خانه / اخبار خراسان / جشنواره «منزل و خانه بهار» مشهد ظرفیت تغییر پیدا کردن به برندی ملی را دارد

جشنواره «منزل و خانه بهار» مشهد ظرفیت تغییر پیدا کردن به برندی ملی را دارد

جشنواره «منزل و خانه بهار» مشهد ظرفیت تغییر پیدا کردن به برندی ملی را دارد

|جشنواره «منزل و خانه بهار» مشهد ظرفیت تغییر پیدا کردن به برندی ملی را دارد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، هادی بختیاری عصر امروز در مراسم تکریم هنرمندان و همچنین افتتاحیه جشنواره هنرهای شهری مشهد اظهار داشت: بیش از یک دهه می باشد رویداد استقبال از بهار در مشهد اتفاق می‌افتد و همچنین با برند منزل و خانه بهار آن دومین بار می باشد که شاهد آن رویداد خواهیم بود.

بختیاری گفت: امیدواریم در آن قالب یک جشنواره هنری تجربه کنیم تا تغییر پیدا کردن به برند ملی می شود و همچنین با حضور هنرمندان کشور و همچنین هنرمندان بین المللی شاهد رونق آن هم باشیم.

دست یار فرهنگی شهردار مشهدمقدس با اشاره به آنکه زمختی جهان امروز لطافت هنر را می‌طلبد تا به مدد ما برسد و همچنین قدری برایمان آرامش ساخته یا ایجاد کند تصریح کرد: امیدوارم امسال اتفاق خوبی در شهرستان رقم بخورد و همچنین از همه افرادی که به ما اعتماد کرده و همچنین مارا همراهی می‌کنند سپاسگزارم.

احسان مهدوی دبیر جشنواره بهار ۹۷ نیز در آن مراسم اظهار داشت:منزل و خانه بهار ۹۸ دوازدهمین جشنواره هنر شهری مشهد می باشد؛ در سال شمسی ۱۴۰۶ بیستمین جشنواره برپا می‌می شود.

او همچنین گفت: تصور من آن هم می باشد که که فراخوان آن هم از مردادماه کلید می‌خورد و همچنین هنرمندان بهترین آثار خود را هم رده جشنواره‌های جهانی ارائه می‌دهند.در آن هم جشنواره همه آثار اصیل و همچنین بدون کپی می باشد و همچنین دانشکده هنرهای شهری هم در مشهد آغاز بکار کرده می باشد.

مهدوی افزود: در ۱۴۰۶ مشهد و همچنین هنر چنان به هم آمیخته‌اند که جدایی پذیر نیستند و همچنین جنس آن هم کاملا مشهدی خواهد بود.در بیستمین جشنواره اثر آن هم در فرهنگ و همچنین اخلاق شهروندان و مردم شهر دیده می‌می شود.

انتهای پیام/ن

جشنواره «منزل و خانه بهار» مشهد ظرفیت تغییر پیدا کردن به برندی ملی را دارد در تاریخ ۱ January 2019 | 4:49 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …