خانه / مقالات / طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

در این نوشته قصد داریم تا شما دوستان عزیز را با روش طراحی سایت ارزان آشنا سازیم.در ادامه این مطلب به امکاناتی که طراحی سایت ارزان دراختیار ما میگذارد و هزینه طراحی سایت ارزان و ….خواهیم پرداخت.

طراحی سایت ارزان

Image result for ‫اصول کاربردی در طراحی سایت‬‎

melliportal

طراحی سایت ارزان :امروزه ایـن ترنت تبدیل به بخش جدا ناپذیری از زندگـی ما شده است و اولین قام برای بودن اثر گذار در ایـن فضای وسیع داشتن یک سایت است ولی ؛ برای بیشتر اشخاص و شرکت ها هزینه های طراحی سایت مانع از ایـن کار می شود . طراحی سایت ارزان یک راه حل بسیار مناسب برای ایـن اشخاص است .

در طراحی سایت ارزان ؛ دقیقا هزینه چقدر است؟

تهیه سایت ارزان چه فرق ی با بقیه سایت ها دارد؟

در طراحی وب سایت ارزان چه امکانات و خصوصیات یی برای ما وجود خواهد داشت؟

آیا طراحی سایت ارزان بی کیفیت است؟

برای جواب به ایـن پرسشها و کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با طراحی سایت ارزان با سئو سایت ایـن تن همراه باشید…

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت

فرق طراحی سایت ارزان با بقیه سایت ها:

برای کم شدن هزینه ها در  طراحی سایت ارزان ؛ از قالب ها و بسته های نسبی آماده استفاده می شود . ایـن بسته های نسبی در عین ارزان بودنشان طبق استاندارد های جهان ی ساخته شده و کار با آن ها بسیار آسان است ؛ و اکثرا کم شدن هزینه ها از آنجایی ناشی می شود که ایـن قالب ها و بسته های نسبی نیازی به برنامه نویسی و ادیت نداشته و امکانات پیش فرض بر روی آن ها نصب و  قابل استفاده است . نکته ای که در ایـن جا بایستی به آن دقت کنیم ایـن است که ایـن نوع سایت ها کاملا دایـن امیک بوده و همه نکات طراحی سایت دایـن امیک بر روی آن ها رعایت شده است و کیفیت آن به نحوی است که بازدید کننده ی سایت به هیچ وجه فرق ی بین طراحی سایت ارزان و سایت معمولی احساس نخواهند کرد. ولی چنانچه شما قصد دارید در آینده کسب و کار خود را گسترش داده و امکانات و خصوصیات ی جدیدی بروی سایتتان قرار دهید؛ با کمی صرف هزینه ی بیشتر مالک یک سایت کاملا اختصاصی شوید.

طراحی سایت ارزان چا امکاناتی در اختیار ما می گذرد؟

هر سایت با دقت به هدفی که برای آن ساخته می شود امکاناتی را در اختیار ما قرار می دهد که در ادامه به ارزیابی بعضی از آن ها می پردازیم:

 • معین و تغییرعنوان سایت
 • معین کلمات کلیدی برای سئو سایت
 • ایجاد صفحات نامحدود
 • منو های متنوع و جذاب
 • اسلاید نمایشی جذاب
 • اضافه کردن نقشه ی گوگل
 • گالری تصاویر
 • ایجاد خبر خوان
 • بخش نظـر سنجی و فرم ساز
 • نسب و راه اندازی انواع ماژول های آب و هوا ؛ تاریخ ؛ آب و هوا؛ اوقات شرعی و…
 • ایجاد زیر منوهای بی نهایت
 • بخش ارتباط با ما و دربـار ه ی ما
 • امکان سئو و بهینه سازی سایت بعد از طراحی
 • استفاده از استاندارد های طراحی سایت در تهیه سایت ارزان
 • طراحی سایت بر طبق اصول سئو

برای گسترش و بهبود کارکرد کسب و کار در کنار طراحی سایت از بقیه تکنیک های بازاریابی ایـن ترنتی مثل سئو سایت ؛ بهینه سازی سایت ؛ ایمیل مارکتینگ ؛ تبلیغات کلیکـی و … می توان استفاده کرد.

هزینه ی طراحی سایت ارزان چقدر است؟

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت

جواب به ایـن پرسش بستگی به اهداف و امکانات ی دارد که ما از طراحی سایت داشته و میزان دقیقی نمی توان برای آن معین کرد ؛ ضروری به توضیح است بخاطر استفاده از سرور های اختصاصی توسط طراحی سایت ایـن تن ؛ اشخاص ؛ ساوقت ها و شرکت هایی که طراحی سایت خود را در ایـن تن انجام می دهد به مدت یک سـال از خدمات هاستینگ و دامنه ی رایگان و قابل تمدید برخوردار خواهند بود برای مشاوره ی رایگان وکسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خصوصیات ؛ امکانات و هزینه طراحی سایت ارزان با ایـن تن در ارتباط باشید…

اصول طراحی وب سایت

ایـن مقاله یکـی از مقالات موجود در زمینه ی آموزش طراحی سایت است و با مطالعه ی ایـن مقاله از نکات و اصول طراحی وب سایت مطلع خواهید شد و بعنوان گام مهم و اولیه ی در طراحی همچنین میتوانید از آنها استفاده نمایید .

مسائل بسیاری هست که سبب خواهد شد بازدید کنندگان یک سایت ایـن ترنتی مدت وقت زیادتری در آن سایت مانده و صرف مطالعه و جستجو در آن سایت کنند و دقیقا ایـن موضوع بستگی به ایـن دارد که میزان جذابیت و کاربردی بودن آن سایت چقدر هست ؟ با رعایت اصول طراحی وب سایت تا میزان زیادی خواهید توانست تا کاربران را برای مدت زیادتری در سایت خود نگه دارید  چون مدت وقت سپری شده کاربران در وب سایتو شما را از ارزش طراحی سایت مناسبو آگاه می سازد.

ارزش رعایت اصول طراحی وب سایت برای جذب بازدید کنندگان بیشتر

– سهولت دسترسی

به ایـن مفهوم هست که دسترسی کاربران به تمام صفحات و امکانات وب سایت را به هر میزان که میتوانید راحت بکنید چون هدف مهم وب سایت می تواند دعوت کردن بازدید کننده به انجام عمل خاصی باشد  . برای مثال چنانچه میخواهید کاربران در سایت شما عضو شوند و فرم عضویت و یا ثبت ایمیل آنها را در جایی مناسب از صفحه ی مهم سایت قرار بدهید . ایـن مورد به عنوان اولین نکته از اصول طراحی وب سایت است .

– مسیر یابی واضح

یکـی دیگـر از فاکتور های با ارزش در افزوده شدن مدت وقت بودن بازدیدکنندگان در سایت ایـن هست که مسیر یابی راحت باشد یعنی از منوها و دسته بندی ها استفاده کـرده و لینک های با ارزش و مهم و کلیدی خود را در ایـن پارت ها تعبیه نمایید .

طراحی سایت , طراحی سایت ارزان , طراحی سایت حرفه ای, طراحی سایت گردشگری , طراحی سایت مهد کودک , طراحی سایت گالری خودرو , طراحی سایت شرکتی

-محتوای سودمند و قابل فهم برای کاربر

از مهمترین اصول طراحی وب سایت بایستی به محتوای درست و سودمند و قابل درک برای کاربران اشاره داشت  و چنین به مسائل ی مثل نوع فونتو حد آن و همین طور رنگ استفاده شده در نوشتن محتوا دقت نمود .

– قالب مناسب و مطابق با سئو برای سایت

قالب یک سایت چهارچوب بصری آن است و در جذب مخاطبان اثر بسیار بالایی دارد  . قالب سایت یکـی از اصول طراحی وب سایت هست که سایت شما را از سایت رقیبان شما متمایز خواهد تهیه .

– استفاده از عکس های مناسب در طراحی وب سایت

بهتر هست از عکس های مرتبط با موضوع سایت در متون و محتوا و بقیه پارت های سایت استفاده شود . عکسهایی با سایز مناسب و کیفیت خوب در اندک وقتی می توانند بسیار رساتر از کلمات مفهوم را به کاربران انتقال دهند و پس عکس های مناسب به عنوان یکـی از اصول طراحی وب سایت نقش بسیار مهمی دارند .

:: رعایت اصول پیشرفته در طراحی سایت

طراحی سایت با رعایت اصول پیشرفته و مورد نیاز اهداف سایت ؛ نه تنها به قشنگی و لذت های بصری سایت شما کمک می نماید ؛ بلکه با استفاده از شیوه های روانشناختی طرح بایستی تجربه ای مفرق و راحت برای بازدید کننده فرآهم آورد و ایـن چیدمان حتما ً به سمت برآورده شدن اهداف سایت طراحی شده متمایل خواهد بود . در واقع طراحی سایت ایده آل بایستی با کمترین هزینه وقتی برای بازدیدکننده و نویسنده ؛ بیشترین امکان بهره برداری در کنار قشنگی ظاهر وب سایت را ارائه دهد .

طراحی سایت برای برآورده شدن همه ایـن نیاز ها طراحان به سمت شیوه های جدیدی برای ارائه مطلب خود ترغیب شده اند که با نام طراحی کاربردی سایت مطرح است . در واقع ایـن نوع طراحی با حذف چارچوب های ذهنی از پیش نگاشته شده در تجربیات قدیم کاربران ؛ کوشش در رسیدن به برترین طرح کاربردی با دقت حیطه کاری سایت مورد نظـر را دارد . تمام ایـن مسائل به طراحی سایت و بازاریابی آن کمک خواهد کرد .

در زیر به بعضی از ایـن قوانین نانوشته در طراحی سایت که امروزه کاربرد وسیع ی با نام طراحی کاربردی سایت پیدا کـرده هست ذکر میکنیم و توضیحی مختصر در بـار ه آن ارائه مینماییم . ولی حتما ً مدنظـر داشته باشید که ایـن شیوه ها به صورت کلی بوده و بایستی موازنه ای بین طرح کاربردی و اهداف بنیادی طراحی سایت برقرار باشد . در واقع ایـن ها قوانینی هست که از نظـر ما با رعایت کردن آن میتوان به طراحی سایت مناسب ؛ کاربر پسند و قشنگی دست یافت .

۱- سلیقه را فدای هدف بکنید !
در ایـن مورد منظور ایـن هست که مهمترین علت برای طراحی هدف است . دستیابی به اهداف طراحی سایت در اکثر مسائل با سلیقه شخصی شما فرق دارد و ایـن پرسش مطرح می شود که کدام بایستی فدای کدام شود . در اول راه خود را برای فدا شدن در راه اهداف آماده بکنید ؛ طراحی شما نبایستی هیچ گونه تعصب شخصی در خصوص طرح ؛ رنگ و یا شیوه را القا نماید و بایستی تماماً با محوریت خدماتی که میخواهید ارائه دهید همخوان باشد .

۲- احترام ؛ صداقت
صداقت و احترام اولین و ابتدایی ترین اصل برای شروع همکاریست ؛ شما بایستی ایـن حس را به مخاطبین سایت خود و به کارفرمای خود القا بکنید !

۳- کمتر از کلمات بی ویژگی استفاده بکنید !
کلمات بی ویژگی در نظـر ما کلماتی هست که بیشتر دیده می شود در محاوره از آن ها استفاده می شود و بیشتر از آن که بـار مثبت در کاربر القا نماید به نظـر میرساند که نوعی بی اعتبـار ی را براش شما به ارمقان می آورد . بهتر از حرف هایی ایـن چنین ؛ استفاده از عکس های است . اما ما در طراحی سایت با دقت به پهنای باند ایـن ترنتی محدود کاربران ایران ؛ حدودی داریم که بایستی رعایت شود .
برای طراحی سایت ارزان کلیک کنید…

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

معرفی گوشی شیائومی ردمی نوت ۵ پرو

معرفی گوشی شیائومی ردمی نوت ۵ پرو در این مقاله می خواهیم به معرفی گوشی شیائومی …