خانه / اخبار خراسان / ابهام در کارکرد فرهنگسراهای مشهد؛ افراد کمیسیون فرهنگی شورا پاسخگو نیستند

ابهام در کارکرد فرهنگسراهای مشهد؛ افراد کمیسیون فرهنگی شورا پاسخگو نیستند

ابهام در کارکرد فرهنگسراهای مشهد؛ افراد کمیسیون فرهنگی شورا پاسخگو نیستند

|ابهام در کارکرد فرهنگسراهای مشهد؛ افراد کمیسیون فرهنگی شورا پاسخگو نیستند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، خبرگزاری خراسان مسکن خراسان رضوی ظرف هفته اخیر به گفته‌های متعددی در مورد اوضاع فرهنگسراهای شهرستان مشهد درج کرد و همچنین به آن موضوع پرداخته که چرا فرهنگسراهای شهرستان مشهد در حال حاضر فضایی «سوت و همچنین کور» دارد؟

پرسش دیگر در آن به گفته‌ها آن بود که چرا فرهنگسراهایی که عناوینی تخصصی دارند بایستی و حتما کارکردهایی عمومی ارائه بدهند و همچنین از فضایی که متعلق به خودشان می باشد تا حد بسیاری فاصله بگیرند؟

آیا آن فرهنگسراها براساس یک سند مکتوب و همچنین مدون و همچنین از پیش مشخص کردن شده چنین کارکردهایی را دنبال می‌کنند؟ جهت روشن شدن آن موضوع به سراغ افراد کمیسیون فرهنگی شورای شهرستان مشهدمقدس رفتیم ولی باید توجه داشت تماس‌های مکرر تلفنی روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن خراسان رضوی را هیچ کدام از افراد آن کمیسیون پاسخگو نبودند.

توجیه عنوان شده جهت عدم پاسخگویی نیز آن بوده که گویا افراد شورای شهرستان آن هفته جلسه‌ای ندارند و همچنین به همین دلیل آن اعضا عمدتا خارج از مشهد و همچنین یا سفر خواهند بود و همچنین به همین دلیل پاسخگو نیستند.

روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن خراسان رضوی حتی مجبور به تماس با دستیار یکی از افراد کمیسیون فرهنگی شورای شهرستان مشهدمقدس نیز شد ولی باید توجه داشت آن تماس نیز منجر به ارتباط با آن عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهرستان مشهد نشد.

در مجموع به‌نظر می‌رسد اراده‌ای جهت پاسخگویی از سوی افراد کمیسیون فرهنگی شورا به صورت خاص وجود ندارد؛ بوروکراسی اداری پاسخگویی افراد شورای شهرستان مشهد نیز خود تغییر پیدا کردن به پیشامد جدید‌ای دست و همچنین پاگیر شده که ارتباط اعضا با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن خراسان رضوی را به‌شدت سخت کرده می باشد.

در هفته قبل نیز ارتباط روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن خراسان رضوی با ریاست کمیسیون فرهنگی شورای شهرستان مشهد با وجود تماس‌های مکرر برقرار نشد و همچنین مشخص نیست در آن شرایط رسانه بایستی و حتما از چه کانالی پاسخ سوالات خود را بگیرد.

انتهای پیام/ح

ابهام در کارکرد فرهنگسراهای مشهد؛ افراد کمیسیون فرهنگی شورا پاسخگو نیستند در تاریخ ۱۰ August 2019 | 11:14 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …