خانه / اخبار خراسان / ۳۵۰۰۰ نوشت‌افزار در میان دانش‌آموزان محروم خراسان‌رضوی توزیع شد

۳۵۰۰۰ نوشت‌افزار در میان دانش‌آموزان محروم خراسان‌رضوی توزیع شد

۳۵۰۰۰ نوشت‌افزار در میان دانش‌آموزان محروم خراسان‌رضوی توزیع شد

|۳۵۰۰۰ نوشت‌افزار در میان دانش‌آموزان محروم خراسان‌رضوی توزیع شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، حبیب‌الله آسوده ظهر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: تعداد خانوارهایی که تحت پوشش کمیته امداد استان خراسان رضوی قرار گرفته‌اند افزایش داشته و همچنین در حال حاضر ۱۲۹ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد خراسان رضوی خواهند بود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی افزود: در واقع آن ۱۲۹ هزار خانواده به صورت ماهانه از کمیته امداد استان خراسان رضوی مقرری گرفتن می‌کنند.

آسوده با اشاره به آنکه مقدار و اندازه و میزان مراجعات به کمیته امداد استان خراسان‌رضوی نیز به همین نسبت افزایش پیدا کرده می باشد، تصریح کرد: از سوی دیگر با توجه به شرایط خاص اقتصادی درصدد هستیم در حوزه محروم و بی بهره‌زدایی اقدامات ویژه‌ای را در دستور کار قرار دهیم و همچنین با آن رویکرد قرارگاهی عملیاتی در راستای حمایت و همچنین خدمت را درصدد هستیم راه‌اندازی کنیم.

او همچنین ادامه داد: کمیته امداد استان خراسان رضوی آماده جذب کمک‌های مردمی می باشد و همچنین در آن شرایط از شهروندان و مردم شهر نیز درخواست داریم مقدار و اندازه و میزان کمک‌های خود را افزایش دهند.

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان‌رضوی در ادامه با اشاره به مراسم جشن عاطفه‌ها در استان اظهار داشت: در مرحله نخست اجرای جشن عاطفه ها هفته پیش با ۱۵ قسمت و بخش رشد نسبت به مدت مشابه سال شمسی قبل ۳۰ میلیارد ریال کمک جهت دانش آموزان محروم در خراسان رضوی جمع آوری شد. مرحله دوم آن جشن نیز ۱۱ مهر ماه آتی با محوریت مدارس در همه منطقه ها و مناطق آموزشی استان اجرا می‌می شود.

آسوده تاکید کرد: همچنین با توجه به ابتدای مهرماه و همچنین در راستای حمایت از دانش آموزان محروم، ۳۵ هزار بسته نوشت افزار بین ۲۵ هزار دانش‌آموز توزیع شد.

انتهای پیام/ ز

۳۵۰۰۰ نوشت‌افزار در میان دانش‌آموزان محروم خراسان‌رضوی توزیع شد در تاریخ ۱۷ September 2018 | 9:29 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …