خانه / اخبار مسکن / بانک مرکزی با لیزینگ مسکن موافقت کرد

بانک مرکزی با لیزینگ مسکن موافقت کرد

بانک مرکزی با لیزینگ مسکن موافقت کرد

|بانک مرکزی با لیزینگ مسکن موافقت کرد از خراسان مسکن|

سرانجام بعد از ماه ها انتظار کمیسیون اعتباری بانک مرکزی با لیزینگ مسکن موافقت کرد و همچنین بناست شورای پول و همچنین اعتبار آن طرح را مورد تصویب قرار دهد.

۳ اقدام بانک مرکزی جهت خروج مسکن از رکود

بانک مرکزی با لیزینگ مسکن موافقت کرد

سرانجام بعد از ماه ها انتظار کمیسیون اعتباری بانک مرکزی با لیزینگ مسکن موافقت کرد و همچنین بناست شورای پول و همچنین اعتبار آن طرح را مورد تصویب قرار دهد.

طبق اعلام مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی، آن بانک با پیاده سازی و راه اندازی لیزینگ مسکن موافقت کرده و همچنین بناست به زودی شورای پول و همچنین اعتبار به آن موضوع رسیدگی کند.

به نقل از اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، پیاده سازی و راه اندازی لیزینگ مسکن، خواسته انجمن لیزینگ ایران از بانک مرکزی و همچنین وزارت راه و همچنین شهرسازی بود که مدتهاست در بانک مرکزی درحال بررسی کردن می باشد.

آن طرح جهت رونق بخشی به بازار مسکن از سوی وزارت راه و همچنین شهرسازی و همچنین بانک مرکزی درحال بررسی کردن بود و همچنین سرانجام با موافقت آن بانک بناست بعد از تصویب شورای پول و همچنین اعتبار اجرا می شود.

میرمحمد صادقی از برنامه جذاب و جالب و خوب بانک مرکزی جهت رونق بخشی به قسمت و بخش مسکن و همچنین خروج از رکود قسمت و بخش مسکن خبر داد و همچنین گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب بانک مرکزی سه قسمت و بخش دارد که اولین قسمت و بخش آن هم، اوراق رهنی به صورت پایلوت به مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان توسط بانک مسکن از طریق بورس نشر یافته شده می‌می شود و همچنین در قسمت و بخش دوم گواهی حق تقدم اوراق مسکن که قبلا تنها و فقط به بانک مسکن اختصاص داشت، به تمامی بانک‌ها تسری پیدا می کند و همچنین از انحصاری بودن بانک مسکن در می آید، آن اوراق نیز در بورس نشر یافته شده خواهد شد.

او همچنین اضافه کرد: قسمت و بخش سوم هم مرتبط به رفع ممنوعیت لیزینگ‌ها جهت فعالیت در قسمت و بخش مسکن اختصاص یافته و همچنین فعالیت لیزینگ‌ها در قسمت و بخش مسکن در بانک مرکزی به تصویب رسیده و همچنین تنها و فقط نیازمند مصوبه شورای پول و همچنین اعتبار می باشد تا در نهایت بتوانیم قسمت و بخش مسکن کشور را از رکود خارج کنیم.

بنظر می رسد لیزینگ مسکن با توجه به کارمزد ۲۷ قسمت و بخش آن هم در شرایط نحیف اقتصاد ایران چندان مورد با استقبال مواجه نشود ولی باید توجه داشت به هر حال ممکن می باشد افرادی پیدا شوند که بخواهند از آن طرح بهره بری و استفاده کنند.

ارسال به فیسبوک
ارسال به لینکداین
ارسال به توییتر


بانک مرکزی با لیزینگ مسکن موافقت کرد در تاریخ ۳ May 2016 | 2:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …