خانه / اخبار خراسان / سنگرهایی که در آن هم حضور داریم تنها و فقط جهت خدمت می باشد/ همواره بدهکار انقلاب و همچنین شهدا هستیم

سنگرهایی که در آن هم حضور داریم تنها و فقط جهت خدمت می باشد/ همواره بدهکار انقلاب و همچنین شهدا هستیم

سنگرهایی که در آن هم حضور داریم تنها و فقط جهت خدمت می باشد/ همواره بدهکار انقلاب و همچنین شهدا هستیم

|سنگرهایی که در آن هم حضور داریم تنها و فقط جهت خدمت می باشد/ همواره بدهکار انقلاب و همچنین شهدا هستیم از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدسبه نقل از آستان نیوز، سید مرتضی بختیاری در سخنانی در مراسم تودیع و همچنین معارفه تولیت آستان قدس رضوی ضمن گرامیداشت یاد و همچنین خاطره حضرت آیت الله واعظ طبسی، تولیت فقید آستان قدس رضوی، اظهار داشت: مقوله تحول اداری که مورد تاکید حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی قرار گرفت، پیشامد جدید مهمی می باشد که در آموزه‌های اسلامی نیز بر آن هم تاکید شده می باشد.

او همچنین با تاکید بر آنکه سنگرهایی که ما در آنها حضور داریم، تنها و فقط جهت خدمت به شهروندان و مردم شهر می باشد، عنوان کرد: احساس مسئولیتی که حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در مورد زائران و همچنین مجاوران حضرت رضا(ع) دارند، بایستی و حتما به همه ما تسری یابد تا بتوانیم فرامین حکم مقام معظم رهبری را اجرایی کنیم.

بختیاری با گفتن آنکه در صورتی که خادمان انگیزه‌ای جز خدمتگزاری داشته باشند، باخته‌اند، تصریح کرد: ما بدهکار انقلاب و همچنین شهدا هستیم و همچنین بایستی و حتما به وظیفه خود نسبت به آن نظام اسلامی و همچنین شهروندان و مردم شهر عمل کنیم.

مهدی عزیزیان، قائم مقام سابق تولیت آستان قدس رضوی نیز طی سخنانی در آن جلسه به مرور فعالیت‌های خود طی ۳۴ سال شمسی حضور در آستان قدس رضوی پرداخت و همچنین ضمن اشاره به توسعه اماکن متبرکه رضوی، اصلاح فرایندهای اداری و همچنین پروژه تعویض ضریح مطهر حضرت رضا(ع)، گفت: در همه مدت خدمت در آستان قدس رضوی بر گوشم آویخته بودم که مشهد پایتخت معنوی ایران می باشد.

او همچنین افزود: همواره باور داشتم که حرم امام و پیشوا رضا(ع) بایستی و حتما شرایطی داشته باشد که ضیوف الرحمان باور کنند، اینجا بهشت روی زمین خداوند تبارک و تعالی و همچنین موسم حج فقراست.

عزیزیان گفت: افتخار کلیدداری ضریح رضوی و همچنین ۵۵ روز هم نفسی با فرشتگان نزدیک به مضجع شریف حضرتش، در قلب پاک ضریح مطهرشان مثل مدالی از بهشت بر سینه حقیر و همچنین خانواده‌ام خواهد درخشید.

انتهای پیام/

سنگرهایی که در آن هم حضور داریم تنها و فقط جهت خدمت می باشد/ همواره بدهکار انقلاب و همچنین شهدا هستیم در تاریخ ۳۱ May 2016 | 5:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …