خانه / اخبار خراسان / ظرفیت سمن‌های خراسان رضوی جهت مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی تقویت می‌می شود

ظرفیت سمن‌های خراسان رضوی جهت مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی تقویت می‌می شود

ظرفیت سمن‌های خراسان رضوی جهت مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی تقویت می‌می شود

|ظرفیت سمن‌های خراسان رضوی جهت مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی تقویت می‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سید محسن صادقی ظهر امروز در جلسه هیئت نظارت بر مسائل نهاد‌های شهروندان و مردم شهر نهاد استان به ارزیابی نقل از مجموعه اقدامات و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اداره کل مسائل فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی در حوزه رسیدگی به معضلات سمن‌های موجود پرداخت و همچنین اظهار داشت: با توجه به آنکه یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اصلی حکومت در سال شمسی ۹۵ مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی می باشد بهره گیری از ظرفیت سمن‌ها در آن باره ضروری می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه درخواست‌های مردمی جهت تاسیس سمن‌ها در سال شمسی ۹۴ نسبت به سال شمسی قبل با ۳۵ قسمت و بخش رشد داشته می باشد، افزود: آن امر نشان از علاقمندی شهروندان جهت حضور در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین مشارکت اکثرا و بیشتر در بستر جامعه دارد.

دست یار سیاسی، امنیتی و همچنین فرهنگی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: روند رشد صدور مجوز  نهاد‌های شهروندان و مردم شهر نهاد در سال شمسی قبل ۱۳ قسمت و بخش بوده و همچنین آن مهم به دلیل تاکید بر کیفیت بخشی به فعالیت سمن‌ها و همچنین جلوگیری از ساخته یا ایجاد تشکل‌های غیرفعال بوده می باشد.

ارسال درخواست حضور یک نماینده از مجموع سمن‌های استان در شورای اداری به وزارت کشور، افزایش تعاملات سمن‌ها با نمایندگان مجلس و همچنین کمیسیون مسائل فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی و همچنین نمایش جلسه مشترک با استان‌های منطقه پنج کشوری شامل موارد مطرح شده در آن جلسه بود.

انتهای پیام/

ظرفیت سمن‌های خراسان رضوی جهت مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی تقویت می‌می شود در تاریخ ۲۶ May 2016 | 8:16 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …