خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله علم‌الهدی: نهضت عاشورا تبلور یک قیام عملی در حوزه امر به معروف می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: نهضت عاشورا تبلور یک قیام عملی در حوزه امر به معروف می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: نهضت عاشورا تبلور یک قیام عملی در حوزه امر به معروف می باشد

|آیت‌الله علم‌الهدی: نهضت عاشورا تبلور یک قیام عملی در حوزه امر به معروف می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در مراسم عزاداری امام و پیشوا حسین (ع) در حرم امام و پیشوا رضا(ع) اظهار داشت: امیدوارم در روز هشتم محرم، در محضر وجود اقدس امام و پیشوا هشتم (ع) توفیق عزاداری و همچنین سوگواری شایسته جد مظلومش سیدالشهدا(ع) نصیب و همچنین روزی ما بشود. بایستی و حتما در عزا و همچنین مصیبت سیدالشهدا(ع) آن هم‌طوری که مورد پسند می باشد بتوانیم عزاداری کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: از امروز به مدت ۵ روز وظیفه نوکری در محضر مقدس سیدالشهدا(ع) را با حضور تو و همچنین براداران و همچنین خواهران انجام می‌دهیم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم بهترین بحث و همچنین سخنی که ما در آن ۵ روز داریم، حل ۵ پیشامد جدید در مورد کربلا و همچنین قیام سیدالشهدا(ع) می باشد.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: در مقدمه حرکت سیدالشهدا(ع) ۲ منطق وجود داشت که هر نوع حرکتی به‌دنبال آن منطق، حرکت انقلابی می باشد و همچنین بدون زیرا و به درستی که و همچنین چرا یک قیام و همچنین یک نهضت می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه امر به معروف و همچنین نهی از منکر در آن هم زمان به معنای دخالت در یک پیشامد جدید فرهنگی و همچنین تذکر و همچنین کلام لسانی نیست، گفت: حضرت می‌‌فرماید: آن امر به معروف و همچنین نهی از منکر تذکر لسانی نیست. امام و پیشوا حسین (ع) فرمودند: من جهت جریان نفسانی خودم قیام نکردم، جهت جمع آوری ثروت قیام نکردم، بلکه می‌خواهم امر به معروف و همچنین نهی از منکر کنم.

انتهای پیام/ ز

آیت‌الله علم‌الهدی: نهضت عاشورا تبلور یک قیام عملی در حوزه امر به معروف می باشد در تاریخ ۱۸ September 2018 | 10:26 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …