خانه / اخبار مسکن / واگذری واحدهای مسکونی شهرک رضویه مشهد در اعیاد شعبانیه

واگذری واحدهای مسکونی شهرک رضویه مشهد در اعیاد شعبانیه

واگذری واحدهای مسکونی شهرک رضویه مشهد در اعیاد شعبانیه

resized_GZ6A6042jpg

مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان رضوی، جلسه مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور مدیران و مسئولین دو نهاد در مرکز خدمات استان با هدف برنامه‌ریزی، هماهنگی و تفاهم درزمینهٔ برنامه‌های سال ۱۳۹۶ برگزار شد.
در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر مرکز خدمات استان ضمن خیرمقدم، تعاملات سازمانی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را فراتر از انتظار توصیف کرد و گفت: استفاده از تجارب و ظرفیت‌های بنیاد مسکن در راستای حل معضل مسکن طلاب نشان از تعاملات بسیار خوب دو سازمان در خدمت به طلاب محروم است.
وی مسئله مسکن را دغدغه مهم و اساسی طلاب دانست و گفت: حل مشکل مسکن باعث ایجاد آرامش و آسودگی خاطر طلاب می‌شود تا بتوانند رسالت‌های حوزوی خود را به بهترین نحو انجام دهند.
مدیر مرکز خدمات استان هجرت طلاب به شهرستان‌ها، روستاها و مناطق محروم را مهم و تاثیرگزار دانست و افزود: سیاست مرکز خدمات در امر مسکن، تمرکززدائی طلاب از شهرهای بزرگ است تا با حمایت‌های مرکز خدمات، طلاب پس از پایان تحصیلات به شهرستان‌ها و روستاها مهاجرت کنند.
وی با اشاره به احراز رتبه برتر معاونت مسکن استان در بین مراکز خدمات کشور گفت: باوجوداینکه آمار طلاب مراجعه‌کننده به مرکز استان بسیار بالاست ولی همکاران ما در این مرکز تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات طلاب و روحانیون و خانواده‌های آن‌ها انجام می‌دهند.
در ادامه این نشست حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدری رضوی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت حضور روحانیت در بین مردم گفت: حضور روحانی در جامعه تأثیر گزار است و ما باید با بسترسازی مناسب در شهرستان‌ها و روستاها زمینه‌ساز حضور آن‌ها باشیم تا مردم بتوانند از وجودشان استفاده کنند.
وی خدمت به سربازان امام زمان (عج) را افتخاری بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: ما تمام تلاش خود را در جهت حل مشکل مسکن طلاب در شهرستان‌ها و روستاها انجام می‌دهیم چراکه هر قدمی برای طلاب برداشته شود دارای اجری مضاعف است.
در پایان آقای دانش معاون مسکن مرکز خدمات استان با اشاره به طرح خود اظهاری مسکن طلاب گفت: کلیه نیازهای مسکن طلاب از طریق طرح خود اظهاری مسکن شناسایی‌شده و بانک اطلاعات جامعی در این زمینه به‌دست‌آمده است.
وی ادامه داد: برنامه مسکن مرکز خدمات در سال ۱۳۹۶ تدوین و ابلاغ‌شده است و ما می‌توانیم با استفاده از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل دو سازمان با سرعت بیشتری پیش روی کنیم.
معاون مسکن مرکز خدمات استان از حل مشکلات واحدهای مسکونی شهرک رضویه مشهد خبر داد و گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته واحدهای مسکونی این شهرک در اعیاد شعبانیه تحویل طلاب محترم خواهد شد.
مشورت و برنامه‌ریزی برای حمایت‌های بنیاد مسکن از مسکن روستایی، پیگیری مشکلات مسکن خانواده‌های دارای دو فرزند معلول و بیشتر و زمان‌بندی برگزاری جلسات در طول سال از دیگر محورهای این جلسه بود.
شایان‌ذکر است، در این جلسه مدیرکل، معاون و نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز، نماینده بانک مسکن و مدیر و معاون مسکن مرکز خدمات استان حضور داشتند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

57463964

۱۵۰۰ مسکن در زلزله خراسان تخریب شد

۱۵۰۰ مسکن در زلزله خراسان تخریب شد رییس بنیاد مسکن با بیان اینکه در زلزله …