خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله علم‌الهدی: دستگاه‌های تولیدی "خوابیده" و همچنین کارگران "بیکار" شده‌اند/شرکت‌های خارجی "اقتصاد مقاومتی" را هدف قرار داده‌اند

آیت‌الله علم‌الهدی: دستگاه‌های تولیدی "خوابیده" و همچنین کارگران "بیکار" شده‌اند/شرکت‌های خارجی "اقتصاد مقاومتی" را هدف قرار داده‌اند

آیت‌الله علم‌الهدی: دستگاه‌های تولیدی "خوابیده" و همچنین کارگران "بیکار" شده‌اند/شرکت‌های خارجی "اقتصاد مقاومتی" را هدف قرار داده‌اند

|آیت‌الله علم‌الهدی: دستگاه‌های تولیدی "خوابیده" و همچنین کارگران "بیکار" شده‌اند/شرکت‌های خارجی "اقتصاد مقاومتی" را هدف قرار داده‌اند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: انسان با قدرت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن مادی و همچنین قوه اندیشه تجربی در تشخیص آن هم عاجز می باشد، شناخت ماهیت حیات و همچنین موجودات می باشد، ماهیت حیات قابل شناخت نیست ولی باید توجه داشت آثار و همچنین نشانه‌هایی که از زنده بودن و همچنین حیات موجودات بروز می‌کند خصوصیاتی را در تعریف حیات به دست ما می‌دهد.

او همچنین گفت: خاصیت زنده بودن موجودات یکسان نیست و همچنین موجودات در زنده بودن با هم متغایر و متفاوت می باشد، یک موجود زنده، زنده بودنش در رشد می باشد که مثل گیاه و همچنین نبات رشد می‌کند ولی باید توجه داشت موجودی دیگر زنده بودنش در حرکت و همچنین حس می باشد و همچنین موجود زنده غیره ای خاصیت حیاتش غیر از رشد و همچنین نمو در درک و همچنین شعور می باشد و همچنین آن مثال جهت انسان می باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی گفتن کرد: در قبل اندیشمندان در صدد بودند که موجود مرده از زنده در عرصه وجود نازل‌تر می باشد، در عرصه زنده بودن هم آن هم زنده‌ای که تنها و فقط نمو می‌کند رتبه وجودی‌اش پائین‌تر می باشد. در یک بررسی کردن دقیق‌تر به آن نقطه می‌رسیم که خیلی از موجودات، احیاناً از خاصیت زنده بودن موجود طبقه بالاتر برخوردار خواهند بود.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: همچنان که زندگانی انسان در بهشت کامل می باشد، موجودات بهشتی کامل‌تر خواهند بود، زندگی بهشتی با زندگی دنیا قابل تطبیق نیست.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی در خطبه دوم نماز جمعه مشهد مقدس با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: سنتی در مشهد مقدس وجود دارد که در صبح روز نیمه شعبان از محل میدان شهدا به سمت حرم رضوی با چشم گریان شهروندان و مردم شهر به دنبال مولای خود خواهند بود و همچنین امیدوارم برادران و همچنین خواهران امسال هم در آن مراسم در ساعت ۸ صبح شرکت کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: انتظار فرج به گوشه‌نشینی نیست بلکه بایستی و حتما به دنبال ایشان باشیم تا آن هم حضرت را پیدا کنیم و همچنین بایستی و حتما به دنبال ایشان حرکت کنیم، بایستی و حتما شیعه حرکت کند و همچنین ارادتمندان ایشان به راه بیفتند. نماد آن راه افتادن، همین مراسمی می باشد که همه ساله در آن شهرستان مقدس برگزار می‌می شود.

او همچنین گفتن کرد: نیمه شعبان امسال با جریان مقاومت در شهرستان انقلابی دزفول مقارن شده و همچنین آن حاوی پیامی می باشد، در محضر امام و پیشوا زمان(عج) حرکت کردن و همچنین در خط باره‌سازی ظهور، فداکاری‌های روز فتح خرمشهر را می‌خواهد. در صورتی که ما به عنوان دلداده بقیه‌الله در آن هم خط مقاومت نباشیم و همچنین در خط مبارزه با استکبار نباشیم، باره جهت فرج مولا شکل نمی‌گیرد.

خطیب جمعه مشهدمقدس با گفتن آنکه آن انقلاب ۳۷ سال شمسی از عمرش می‌گذرد گفت: امام و پیشوا (ره) می‌فرمایند مسئولان ما بایستی و حتما بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست، انقلاب ایران نقطه شروع انقلاب جهان اسلام می باشد. مسئولان نظام در هر رتبه و همچنین قوه‌ای که خواهند بود بایستی و حتما بدانند تنها یک نظام مدیریتی جامعه را اداره نمی‌کنند.

او همچنین افزود: مسئولان تنها و فقط رسالتشان آن نیست که مملکتی مثل بقیه ساخته یا ایجاد کنند و همچنین دست به دست خون‌ریزان و همچنین مستکبران بدهند و همچنین مملکت را اداره کنند، مسئولان بدانند نظامی را اداره می‌کنند که آن نظام، اهرم انقلاب و همچنین عامل گسترش انقلابی می باشد که به پرچم‌داری بقیه الله بایستی و حتما منتهی می شود.

آیت‌الله علم‌الهدی تاکید کرد: مگر آن انقلاب و همچنین آن نهضت مال امام و پیشوا نیست؟ نظامی می باشد که بایستی و حتما انقلاب امام و پیشوا زمان (عج) را بررسی کننده و پروهشگر کند و همچنین بایستی و حتما در تمام اصول دیپلماسی ما انقلاب و همچنین توسعه آن هم و همچنین اقتدار و قدرت جهانی آن هم در نظر گرفته می شود و همچنین نه آنکه کشوری در محدوده جغرافیایی با همه بایستی و حتما تعامل کند و همچنین نمی‌قدرت در جریان دیپلماسی کشور مسیر انقلاب را متوقف کنیم.

او همچنین افزود: استکبار جهانی جز با تنازل حرکت انقلاب راضی نمی‌می شود؛ روزی جبهه جنگ ما در مرز همین کشور بود و همچنین امروز به کنار مدیترانه رفته می باشد، روزی رزمنده ما عکس امام و پیشوا را به سینه داشت و همچنین امروز عکس و همچنین تمثال مقام معظم رهبری در فاصله ۵۰ متری مرز اسرائیل خودنمایی می‌کند. بنابراین به انحای متنوع و گوناگون و مختلف استکبار دنبال کور کردن آن حرکت می باشد و همچنین با مبارزه بیرونی و همچنین جبهه خارجی به آن هدف نمی‌رسد و همچنین راه مبارزه در داخل می باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی گفتن کرد: مقداری که دروازه مملکت روی غرب باز شد صد شرکت خارجی آمدند و همچنین اقتصاد مقاومتی ما را هدف قرار داده‌اند و همچنین تهاجم فرهنگی را هم مدنظر دارند، یک شرکت مدلینگ هم در میان آن‌ها می باشد. جریان مدلینگ در کشور ما می‌دانید به کجا خاتمه یافته می باشد؟ مؤسسات طراحی مد و همچنین پوشش در کشور به فاصله دو ماه فراگیر شده می باشد، آرایشگاه‌های مخصوص زنان و دختران جوان حرفه‌ای و همچنین نیمه حرفه‌ای ساخته یا ایجاد کردند و همچنین نمایش مراسم مدلینگ و همچنین جشنواره زن شایسته ایرانی را ساخته یا ایجاد نموده اند و همچنین در استودیوهای زیرزمینی کلیپ مبتذل ساخته یا ایجاد می‌کنند.

او همچنین خاطرنشان کرد: آن شرکت از تمامی نرم‌افزارها با موضوع خاص و همچنین دوست داشتنی و جذاب در کمتر از دو ماه بهره بری و استفاده کرده می باشد؛ آن هم وقت جوون امام و پیشوا زمانی باقی می‌ماند؟ مرد و همچنین زن و همچنین خانواده‌ای می‌ماند؟ ببینید دشمن چه می‌کند و همچنین ما در چه وضعیتی هستیم؟ از طرفی دستگاه‌های تولیدی ما خوابیده و همچنین کارگران بیکار شده‌اند و همچنین آن‌ها بازار خود را راه انداخته‌اند. سرمایه و همچنین باره را نباید به دشمن بسپاریم. امیدوارم عزیزان ما در مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر بر تمام حرکت مدیریتی کشور واقعاً خود را مرید امام و پیشوا زمان (عج) بدانند.

انتهای پیام/

آیت‌الله علم‌الهدی: دستگاه‌های تولیدی "خوابیده" و همچنین کارگران "بیکار" شده‌اند/شرکت‌های خارجی "اقتصاد مقاومتی" را هدف قرار داده‌اند در تاریخ ۲۰ May 2016 | 8:19 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …