خانه / اخبار خراسان / فرآیند صدور مجوزهای کسب و همچنین کار در خراسان رضوی نیازمند بازنگری می باشد

فرآیند صدور مجوزهای کسب و همچنین کار در خراسان رضوی نیازمند بازنگری می باشد

فرآیند صدور مجوزهای کسب و همچنین کار در خراسان رضوی نیازمند بازنگری می باشد

|فرآیند صدور مجوزهای کسب و همچنین کار در خراسان رضوی نیازمند بازنگری می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس،به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در یکصد و همچنین سی و همچنین هفتمین جلسه ستاد فرماندهی  اقتصاد مقاومتی استان که به منظور بررسی کردن موانع و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات سرمایه گذاری در شهرستان‌های کاشمر، بردسکن و همچنین خلیل آباد در دفتر استاندار برگزار شد، اظهار داشت: در سفر به شهرستان‌های استان تلاش کردیم که جهت دستیابی به توسعه و همچنین پیشرفت، هماهنگی و همچنین انسجام داخلی به وجود آوریم که خوشبختانه در منطقه ۱۰ از تقسیم بندی الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی آن اتفاق افتاده می باشد.

او همچنین بر لزوم پیگیری تحقق وعده‌های معین‌های اقتصاد مقاومتی و همچنین دستگاه‌های ذی‌ربط در راستای الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی تاکید و همچنین افزود: معتقدیم که با همین پیگیری‌ها قسمت و بخش عمده‌ای از معظلات و مسائل و مشکلات پیش روی توسعه و همچنین آبادانی شهرستان‌ها حل و همچنین فصل خواهد شد.

استاندار خراسان رضوی در ادامه به ظرفیت بالای صنعت گردشگری و همچنین بوم گردی در حوزه ساخته یا ایجاد اشتغال و همچنین خلق ثروت اشاره و همچنین گفت: معاونت هماهنگی مسائل زائران استانداری در اسرع وقت نقشه گردشگری، میراث فرهنگی و همچنین صنایع دستی هر شهرستان را به صورت تفکیک شده در اختیار معین‌های اقتصاد مقاومتی و همچنین فرمانداران قرار دهد تا از آن ظرفیت به نحو مطلوب بهره بری و استفاده می شود.

او همچنین با تاکید بر آنکه از حداکثر ظرفیت استان جهت رفع موانع تولید و همچنین تسهیل امر سرمایه گذاری بهره بری و استفاده خواهیم کرد، اظهار کرد: در تلاش هستیم بخشی از فرآیندهای مرتبط به صدور مجوزهای کسب و همچنین کار با هم افزایی دستگاه‌های اجرایی اصلاح و همچنین جهت قسمت و بخش غیره ای از فرآیندها هم در ستاد تدبیر چاره‌ای اندیشیده می شود.

نماینده شهروندان و مردم شهر شهرستان‌های کاشمر، بردسکن و همچنین خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی هم در ادامه آن جلسه گفت: جهت افزایش ثروت شهروندان و مردم شهر در روستاها بایستی و حتما اوضاع بازرگانی محصولات تولیدی روستائیان مورد توجه قرار گیرد چرا که در مرحله فروش مشکلاتی وجود دارد.

بهروز بنیادی با تاکید بر ضرورت افزایش اعتبارات مرتبط به آبخیزداری در استان افزود: امروزه حرکت به سمت هوشمند سازی روش‌های کشاورزی یک ضرورت به شمار می‌رود و همچنین معین‌ها هم در آن باره بایستی و حتما پروژه‌های بومی ولی باید توجه داشت علمی را دنبال کنند.

در آن جلسه مقرر شد، شرکت شهرک های صنعتی، برق واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی کاشمر را تامین کرده و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت تولید و همچنین انتقال برق را انجام دهد.

انتهای پیام/ح

فرآیند صدور مجوزهای کسب و همچنین کار در خراسان رضوی نیازمند بازنگری می باشد در تاریخ ۱۳ August 2019 | 12:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …