خانه / اخبار خراسان / خراسان رضوی|حکومت از صنایع کوچک در منطقه ها و مناطق کمتر توسعه‌یافته حمایت می‌کند

خراسان رضوی|حکومت از صنایع کوچک در منطقه ها و مناطق کمتر توسعه‌یافته حمایت می‌کند

خراسان رضوی|حکومت از صنایع کوچک در منطقه ها و مناطق کمتر توسعه‌یافته حمایت می‌کند

|خراسان رضوی|حکومت از صنایع کوچک در منطقه ها و مناطق کمتر توسعه‌یافته حمایت می‌کند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از گناباد، محسن صالحی‌نیا عصر امروز در جلسه کارگروه رونق تولید شهرستان گناباد در محل سالن شهدای حکومت آن شهرستان اظهار داشت: برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی جهت رشد شهرک‌های صنعتی در کشور گرفته شده و همچنین تمامی تلاش ما رشد و همچنین توسعه واحدهای صنعتی می باشد که صاحبان صنایع نیز فایده مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را از آن هم ببرند.

او همچنین ادامه داد: برطرف کردن دغدغه‌های صنایع و همچنین ساخته یا ایجاد محیطی مناسب جهت صنایع از وظایف ما بوده که در همین راستا پروژه‌های عمرانی بسیاری را در شهرک‌های صنعتی و همچنین نواحی صنعتی در دست اقدام داریم.

مدیرعامل نهاد صنایع کوچک تصریح کرد: تجهیز و همچنین توسعه زیرساخت‌ها در شهرک‌‌ها و همچنین نواحی صنعتی سراسر کشور در دستور کار تمامی شرکت‌های استانی شهرک‌های صنعتی قرار دارد تا ضمن کمک به راه‌اندازی واحدهای صنعتی، توسعه و همچنین اشتغال مولد را جهت آن منطقه ها و مناطق مهیا کند.

صالحی‌نیا خاطرنشان کرد: حکومت در برنامه جذاب و جالب و خوب خود حمایت از صنایع کوچک در مناطقی که توسعه بسیاری نیافته‌اند را دارد که برهمین اساس به شهرک‌ها و همچنین نواحی صنعتی که در آن محدوده‌ها باشند نگاه ویژه ای خواهد داشت.مشوق‌های متنوع و گوناگون و مختلف مانند نرخ حق انتفاع با قسمت و بخش کم و همچنین اقساط طولانی و همچنین معافیت های مالیاتی بلند بخشی از آن توجهات می باشد.

هادی ایزدی ریاست اداره  صنعت،  معدن و همچنین تجارت گناباد نیز در کارگروه رونق تولید شهرستان گناباد اظهار داشت: نرخ بیکاری در شهرستان گناباد ۷٫۶ قسمت و بخش می باشد و همچنین آن در صورتی می باشد که ۶۳درصد واحد صنایع معدنی فعال می باشد.

او همچنین افزود: در قسمت و بخش کشاورزی و همچنین گردشگری ظرفیت خوبی داریم به روش مثال با ۲۰۰ تن تولید شیر مقام اول استان و همچنین تولید ۱۳۰۰ تن گوشت دوم استان و همچنین تولید ۵هزار تن پسته در گناباد داریم.

ریاست اداره صنعت، معدن و همچنین تجارت گناباد با اشاره به تولید ۱۲ تن زعفران در آن شهرستان تصریح کرد: اولویت اول صنایع معدنی و همچنین سپس صنایع تبدیلی در شهرستان گناباد می باشد که در همین راستا ۱۶ طرح با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان به کارگروه استان معرفی شد؛ ۱۳ طرح با اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان طرح‌هایی می باشد که در مثلث اقتصادی مطرح شده؛ ۸ هزار و همچنین ۸۲۶ فرد یا شخص در قسمت و بخش صنعت در گناباد مشغول به کار خواهند بود.

انتهای پیام/ح

خراسان رضوی|حکومت از صنایع کوچک در منطقه ها و مناطق کمتر توسعه‌یافته حمایت می‌کند در تاریخ ۱۴ August 2019 | 1:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …