در حال حاضر سالن صحرایی در مرحله طراحی و همچنین آماده سازی می باشد و همچنین امیدواریم در چند روز بعدی پیاده سازی و راه اندازی مدرسه کشتی عملیاتی می شود.

ریاست هیئت کشتی و همچنین آلیش خراسان رضوی عنوان کرد: انتظاری که شهروندان و مردم شهر ایران از خراسان دارند را شاید از دیگر استان‌ها نداشته باشند چرا که مشهد زمانی خطه و همچنین مهد کشتی ایران بوده می باشد و همچنین کشتی گیران بااخلاق و همچنین به نام جهان همه خراسانی بودند و همچنین امروز آن انتظار منطقی می باشد و همچنین بایستی و حتما آن جایگاه را دوباره به دست آوریم.

او همچنین خاطرنشان کرد: کشتی خراسان مدتی می باشد جایگاه خود را از دست داده و همچنین بایستی و حتما تمام تلاشمان را بکنیم تا با بروزرسانی آموزش‌ها به شرایط متعادل در آن رشته برگردیم، در استان خراسان جوانان و همچنین جوانان و نوجوانان بااستعداد بسیاری داریم که جایگاه خوبی دارند و همچنین بایستی و حتما به آنها بها داده می شود.

یعقوبی با گفتن آن مطلب که بایستی و حتما تلاش کنیم و همچنین به آن نقطه برسیم که خراسان مثل قبل به عنوان مهد کشتی کشور و همچنین جهان مطرح می شود افزود: بایستی و حتما مسئولان و همچنین کشتی گیران استان همدل شوند و همچنین امیدواریم ملی پوشان بعدی از خطه خراسان باشند.

ریاست هیئت کشتی و همچنین آلیش خراسان رضوی گفت: در حال حاضر محمد حسین حسینی در رده جوانان در رشته فرنگی و همچنین امیر محمد یار محمدزهی و همچنین دادخواه در رده جوانان و نوجوانان به اردوی تیم ملی دعوت شده اند و همچنین متقی نیا نیز کشتی گیر آزاد کار استان در رده بزرگسالان در اردوی تیم ملی می باشد.

او همچنین گفتن کرد: مصطفی نجفی آزاد تنها کشتی گیر استان می باشد که امسال به مسابقات آسیایی اعزام می‌می شود. در رشته آلیش نیز بانوان خیلی زیاد فعال خواهند بود به طوریکه عصمت قاسم آبادی، عزت قربانی، هما میرزاپور و همچنین دینا دهنوی در تمام اردوهای تیم ملی حضور دارند و همچنین بازیکنان ثابت خواهند بود.

یعقوبی در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب‌های هیئت کشتی خراسان رضوی در سال شمسی جاری عنوان کرد: مسابقه قهرمانی استان ویژه خردسالان و همچنین نونهالان ۲۲الی ۲۴اردیبهشت ماه در فریمان برگزار می‌می شود.، همچنین لیگ باشگاه‌های کشتی کشور از ۲۵تیرماه شروع به کار می کند و همچنین امیدواریم چند نماینده در لیگ داشته باشیم.

ریاست هیئت کشتی و همچنین آلیش خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی استان در رده جوانان رشته آزاد ۱۴ و همچنین ۱۵ مرداد ماه و همچنین فرنگی ۲۱ و همچنین ۲۲ مرداد ماه  و همچنین رده بزرگسالان ۲۴ شهریور ماه در مشهد برگزار می‌می شود.

انتهای پیام/

کشتی خراسان به جایگاه اصلی‌اش باز می‌گردد / پیاده سازی و راه اندازی "‌مدرسه کشتی" در مجموعه اسپورت و ورزشی تختی در تاریخ ۲۶ April 2016 | 9:41 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …