خانه / اخبار خراسان / وارد شدن نخستین تیم زائران پیاده رضوی به مشهد؛ کمبود امکانات ایستگاه‌های مهم خدمت‌رسانی

وارد شدن نخستین تیم زائران پیاده رضوی به مشهد؛ کمبود امکانات ایستگاه‌های مهم خدمت‌رسانی

وارد شدن نخستین تیم زائران پیاده رضوی به مشهد؛ کمبود امکانات ایستگاه‌های مهم خدمت‌رسانی

|وارد شدن نخستین تیم زائران پیاده رضوی به مشهد؛ کمبود امکانات ایستگاه‌های مهم خدمت‌رسانی از خراسان مسکن|

حسین رضایی در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس اظهار داشت: نخستین تیم زائران پیاده رضوی به تعداد ۵۰ فرد یا شخص که شب قبل در رباط خاکستری اطراق کرده بودند امروز وارد مشهد می‌شوند.

او همچنین با اشاره به آنکه  آن تیم ۵۰ نفره که همگی مرد و همچنین عراقی خواهند بود از سرویس ها و خدمات جاده‌ای خدمتگزاران تقدیر کردند، گفت: در حالیکه تیم‌های ابتدایی و اولیه زائران پیاده رضوی به مشهد رسیدند هنوز ایستگاه‌های مهم خدمت‌رسانی در مسیر با کمبود امکانات مواجهند‌ و همچنین جهت تامین دارو و همچنین سوخت و همچنین تغذیه زائران مستلزم و نیاز به مساعدت شهروندان و مردم شهر و همچنین خیرین دارند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام و پیشوا‌رضا(ع) در ادامه خاطرنشان کرد: بزرگترین ایستگاه‌های صلواتی در مسیر نیشابور ایستگاه‌های کارخانه چرم و همچنین سالار زینب و همچنین سلسله الذهب و همچنین موکب امام و پیشوا رضا(ع) و همچنین امام و پیشوا حسن مجتبی(ع) و همچنین جواد الائمه(ع)، کفشداران در ملک آباد و همچنین در جاده قدیم نیشابور میقات الرضا، امان‌اباد و همچنین ایستگاه رباط خاکستری و همچنین در مسیر جاده قوچان ایستگاه مکتب هیئت آل‌محمد و همچنین شاهچراغ  شیراز و همچنین الکترود رضا و همچنین در جاده سرخس میقات‌الرضا می باشد.

رضایی افزود: از خیرین و همچنین شهروندان و مردم شهر ولایتمدار مشهد می‌خواهم جهت توزیع نذورات خود و همچنین ارائه خدمت به زائران  و همچنین ساخته یا ایجاد ایستگاه صلواتی در ۶ محور ورودی به مشهد به واحد مسائل جاده‌ای و همچنین ایستگاه‌های صلواتی  و همچنین واحد مسائل مشارکت‌های مردمی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده با تلفن ۳۸۵۵۸۰۱۰  -۰۵۱ حاصل نمایند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام و پیشوا‌رضا(ع) اضافه کرد: تلفن مدیریت مشارکت‌های ایستگاه رباط خاکستری به شماره ۰۹۱۵۵۰۷۶۸۲۱ و همچنین ۰۹۱۵۵۰۲۵۴۴۲ و همچنین مدیر ایستگاه میقات‌الرضا سرخس به شماره ۰۹۱۵۱۱۶۱۶۹۵ جهت آن منظور اعلام و همچنین از اهالی منطقه فردوسی و همچنین جاده قوچان؛ می‌خواهم که کمک‌های خود را به مدیریت ایستگاه مکتب آل‌محمد‌(ص) روبرو چاهشک تحویل دهند.

انتهای پیام/ ز

وارد شدن نخستین تیم زائران پیاده رضوی به مشهد؛ کمبود امکانات ایستگاه‌های مهم خدمت‌رسانی در تاریخ ۲۷ October 2018 | 11:28 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …