خانه / اخبار خراسان / دست یار اقتصادی و همچنین توسعه سرمایه‌گذاری شرکت پدیده: اشخاص شاغل در مجموعه توریستی پدیده هیچ نسبتی با بنده ندارند

دست یار اقتصادی و همچنین توسعه سرمایه‌گذاری شرکت پدیده: اشخاص شاغل در مجموعه توریستی پدیده هیچ نسبتی با بنده ندارند

دست یار اقتصادی و همچنین توسعه سرمایه‌گذاری شرکت پدیده: اشخاص شاغل در مجموعه توریستی پدیده هیچ نسبتی با بنده ندارند

|دست یار اقتصادی و همچنین توسعه سرمایه‌گذاری شرکت پدیده: اشخاص شاغل در مجموعه توریستی پدیده هیچ نسبتی با بنده ندارند از خراسان مسکن|

حسن بکائیان در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس، در ارتباط و رابطه با جذب سرمایه در مجموعه آبی، شهربازی و همچنین سینمای شرکت پدیده اظهار داشت: توسعه مجموعه آبی حدود ۴۰ قسمت و بخش پیشرفت فیزیکی داشته و همچنین جهت سرمایه‌گذاری با تیم‌های متنوع و گوناگون و مختلف مذاکراتی انجام داده‌ایم.

او همچنین در ادامه افزود: جهت سرمایه‌گذاری در شهربازی شرکت پدیده ماه قبل یک کارگزار جهت تأمین هزینه‌ها اعلام آمادگی کرد که قرار شد تجهیزات شهربازی را تأمین کند که هنوز در حال مذاکره با آن هم هستیم.

دست یار اقتصادی و همچنین توسعه سرمایه‌گذاری شرکت پدیده عنوان کرد: جهت سرمایه‌گذاری در پاک آبی یک سرمایه‌گذار اعلام آمادگی کرد که با اتفاقات پیش آمده انصراف داد و همچنین در حال حاضر دنبال یک سرمایه‌گذار جهت توسعه پارک آبی هستیم. همچنین ساخت سالن بیلیارد پدیده و همچنین سالن VIP حدود ۵۰ قسمت و بخش پیشرفت داشته می باشد.

بکائیان در ارتباط و رابطه با سهام پدیده گفتن کرد: شرایط سهام پدیده در یک سال شمسی قبل نسبتاً مناسب بوده و همچنین رشد جزئی داشته می باشد و همچنین امیدواریم با مشخص کردن اوضاع و همچنین روشن شدن بحث مالکیت آن هم اوضاع در آستانه وارد شدن به بورس قرار خواهیم گرفت و همچنین سهام پدیده رشد می کند.

دست یار اقتصادی و همچنین توسعه سرمایه‌گذاری شرکت پدیده در مورد زیان‌ده بودن رستوران‌های آن شرکت گفت: زیان‌های ذکره شده از زمان‌های قبل  و همچنین بحران‌هایی که پدیده با آن هم روبه‌رو بوده باعث عدم سوددهی رستوران‌های پدیده شده می باشد و همچنین در حال حاضر مسیر رو به جلو در حرکت هستیم و همچنین اوضاع بهتر می‌‌می شود.

او همچنین در پاسخ به آن موضوع که مدیر رستوران‌های پدیده از منصوبین تو خواهند بود و همچنین هیچ گونه رزومه‌ای در آن مورد ندارند تصریح کرد: آن یک شایعه می باشد و همچنین تنها یک مدیر همنام بنده در مجموعه توریستی پدیده مشغول فعالیت می باشد که هیچ گونه نسبتی با بنده ندارد و همچنین تنها تشابه اسمی می باشد.

دست یار اقتصادی و همچنین توسعه سرمایه‌گذاری شرکت پدیده در پایان افزود: بحث مالکیت و همچنین زمان انتخاب مدیر آن مجموعه هنوز مشخص نشده می باشد و همچنین امیدواریم هر چه زودتر موضوع روشن می شود تا بتوان شرکت پدیده در مسیر پیشرفت و همچنین شکوفایی گام بردارد.

انتهای پیام/ح

دست یار اقتصادی و همچنین توسعه سرمایه‌گذاری شرکت پدیده: اشخاص شاغل در مجموعه توریستی پدیده هیچ نسبتی با بنده ندارند در تاریخ ۲۹ July 2019 | 12:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …