خانه / اخبار خراسان / تلاش دشمن جهت نفوذ در شخصیت‌های شاخص انقلاب/ بعضی انقلابیون سابق طاقت تحمل نداشتند/ نظارت استصوابی شورای نگهبان سدی در برابر نفوذ سیاسی می باشد

تلاش دشمن جهت نفوذ در شخصیت‌های شاخص انقلاب/ بعضی انقلابیون سابق طاقت تحمل نداشتند/ نظارت استصوابی شورای نگهبان سدی در برابر نفوذ سیاسی می باشد

تلاش دشمن جهت نفوذ در شخصیت‌های شاخص انقلاب/ بعضی انقلابیون سابق طاقت تحمل نداشتند/ نظارت استصوابی شورای نگهبان سدی در برابر نفوذ سیاسی می باشد

|تلاش دشمن جهت نفوذ در شخصیت‌های شاخص انقلاب/ بعضی انقلابیون سابق طاقت تحمل نداشتند/ نظارت استصوابی شورای نگهبان سدی در برابر نفوذ سیاسی می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمد حسین صفار‌هرندی عصر امروز در نشست «بزم اندیشه» با موضوع «دشمن‌شناسی فرهنگی» که به‌همت مؤسسه سرویس ها و خدمات مشاوره‌ای، جوانان و همچنین پژوهش‌های فرهنگی و اجتماعی آستان قدس رضوی برگزار شد اظهار داشت: طبق فرمایش رهبر انقلاب هم‌اکنون نفوذ در بدترین شکل خود یعنی نفوذ سیاسی و همچنین فرهنگی اتفاق افتاده می باشد.

او همچنین افزود: با پایان دهه ۶۰ آن پیشامد جدید تأیید شده که جمهوری اسلامی  از حیث سیاسی، امنیتی و همچنین نظامی نفوذ‌ناپذیر می باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به آنکه دشمنان جمهوری اسلامی اشکال متنوع و گوناگون و مختلف نفوذ را علیه ایران اعمال نموده اند، گفت: شهید شدن ریاست‌جمهور و همچنین نخست‌وزیر مملکت و همچنین ۷۲ تن از یاران انقلاب، محصول نفوذ امنیتی بوده که هم‌اکنون با پیشرفت تجارب و همچنین امکانات امنیتی جلوی آن نوع نفوذ سد شده می باشد.

صفارهرندی با ابراز آنکه شناخته‌شده‌ترین شکل نفوذ، نفوذ نظامی می باشد، تصریح کرد: ‌اسرائیل با نفوذ در لبنان حکومت را ساقط کرده و همچنین یک حکومت دست‌نشانده بر سر کار نهاد و همچنین همین هدف را در جریان جنگ تحمیلی در مورد ایران داشتند ولی باید توجه داشت امروزه عملیات نفوذ امنیتی و همچنین نظامی دشمن کاملاً منتفی شده می باشد.

او همچنین با یادآوری آنکه عناصر نفوذی در دولتمردان اوایل انقلاب که دغدغه‌های بیرونی را به مسائل داخلی اولویت می‌دادند وجود داشت، ادامه داد: سخنگوی حکومت بازرگان محرمانه‌ترین مباحث و مطالب امنیتی نظام را به‌صورت علنی مطرح می‌کرد که آن امر تحت تأثیر نفوذ سیاسی بر او همچنین بوده ولی باید توجه داشت امروزه حضور مقتدرانه شورای نگهبان مانع از نفوذ سیاسی در دستگاه‌های دولتی شده و همچنین در واقع نظارت استصوابی شورای نگهبان سدی در برابر نفوذ سیاسی می باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به آنکه افرادی خواهند بود که سابقه خوبی در جبهه انقلاب داشته‌اند و همچنین زیر شکنجه‌ها، مقاومت بسیاری نموده اند ولی باید توجه داشت امروزه موضع‌شان موضع انقلاب نیست، افزود: نیازی نیست در قبل آن اشخاص به‌دنبال موارد و نکات منفی باشیم، بسیاری از آن اشخاص قبل خوب و همچنین انقلابی داشته‌اند ولی باید توجه داشت امروز تحت تأثیر نفوذ فرهنگی قرار گرفته‌اند، لذا بایستی و حتما بدانیم که همه ما در معرض آن مفسده هستیم و همچنین هیچ‌کس مصون نیست.

صفارهرندی با گفتن آنکه داشتن ایدئولوژی اسلامی، پشتوانه مردمی و همچنین ارتباط با رهبر ۳ عنصر اصلی تحلیل اقتدار انقلاب اسلامی می باشد، گفت: امروزه دشمن با توجه به آنکه می‌داند نفوذ در رهبری ممکن نیست نیت و اراده نفوذ در نفرات بعدی تأثیرگذار در حکومت و همچنین دستکاری در مکتب اسلامی و همچنین انقلابی نظام را دارد.

او همچنین تصریح کرد: اسلام بر انگیزنده نیروهای جوانی می باشد که به‌خاطر ارزش‌های الهی جانشان را هدیه می‌کنند ولی باید توجه داشت دشمن درصدد ارائه و همچنین عرضه یک دین وارونه و همچنین تفسیر متفاوتی از دیانت می باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: القاعده یک ورژن و نسخه انقلابی اسلام انحرافی می باشد و همچنین طالبان و همچنین داعش خود خوانده نیز نمونه‌هایی خواهند بود که ظاهر انقلابی دارند و همچنین شعار ضدآمریکایی سر می‌دهند ولی باید توجه داشت آنچه به‌مرور زمان در میان شهروندان و مردم شهر رواج می‌دهند نفرت از مسلمانی و همچنین اسلامیت می باشد.

صفارهرندی با ابراز آنکه دشمن درصدد رواج دادن نگاه‌های انحرافی به اسم اسلام می باشد، اظهار داشت: اسلام رحمانی نمونه‌ای از آن انحرافات می باشد که در واقع نوعی اسلامی بی‌رنگ‌وبو و همچنین بی‌خاصیت از جنس مسیحیت بی‌خاصیت و همچنین بی‌تأثیر می باشد، در واقع طرفداران اسلام رحمانی ورژن و نسخه‌ای از قرآن درست نموده اند که آیات قصاص، قتال و همچنین جهاد را از آن هم درآورده‌اند و همچنین عامل اصلی آنها اسرائیلی‌ها بودند.

او همچنین با گفتن “پیشامد جدید جمعیت پیشامد جدید‌ای جدی می باشد و همچنین ما در بعدی‌ای نه‌چندان دور رشد منفی جمعیت را خواهیم داشت”، تصریح کرد: رشد معکوس جمعیت در سال شمسی‌های بعدی سبب افزایش جمعیت پیر و همچنین مصرفی ایران شده و همچنین جمعیت کشور را به کمتر از مقدار و اندازه و میزان فعلی می‌رساند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: رهبر انقلاب در سال شمسی‌های قبل فرمودند نرخ باروری بایستی و حتما به ۲٫۷ قسمت و بخش برسد و همچنین سپس متوقف می شود ولی باید توجه داشت به‌دلیل اشتباهات دست‌اندرکاران نرخ باروری در ایران به ۱٫۸ قسمت و بخش رسید و همچنین آن مقدار و اندازه و میزان به‌معنی حرکت در لبه مرزهای خطر می باشد.

صفارهرندی با اشاره به آنکه در حال حاضر نرخ باروری به ۱٫۹درصد رسیده می باشد، گفت: آن تغییر تحت تأثیر حکم ولی فقیه بر شهروندان و مردم شهر می باشد، در واقع مردمی که نسبت به رهبری نگاه سالمی داشته باشند به نفوذ تن نمی‌دهند، پس بایستی و حتما اولویت اصلی در پیشامد جدید نفوذ توجه به شهروندان و مردم شهر باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: از اوایل دهه ۷۰ تمرکز دشمن بر تغییر سبک زندگی شهروندان و مردم شهر بوده می باشد به‌طوری که بعد از جنگ تحمیلی عده‌ای می‌گفتند “ما به دوره‌ای از گشایش رسیده‌ایم و همچنین بایستی و حتما مانور تجمل دهیم” و همچنین شهروندان و مردم شهر را دعوت به دنیاطلبی کردند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با گفتن آنکه آن دنیاطلبی تغییر پیدا کردن به یک سبک و همچنین نحوه زندگی شده و همچنین جای ایثار و همچنین فداکاری را گرفته می باشد، گفت: افرادی که سبب اشاعه سبک زندگی جدید در جامعه شده‌اند در صورتی که آن امر ندانسته بوده بایستی و حتما استغفار کنند چرا که تغییر ذائقه شهروندان و مردم شهر سبب خودخواهی و همچنین اصل نهادن بر لذت فردی یا شخصی می‌می شود به‌طوری که فرد از ازدواج و همچنین فرزند‌آوری به‌خاطر راحتی خود خودداری می‌کند.

صفارهرندی با ابراز آنکه تغییر ذائقه شهروندان و مردم شهر در بسیاری از موارد از طریق تحریک و همچنین القا از بیرون انجام می‌می شود، گفت: در بعضی موارد در سال شمسی‌های قبل کنترل جمعیت به شهروندان و مردم شهر تحمیل می‌می شود و همچنین در صورتی که دیروز شهروندان و مردم شهر را تشویق به پیشگیری از فرزندآوری می‌کردیم حال نیز بایستی و حتما به آن هم شکل و همچنین روش‌ها شهروندان و مردم شهر را تشویق به فرزندآوری کنیم تا شاید نتایج جبران می شود.

او همچنین خاطرنشان کرد: تغییر سبک زندگی سبب تغیر نوع نگاه و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن اشخاص می‌می شود به‌طوری که در حال حاضر بعضی آن دیدگاه را دارند که جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات بایستی و حتما از اروپایی‌ها کمک بگیریم و همچنین حتی عده‌ای از چپ‌گراها معتقدند جهت رسیدن به آزادی می‌قدرت به امپریالیسم متوسل شد که آن امر محصول تعلق بستن به دنیاست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: روزنامه کیهانی که توسط سلطنت‌طلبها اداره و همچنین نشر یافته شده می‌می شود از سرمایه‌گذارانی که تمایل داشته‌اند جهت سرمایه‌گذاری از خارج به ایران بیایند درخواست کرد جهت بازگشت خود به ایران ۳ شرط اساسی مطرح کنند مقدس شمردن مالکیت خصوصی، تضمین رعایت حقوق بشر و همچنین حذف ولایت فقیه آن شرایط بود.

صفارهرندی گفتن کرد: در سال شمسی ۱۳۵۸ جهت اولین بار ما را محکوم به نقض حقوق بشر به‌دلیل برخورد با فرقه جاسوسی بهایی‌ها که منتسب به صهیونیسم کردند و همچنین در فقره بعدی عدم تصویب قانون همجنس‌گرایی در ایران را نمونه‌ نقض حقوق بشر گفتن کردند.

او همچنین افزود: در اوایل دهه ۷۰ بعضی‌ها به طرف اجنبی گفتند تا ۱۰ سال شمسی بعدی ولایت فقیهی نخواهد بود، جهت آنکه آن اتفاق بیفتد در نشریات کثیرالانتشار مبانی ولایت فقیه را زیر سؤال بردند؛ به‌عنوان مثال روزنامه همشهری با یکی از روحانیون مصاحبه کرده و همچنین او همچنین چنین گفته که ولایت معنایی ندارد و همچنین آنچه در حکومت مطرح می باشد وکالت می باشد و همچنین حتی رسول‌الله از جانب خداوند مأموریت الهی نداشتند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با گفتن آنکه بعضی مجاورت امر عرفی با امر معنوی را نمی‌پذیرند، تصریح کرد:‌ در حال حاضر از زبان بعضی از اشخاص که عناصر داخلی انقلاب را تشکیل می‌داده‌اند می‌شنویم که عقیده دارند مشکلاتی که گریبان ایران را گرفته ناشی از پایبندی‌های ما به ارزش‌هاست که نمی‌توانیم به آمریکا نزدیک شویم و همچنین تا زمانی که به آمریکا نزدیک نشده‌ایم عقب‌مانده می‌مانیم و همچنین حتی تشکیل حکومت دینی را اشتباه می‌دانند.

صفارهرندی با تأکید بر آنکه نفوذ فرهنگی یک هیولای ناشناخته نیست، گفت: جهت مقابله با نفوذ فرهنگی بایستی و حتما دانایی و همچنین اطلاعات در دستگاه‌های رسمی افزوده شده و همچنین توجه داشته باشیم که در بحث فرهنگ پیشامد جدید نفوذ‌پذیرها از نفوذی‌ها اهمیت بیشتری دارند.

انتهای پیام/*

تلاش دشمن جهت نفوذ در شخصیت‌های شاخص انقلاب/ بعضی انقلابیون سابق طاقت تحمل نداشتند/ نظارت استصوابی شورای نگهبان سدی در برابر نفوذ سیاسی می باشد در تاریخ ۲۵ May 2016 | 2:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …