خانه / اخبار خراسان / حکم مقام معظم رهبری نقشه‌راه آستان قدس رضوی می باشد/تحقق منویات رهبر انقلاب با نگاه اداری میسر نمی‌می شود

حکم مقام معظم رهبری نقشه‌راه آستان قدس رضوی می باشد/تحقق منویات رهبر انقلاب با نگاه اداری میسر نمی‌می شود

حکم مقام معظم رهبری نقشه‌راه آستان قدس رضوی می باشد/تحقق منویات رهبر انقلاب با نگاه اداری میسر نمی‌می شود

|حکم مقام معظم رهبری نقشه‌راه آستان قدس رضوی می باشد/تحقق منویات رهبر انقلاب با نگاه اداری میسر نمی‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، به‌نقل از آستان‌نیوز، محمدامین توکلی‌زاده اظهار داشت: حکم مقام معظم رهبری بایستی و حتما نصب العین و همچنین نقشه راه آستان قدس رضوی و همچنین همه افرادی که دلباخته امام و پیشوا رضا (ع) خواهند بود، قرار گیرد.

او همچنین تصریح کرد: در حکم انتصاب تولیت آستان قدس رضوی، مقام معظم رهبری ۴ بار بر خدمت‌رسانی و همچنین محروم و بی بهره زدایی تاکید فرموده‌اند، «خدمت به زائران آن هم بارگاه مقدس به‌ویژه ضعفاء و همچنین نیازمندان»، «خدمت به مجاوران و همچنین به‌ویژه مستمندان و همچنین مستضعفان»،«بهره‌مند ساختن تهی‌دستان نقاطی از کشور که موقوفات در آن هم قرار دارند» و همچنین «تاکید بر بندهای ۲ و همچنین ۳» که آن تأکیدات اهمیت موضوع را از نگاه معظم‌له بر ما آشکار می‌سازد.

مدیرکل روابط عمومی و همچنین مسائل رسانه آستان قدس رضوی تصریح کرد: چه بار بر زمین مانده‌ای در انقلاب اسلامی باقی مانده که ولی فقیه جهت آن هم حکمی صادر فرموده‌اند و همچنین در یک حکم، ۴ بار بر خدمت رسانی به محرومین و همچنین مستضعفین تاکید نموده اند.

او همچنین گفت: در کشور ما کمیته امداد و همچنین دستگاه‌های خدمت‌رسان به محرومان وجود دارد ولی باید توجه داشت بایستی و حتما کار ویژه‌ای از سوی آستان قدس رضوی در آن باره صورت بگیرد.

آن فعال فرهنگی و همچنین رسانه‌ای با گفتن آنکه قطعاً در حوزه خدمت‌رسانی به محرومان ضعف‌هایی وجود دارد و همچنین در ادبیات و همچنین گفتمان ما نیز واژه مستضعف کمرنگ شده می باشد، اظهار داشت: یادش به خیر نیمه شعبان ما، عید مستضعفین بود و همچنین یادش به خیر، بسیج ما، بسیج مستضعفین بود. ادبیات کشور ما عوض شده و همچنین یک ارزشی به نام مستضعف امروز تغییر پیدا کردن به ضد ارزش شده و همچنین یک ارزشی به نام خدمت رسانی کم ارزش تلقی می‌می شود، در آن مسیر بعضی‌ها غفلت و همچنین بعضی نیز بالاتر از آن هم تغافل می‌کنند.

او همچنین گفت: امروز به برکت اهل بیت (ع) پرچم انقلاب اسلامی در اقصی نقاط دنیا، در یمن، عراق، سوریه، لبنان، افغانستان و همچنین پاکستان برافراشته می باشد و همچنین دشمنان در میدان نبرد منفعل شده و همچنین کاری نمی‌توانند از پیش ببرند، آن هم‌گونه که در سوریه و همچنین یمن حریف مجاهدان فی سبیل الله نشدند.

مدیرکل روابط عمومی و همچنین مسائل رسانه آستان قدس رضوی گفتن داشت: دشمنان ما جهت ضربه زدن به انقلاب اسلامی دو جبهه دیگر را تعریف نموده اند که یکی تهاجم فرهنگی و همچنین غیره ای راه انداختن شورش‌های فرهنگی و اجتماعی براساس فقر و همچنین محروم و بی بهره و همچنین جدا کردن محرومین و همچنین مستضعفین از انقلاب و همچنین نظام اسلامی می باشد.

او همچنین گفت: البته آن خیال باطل می باشد و همچنین شهروندان و مردم شهر متدین و همچنین دلداده اهل بیت (ع) ایران اسلامی، مهم‌ترین مؤلفه اقتدار و قدرت در آن نظام خواهند بود. ولی باید توجه داشت در صورتی که آن‌گونه به موضوع نگاه کردیم ارزش خدمت گذاری به محرومان بر ما معلوم می‌می شود. دشمنی که در سوریه زمین گیر شده در داخل کشور می‌خواهد ما را از آن طریق زمین گیر کرده و همچنین نظام را با چالش مواجه کند.

توکلی زاده افزود: بر همین اساس و همچنین مبناست که دیده‌بان بصیر و همچنین هوشیار انقلاب اسلامی تاکید می‌فرمایند که بایستی و حتما حواسمان به همه زائران، مجاوران و همچنین محبان اهل بیت (ع) در سراسر دنیا باشد.

او همچنین ادامه داد: امروز ۲ ماه و همچنین نیم از حکم مقام معظم رهبری قبل  و همچنین ایشان پرچم انقلاب و همچنین نهضت خدمت گذاری به محرومان را برافراشته‌اند، تک‌تک ما که ادعای پیروی از ولایت فقیه را داریم بایستی و حتما پاسخگو باشیم که در آن مدت چه کرده‌ایم؟

مدیرکل روابط عمومی و همچنین مسائل رسانه آستان قدس رضوی تصریح کرد: آن تفسیر غلط که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنیم مخاطب حکم مقام معظم رهبری صرفاً تولیت آستان قدس می باشد را بایستی و حتما از ذهنمان پاک کنیم. مگر هنگام و زمانی که امام و پیشوا (ره) گفت حصر آبادان بایستی و حتما شکسته می شود مخاطبش یک قشر ویژه ای بود از مشهد و همچنین کرمان و همچنین جاهای دیگر همه سوار اتوبوس و همچنین مینی بوس شدند و همچنین خودشان را به آبادن رساندند.

توکلی زاده اظهار داشت: در صورتی که نگاهمان به انقلاب اسلامی آن می باشد که فلان فرمانده، فلان مسئول، فلان مدیر و همچنین در کل مسئولین نظام کاری انجام دهند، فاتحه انقلاب را بایستی و حتما بخوانیم. در صورتی که تک تک ما خودمان را سرباز حکم رهبری در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف دیدیم امید به انقلاب فراهم می باشد که بحمدالله هست.

او همچنین تصریح کرد: بعضی وقت‌ها بایستی و حتما نسبت به خودمان انتقاد کنیم. محروم و بی بهره زیبنده میهن اسلامی ما نیست. در همین حاشیه شهرستان مشهد، روستاهایی را به اتفاق حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی سر زدیم که تنها راه معیشت‌شان مطلقاً یارانه می باشد. ما منتظریم که نهادهای خدمت رسان به کمک ما بیایند و همچنین آستان قدس رضوی را در اجرای آن مسئولیت خطیر یاری کنند.

مدیرکل روابط عمومی و همچنین مسائل رسانه آستان قدس رضوی گفت: بایستی و حتما آن افتخار معنوی خدمت به امام و پیشوا رضا (ع) را تغییر پیدا کردن به سرمایه معنوی کنیم و همچنین به یاری محرومان و همچنین مستضعفان بشتابیم. تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب با نگاه اداری میسر نمی‌می شود، بایستی و حتما بپذیریم که بر اثر گذشت زمان آسیب‌هایی در نظام ما پدید آمده و همچنین کمر همت ببندیم تا آن انقلاب را که ثمره خون شهدا و همچنین مجاهدت‌های مردان و همچنین زنان با غیرت سرزمین‌مان می باشد از گزند دشمنان حفظ کنیم.

توکلی‌زاده صیانت و همچنین پاسداری از هویت انقلابی که امروز مورد هجمه دشمنان می باشد را مهم‌ترین وظیفه جوانان مؤمن و همچنین انقلابی کشور برشمرد و همچنین گفت: آمریکائی‌ها می‌گویند جهت تغییر ماهیت جمهوری اسلامی، ۱۰ سال شمسی زمان مستلزم و نیاز داریم که ۴ سال شمسی از زمانی که آن حرف را زدند، قبل می باشد. آنها در صددند که ماهیت و همچنین اساس آن انقلاب را که شهروندان و مردم شهر خواهند بود از پیکره انقلاب جدا کنند و همچنین جهت آن هدفشان با رسانه‌ها و همچنین ابزارهای تبلیغاتی گسترده در حال شبهه‌افکنی و همچنین فتنه خواهند بود.

مدیرکل روابط عمومی و همچنین مسائل رسانه آستان قدس رضوی اظهار داشت: بازگشت به گفتمان انقلاب اسلامی، کار و همچنین روحیه جهادی و همچنین تلاش مضاعف جهت ریشه کن کردن فقر، بیکاری، اعتیاد و همچنین آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی، مستلزم و نیاز امروز جامعه اسلامی می باشد.

انتهای پیام/

حکم مقام معظم رهبری نقشه‌راه آستان قدس رضوی می باشد/تحقق منویات رهبر انقلاب با نگاه اداری میسر نمی‌می شود در تاریخ ۲۱ May 2016 | 8:34 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …