خانه / اخبار خراسان / ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‏‎های ایام فاطمیه حرم مطهر رضوی تشریح شد

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‏‎های ایام فاطمیه حرم مطهر رضوی تشریح شد

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‏‎های ایام فاطمیه حرم مطهر رضوی تشریح شد

|ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‏‎های ایام فاطمیه حرم مطهر رضوی تشریح شد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدسو همچنین به نقل از آستان نیوز، حجت‌الاسلام‌ و همچنین‌المسلمین سید جلال حسینی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا(س) به روایت ۷۵ روز اظهار داشت: واقعیت و حقیقت و همچنین ارزش وجودی حضرت زهرا(س) را کسی جز خدای متعالی و همچنین اولیای خاص او نمی‌داند، ولی باید توجه داشت با آن همه مگر نه آن می باشد که خاندان نبوت، هادیان خلقتند و همچنین زندگی و همچنین کلام‌شان حجت و همچنین الگوی مردمان، پس شناخت و همچنین بهره‌ گرفتن از هدایت آنان در حد امکان وظیفه‌ای می باشد که در عصر حاضر سخت به انجام آن هم نیازمندیم.

او همچنین با اشاره به آنکه به مناسبت ایام فاطمیه برنامه جذاب و جالب و خوب‌‏های متعددی در حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده می باشد، عنوان کرد: در آن ایام هر روز خدا برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مدیحه سرایی، روضه خوانی، خواندن و قرائت ادعیه و همچنین سخنرانی تبلیغی و همچنین مذهبی جهت عموم زائران و همچنین مجاوران در اماکن متبرکه‌ حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

دست یار تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی رواق‌های «امام و پیشوا خمینی(ره)»، «حضرت معصومه(س)»، «دارالحجه»، «رواق حضرت زهرا(س)» و همچنین «شبستان‌های مسجد جامع گوهرشاد» را محل‌هایی عنوان کرد که ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سخنرانی حرم مطهر در ایام فاطمیه در آن هم برگزار می‌می شود.

حسینی اظهار کرد: آیت الله سید احمد علم الهدی و همچنین کاظم صدیقی و همچنین حجج‌اسلام والمسلمین مقری، محمد رجایی خراسانی، رفیعی، جعفر اسلامی‌فر و همچنین سیدقاسم یعقوبی سخنرانانی خواهند بود که با موضوعات تحلیل سیره تربیتی حضرت زهرا(س)، انقلاب فاطمی ولایت فاطمی، ولایت‌مداری در سیره فاطمه زهرا(س)، امام و پیشوا زمان(عج) در کلام حضرت زهرا(س) و همچنین سیره فرهنگی و اجتماعی حضرت زهرا(س) در حرم مطهر رضوی به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

او همچنین تصریح کرد: ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دهه فاطمیه به روایت ۷۵روز از امروز در حرم مطهر امام و پیشوا رضا(ع) آغاز می می شود و همچنین تا پایان هفته ادامه دارد.

دست یار تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: یکشنبه ۳۰ دی‎ماه ساعت ۹:۳۰ ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب سالروز شهادت حضرت زهرا(س) با سخنرانی آیت الله سیداحمد علم الهدی همراه خواهد بود که در رواق امام و پیشوا خمینی(ره) برگزار می‌می شود.

حسینی ابراز کرد: ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سخنرانی جهت زائران غیرایرانی به زبان‌های «عربی» و همچنین «اردو» با موضوع تبیین ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف شخصیت حضرت زهرا(س) نیز از سوی مدیریت مسائل زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی تدارک دیده شده می باشد.

او همچنین افزود: در آن ایام در اماکن متبرکه رضوی مراسم عزاداری و همچنین مداحی برپا خواهد شد و همچنین ذاکران و همچنین مداحان خاندان عصمت و همچنین طهارت(ع) زیرا و به درستی که مهدی سروری، حمید اکبری، صادق خالق‎پور، جواد مشکی‌باف، حمید اکبری، علی خوشچهره، جعفرملائکه، به مرثیه سرایی خواهند پرداخت.

انتهای پیام/ن

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‏‎های ایام فاطمیه حرم مطهر رضوی تشریح شد در تاریخ ۱۹ January 2019 | 6:16 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …