خانه / اخبار مسکن / نگرانی انبوه‌سازان از حساب و همچنین کتاب بانکی‌ها

نگرانی انبوه‌سازان از حساب و همچنین کتاب بانکی‌ها

نگرانی انبوه‌سازان از حساب و همچنین کتاب بانکی‌ها

|نگرانی انبوه‌سازان از حساب و همچنین کتاب بانکی‌ها از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

سهم مصارف خانگی سوخت شهرستان تهران در ۵ ماهه سرد سال شمسی ۳ برابر بنزین و همچنین گازوئیل در تولید گازهای کربنی می باشد که لحافی از دی‌اکسیدکربن را روی شهرستان تهران می‌کشد.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ در حالی که ۷۰ قسمت و بخش GDP کشورها در شهرها و روستاها تولید می‌می شود و همچنین پیش‌بینی می‌می شود تا سال شمسی ۲۰۳۰ آن رقم به ۹۰ قسمت و بخش برسد، مصرف بهینه انرژی در پهنه شهری نسبت به قبل اهمیتی حیاتی پیدا کرده که در کشور ما مغفول مانده می باشد. ۷۰ قسمت و بخش جمعیت کشور در شهرها و روستاها زندگی می‌کنند که در صورتی که در مصرف انرژی خانگی به روال کنونی ادامه دهند پیش‌بینی می‌می شود کشور در بعدی واردکننده انرژی می شود.

طبق برآوردها مصرف انرژی در ایران ۵ تا ۶ برابر متوسط جهانی و همچنین ۱۰ برابر کشورهای اروپایی می باشد. حتی در همسایگی ایران و همچنین در کشور ترکیه تولید ناخالص داخلی ۲٫۵ برابر ایران و همچنین مقدار و اندازه و میزان انرژی مصرفی آنها نصف ایران می باشد. بدین معنا به ازای هر واحد تولید، ایران، پنج برابر ترکیه، انرژی مصرف می‌کند.

افزایش بهره‌وری انرژی یکی از کم‌هزینه ترین، ممکن‌ترین و همچنین بدیع‌ترین راهکارها جهت توسعه اقتصادی شهرها و روستاها می باشد. صرفه جویی در انرژی می‌تواند شهرها و روستاها را جهت حفاظت از انسان و همچنین محیط زیست انعطاف پذیر کند. سرمایه‌گذاری در بهره‌وری انرژی افزایش پس انداز، تقویت اقتصاد خانوار و همچنین تسریع سرمایه‌گذاری محلی در باره تجارت و همچنین اشتغال را به همراه دارد.

در کشور ما نیز در کلیه اسناد فرادست به بهره‌وری انرژی تاکید شده می باشد؛ به طوری که در برنامه جذاب و جالب و خوب پنجم سهم ۳۰درصدی بهره وری در رشد اقتصادی پیش بینی شده بود و همچنین در بند ۳ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی محور قرار گرفتن رشد بهره وری در اقتصاد مورد تاکید قرار گرفته می باشد.

با آن وجود مصرف انرژی در کشور، ناهنجار می باشد. بدین معنا که در برابر استانداردهایی که در دنیا جهت مصرف انرژی وجود دارد، ایران مصرفی چندین برابر دارد.

اکبر ترکان رییس نهاد نظام مهندسی در آن خصوص می‌گوید: در حال حاضر ما یک میلیارد و همچنین ۸۰۰ میلیون بشکه نفت مصرف انرژی در کشور داریم و همچنین تولید ناخالص داخلی ما ۴۰۰ میلیارد دلار می باشد. یعنی به ازای هر ۱۰۰۰ دلار تولید ناخالص داخلی ۴.۵ بشکه نفت مصرف می‌کنیم. در کشورهای دیگر دنیا آن عدد نزدیک به یک و همچنین یا یک بشکه می باشد. مجاز نیستیم با ثروت و همچنین دارایی‌های نسل‌های بعدی اینگونه رفتار کنیم.

ترکان افزود: شهرستان تهران در پنج ماهه سرد سال شمسی، هر روز خدا ۸۰ میلیون متر مکعب گاز و همچنین هر روز خدا ۲۴ میلیون لیتر بنزین و همچنین گازوئیل می‌سوزاند. اگرچه اکثرا و بیشتر تمرکزها بر سوخت بنزین و همچنین گازوییل می باشد زیرا آنها بیش از سوخت خانگی در آلودگی موثر خواهند بود ولی باید توجه داشت سهم مصارف خانگی سوخت در ۵ ماهه سرد سال شمسی ۳ برابر بنزین و همچنین گازوئیل در تولید گازهای کربنی می باشد که باعث وارونگی هوا می‌شوند و همچنین لحافی از دی‌اکسیدکربن را روی شهرستان تهران می‌کشد. به همین دلیل می‌قدرت با رعایت مبحث ۱۹، در بازدهی مصارف انرژی خانگی ۵۰ قسمت و بخش صرفه جویی کرد.

هم‌چنین دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز (GECF) به ایسنا گفت: مصرف و همچنین شدت انرژی در ایران از چین با بیش از یک میلیارد جمعیت اکثرا و بیشتر می باشد و همچنین آن موضوع می تواند تهدیدی جهت صادرات گاز ایران باشد.

عادلی در مورد نقش گاز درایجاد ارتباط و رابطه بین المللی و همچنین آن که آیا می قدرت از آن هم به عنوان یک ابزار سیاسی بهره بری و استفاده کرد، از اتفاقهای میان روسیه و همچنین اوکراین به عنوان نمونه یاد کرد و همچنین گفت: گاز و همچنین ژئوپلتیک شامل ارتباط و رابطه نزدیکی خواهند بود، کما آن که در مورد نفت نیز چنین می باشد، اتفاقهای سال شمسی قبل در اروپا در باره گاز و همچنین نیز خبرهای جدید مرتبط به صادرات ال ان جی آمریکا به اروپا شامل نمونه ها در آن باره می باشد.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

نگرانی انبوه‌سازان از حساب و همچنین کتاب بانکی‌ها در تاریخ ۱ June 2016 | 12:57 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …