خانه / اخبار خراسان / خراسان رضوی| استقلال هیئت امنای علوم علم پزشکی جدید گناباد به تائید وزیر بهداشت رسید

خراسان رضوی| استقلال هیئت امنای علوم علم پزشکی جدید گناباد به تائید وزیر بهداشت رسید

خراسان رضوی| استقلال هیئت امنای علوم علم پزشکی جدید گناباد به تائید وزیر بهداشت رسید

|خراسان رضوی| استقلال هیئت امنای علوم علم پزشکی جدید گناباد به تائید وزیر بهداشت رسید از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از گناباد، حامد قربانی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد در محل سالن شهدای حکومت فرمانداری اظهار داشت: سپاه با سرنگونی پهباد آمریکایی اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشاند و همچنین بر عزت آن کشور افزود.

او همچنین ادامه داد: نیروهای نظامی دائما مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند و همچنین ما نیز خوشحال هستیم که میزبان یگان پهبادی ارتش در شهرستان هستیم و همچنین آن یگان پهبادی در گناباد ماندگارخواهند بود.

فرماندار گناباد با تبریک ۱۷ مرداد روز روزنامه نویس و خبرنگار که پیش رو می باشد گفتن کرد: شهید صارمی در جهت انعکاس خبرهای جدید از جان خود مایه گذاشت که آن نشان از جایگاه خبرنگاران می باشد و همچنین امروز به عنوان مصوبه شورای اداری به تمامی دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌می شود که هیچ دستگاهی حق شکایت از رسانه‌ها را در گناباد ندارد و همچنین بایستی و حتما جواب رسانه را با رسانه داد و همچنین قانون آن ظرفیت را ساخته یا ایجاد کرده می باشد.

قربانی با اشاره به سفر وزیر بهداشت درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید به گناباد تصریح کرد: در آن سفر مصوبه استقلال هیئت امنای دانشگاه علوم علم پزشکی جدید گناباد گرفته شده که گام مهمی در پیشرفت آن دانشگاه می باشد.

او همچنین با اشاره به آغاز فرآیند انتخابات و همچنین داغ شدن آن موضوع در شهرستان‌ها تاکید کرد:  در اجرای انتخابات مجلس شورای اسلامی سیاست فرمانداری گناباد بی‌طرفی می باشد و همچنین در همین راستا مدیران حق وارد شدن به ستادهای انتخاباتی را ندارد.

علی سده‌ای مدیرعامل کانون خبرنگاران و همچنین روزنامه نگاران شهرستان گناباد نیز در آن جلسه به مناسبت روز روزنامه نویس و خبرنگار اظهار داشت: گناباد از شهرستان‌های باسابقه و همچنین پر رسانه و همچنین شامل رتبه‌های برتر رسانه‌ای در کشور می باشد.

او همچنین ادامه داد: بی‌مهری‌ها گاهی اوقات دل همکاران ما را بدرد می‌آورد و همچنین در روند درست انعکاس خبرهای جدید آنها خلل ساخته یا ایجاد می‌کند؛ از سویی جایگاه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به روابط عمومی ادارات داده نمی‌می شود و همچنین اشخاص علاقه‌مند در آن باره وارد کار می شود و همچنین روابط عمومی بایستی و حتما سعی کند تعامل بین رسانه و همچنین خبرنگاران را افزایش دهد.

مدیرعامل کانون خبرنگاران و همچنین روزنامه نگاران شهرستان گناباد صریح کرد: نمایش دوره آموزشی ویژه روابط عمومی‌ها مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به نظر میرسد و همچنین مدیران هماهنگی تهیه خبرهای جدید را با مدیر مسئولان رسانه‌های مجوزدار داشته باشند.

سده‌ای خاطرنشان کرد: هزینه نشریات و مطبوعات بالاست و همچنین بخشی از ادارات فضای خالی دارند  و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد آن فضاها در اختیار دفاتر نشریات و مطبوعات قرار بگیرد. تامل و همچنین سعه صدر مدیران را در مواجهه با خبرهای جدید حوزه خود درخواست می‌کنیم و همچنین امیدواریم  دیگر جهت هر مطلبی خبرنگاران را روانه مجامع قضایی نکنند و همچنین در آن هم رسانه جوابیه بدهند زیرا و به درستی که خبرنگاران تبرئه می‌شوند و همچنین تنها و فقط بایستی و حتما یک پروسه وقت‌گیر را طی کنند.

انتهای پیام/ ت

خراسان رضوی| استقلال هیئت امنای علوم علم پزشکی جدید گناباد به تائید وزیر بهداشت رسید در تاریخ ۳۰ July 2019 | 1:08 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …