خانه / اخبار خراسان / امام و پیشوا جمعه مشهدمقدس: گرانی و همچنین فشار معیشتی بالاست؛ مسئولان احساس مسئولیت نمی‌کنند

امام و پیشوا جمعه مشهدمقدس: گرانی و همچنین فشار معیشتی بالاست؛ مسئولان احساس مسئولیت نمی‌کنند

امام و پیشوا جمعه مشهدمقدس: گرانی و همچنین فشار معیشتی بالاست؛ مسئولان احساس مسئولیت نمی‌کنند

|امام و پیشوا جمعه مشهدمقدس: گرانی و همچنین فشار معیشتی بالاست؛ مسئولان احساس مسئولیت نمی‌کنند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، آیت الله سیداحمد علم الهدی صبح امروز در خطبه‌های نماز عیدسعید فطر در بارگاه منور رضوی اظهار داشت: امروز روز ۱۵ خرداد، یوم الله می باشد؛ یوم الله بودن امروز از دو جهت می باشد زیرا از سویی عید فطر می باشد و همچنین عید فطر، یوم الله می باشد و همچنین از سوی دیگر، ۱۵ خرداد در واقعیت و حقیقت اعلام یک خطر نسبت به آمریکا بود.

امام و پیشوا جمعه مشهدمقدس افزود: اسلام لشگری دارد که در موازنه اقتدار و قدرت‌های جهانی نه در عرصه نظامی و همچنین نه عرصه مادی جزو موازنه‌ها نیست و همچنین آن هم سپاه و همچنین لشگر شهادت می باشد؛ ۱۵ خرداد سرآغاز قیام لشگر شهادت در برابر استکبار جهانی می باشد و همچنین امام و پیشوا با ایستادگی شهدای ۱۵ خرداد به دشمنان نشان دادند از پس هر قدرتی برمی‌آیند.

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: روز قبل سالروز وفات امام و پیشوا بزرگوار ما بود؛ ۳۰ سال شمسی می باشد امام و پیشوا نداریم و همچنین شهروندان و مردم شهر و همچنین امت و همچنین نظام بدون امام و پیشوا زندگی می‌کنند ولی باید توجه داشت آنچه سبب شده بعد از ۳۰ سال شمسی خط و همچنین اندیشه و همچنین کلام امام و پیشوا در دنیا طنین انداز می شود و همچنین بر جهان اسلام حکومت کند؛ ۳۰ سال شمسی رهبری سیاستمدارانه و همچنین حکیمانه رهبری می باشد و همچنین امام و پیشوا در آن ۳۰ سال شمسی، ۳۰ برابر زنده شده می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه بیداری اسلامی اندیشمندان را روی یکدیگر بگذاریم امروز ۳۰ برابر اکثرا و بیشتر وزن و همچنین عظمت امام و پیشوا منعکس می باشد گفت: امام و پیشوا عبد صالح خداوند تبارک و تعالی بود و همچنین به نحوی خداوند تبارک و تعالی را باور کرده بود که هیچ تردیدی در ایشان نسبت به حمایت خداوند تبارک و تعالی از نظام وجود نداشت. امام و پیشوا حرف که می‌زد تصور می‌کردیم در حال نصیحت می باشد. ایشان می‌فرمودند ما همه سرباز خداوند تبارک و تعالی هستیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امام و پیشوا با خداوند تبارک و تعالی مناجات می‌کردند و همچنین معتقد بودند مشیت خداوند تبارک و تعالی به آن تعلق گرفته که آن انقلاب بماند و همچنین آن خصوصیت امام و پیشوا را ماندگار کرده می باشد؛ خصوصیت دیگر امام و پیشوا، رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری نسبت به حفظ اصول امام و پیشوا می باشد و همچنین امروز هیچ اصلی از اصول امام و پیشوا، کهنه نشده می باشد.

 

علم الهدی گفتن کرد: امروز در دنیا اندیشه و همچنین سرسپاری به اندیشه امام و پیشوا جدید و تو و تازه می باشد و همچنین آن ناشی از رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری می باشد؛ امروز در صورتی که امام و پیشوا رجعت کنند با دو نقظه نشاط و همچنین شادابی و همچنین اقتدار و قدرت شهروندان و مردم شهر و همچنین استکبارستیزی شهروندان و مردم شهر مواجه می‌شوند؛ در منطقه انقلاب ما حرف اول را می‌زند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: اوضاع معیشتی قشر آسیب پذیر و همچنین مردمان فقیر ولی باید توجه داشت دل امام و پیشوا را آزار می‌دهد؛ گرانی و همچنین فشار معیشتی بالاست؛ آن گرانی ربطی به دشمن ندارد؛ دشمن تهاجم اقتصادی دارد ولی باید توجه داشت در آن حد نیست و همچنین حتی ریاست جمهور می‌گوید بازار بی صاحب می باشد و همچنین هر کس هرجور می‌خواهد جنسش را می‌فروشد و همچنین شهروندان و مردم شهر مستاصل خواهند بود؛ بسیاری از کارخانجات وابسته به حکومت و همچنین نظام خواهند بود چرا گران نموده اند؟

علم الهدی با تاکید بر آنکه انبارها پر از کالا و همچنین مواد خام می باشد ولی باید توجه داشت آنها را با نرخ روز بالا و همچنین پائین می‌کنند و همچنین کسی جلودارش نیست اظهار داشت: آن شهروندان و مردم شهر آسیب‌پذیر و همچنین مستضعف آیا نباید از آب و همچنین برق و همچنین گاز بهره بگیرند؟ آن بی صاحبی بازار تا چه زمانی بایستی و حتما تداوم پیدا کند؟ امروز معیار آن می باشد که آن کالا با دلار چه مقدار و اندازه و میزان فروش می‌رود. روح امام و پیشوا از آن اوضاع آزرده می باشد؛ مسئولان بایستی و حتما فکری کنند. آن نابه‌سامانی اقتصادی روح امام و پیشوا را آزرده کرده و همچنین مسئولان احساس مسئولیت نمی‌کنند.

او همچنین خاطرنشان کرد: هشت سال شمسی آن شهروندان و مردم شهر مقاومت کردند و همچنین در مقابل تهاجم اقتصادی نیز مقاومت می‌کنند؛ ولی باید توجه داشت آن هم که مرتبط به ضعف مدیریت و همچنین ول کردن بازار می باشد گناهی نابخشودنی می باشد و همچنین نفرین امام و پیشوا دامن افرادی را می‌گیرد که در مقابل آن پیشامد جدید بی تفاوت خواهند بود.

انتهای پیام/ش

انتهای پیام/

امام و پیشوا جمعه مشهدمقدس: گرانی و همچنین فشار معیشتی بالاست؛ مسئولان احساس مسئولیت نمی‌کنند در تاریخ ۵ June 2019 | 4:17 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …