خانه / اخبار خراسان / کارگاه‌های فیلم دیدنی و جذاب با حضور کارگردانان بین‌المللی در پردیس هویزه مشهد برپا می‌می شود

کارگاه‌های فیلم دیدنی و جذاب با حضور کارگردانان بین‌المللی در پردیس هویزه مشهد برپا می‌می شود

کارگاه‌های فیلم دیدنی و جذاب با حضور کارگردانان بین‌المللی در پردیس هویزه مشهد برپا می‌می شود

|کارگاه‌های فیلم دیدنی و جذاب با حضور کارگردانان بین‌المللی در پردیس هویزه مشهد برپا می‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، سومین دوره هفته فیلم دیدنی و جذاب اروپایی کار مشترکی از تیم سینمایی «هنر و همچنین تجربه» و همچنین اوینیک ایران (مؤسسات ملی فرهنگی اتحادیه اروپا) روز شنبه ۱۸ خردادماه در پردیس سینمایی هویزه مشهد آغاز به کار می‌کند.

در روز اول سومین دوره هفته فیلم دیدنی و جذاب اروپایی در پردیس سینمایی هویزه مشهد دو فیلم دیدنی و جذاب «دره تاریک» از اتریش و همچنین «ارتش خاموش» از هلند جهت حاضران  به‌دیدن کردن و نمایش درمی‌آید.

در سومین دوره هفته فیلم دیدنی و جذاب اروپایی ۲۰۱۹ که از ۱۸ لغایت ۲۷ خردادماه برگزار می‌می شود، ۲۰ فیلم دیدنی و جذاب برجسته اروپایی پردیس سینمایی هویزه مشهد به‌دیدن کردن و نمایش درمی‌آید.

آن فیلم دیدنی و جذاب‌ها از کشورهای اتریش، بلغارستان، بلژیک، قبرس، دانمارک، فنلاند، آلمان، یونان، مجارستان، ایتالیا، نروژ، هلند، لهستان، پرتغال، سوئد، اسلوونی، اسلواکی، اسپانیا، سوییس و همچنین انگلستان انتخاب و همچنین دیدن کردن و نمایش داده خواهند شد.

در قسمت و بخش جنبی هفته فیلم دیدنی و جذاب، پنج کارگاه با حضور تهیه‌کنندگان و همچنین کارگردانانی از کشورهای قبرس، هلند و همچنین سوییس با موضوع فیلم دیدنی و جذاب‌های هنری و همچنین تولید مشترک در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و همچنین مشهد برگزار می‌می شود. جهت اجرای آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها ادارات کل ارشاد استان‌ها نیز همکاری نموده اند.

انتهای پیام/ش

کارگاه‌های فیلم دیدنی و جذاب با حضور کارگردانان بین‌المللی در پردیس هویزه مشهد برپا می‌می شود در تاریخ ۴ June 2019 | 5:38 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …