خانه / اخبار خراسان / حرم رضوی مملو از حضور زائران؛ صحن و همچنین سراهای بارگاه امام و پیشوا رضا(ع) آذین‌بندی شد

حرم رضوی مملو از حضور زائران؛ صحن و همچنین سراهای بارگاه امام و پیشوا رضا(ع) آذین‌بندی شد

حرم رضوی مملو از حضور زائران؛ صحن و همچنین سراهای بارگاه امام و پیشوا رضا(ع) آذین‌بندی شد

|حرم رضوی مملو از حضور زائران؛ صحن و همچنین سراهای بارگاه امام و پیشوا رضا(ع) آذین‌بندی شد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، همزمان با عید سعید غدیر بارگاه و همچنین حرم منور رضوی غرق در نور و همچنین سرور می باشد و همچنین از آغازین ساعات صبح امروز فوج فوج زائران به حرم منور رضوی مشرف می‌شوند.

حضور چشمگیر زائران غیرایرانی و همچنین ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌‌هایی که جهت آن تیم از زائران در صحن غدیر حرم منور رضوی تدارک دیده شده از موارد و نکات بارز و همچنین برجسته امروز می باشد.

صحن‌ها و همچنین رواق‌های حرم منور رضوی به‌مناسبت عید سعید غدیر آذین‌بندی شده و همچنین تمامی اماکن مهیای حضور زائران می باشد؛ همچنین ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی نیز از سوی معاونت اماکن متبرکه آستان قدس رضوی و همچنین معاونت تبلیغات اسلامی جهت آن روز تدارک دیده شده می باشد.

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های عید سعید غدیر در سه مرحله که شامل شب عیدغدیر، مراسم جشن ویژه روز عید غدیر و همچنین مراسم شامگاه عید سعید غدیر می باشد در حال نمایش می باشد.

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جشن و همچنین سرور و همچنین همچنین سخنرانی و همچنین مدیحه‌سرایی در ساعات متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین در سراسر اماکن متبرکه حرم منور رضوی تدارک دیده شده و همچنین مطابق سنت هر ساله قرار می باشد مراسم جشن ویژه‌ای نیز تا ساعتی دیگر در حرم منور رضوی به‌مناسبت عید سعید غدیر تدارک دیده می شود.

حرم مطهر رضوی نیز مانند هر سال شمسی به میمنت عید غدیر و همچنین به برکت امامت حضرت علی(ع) چراغانی و همچنین آذین‌بندی شده می باشد و همچنین خادمان آن بارگاه منور با عود و همچنین اسپند از جمعیت گسترده زائران که جهت عرض تبریک و همچنین شادباش به آن حرم نورانی مشرف می‎شوند استقبال می‎کنند.

در حال حاضر همه خیابان‎های منتهی به حرم مطهر رضوی مملو از جمعیت می باشد و همچنین دسته دسته زائران و همچنین مجاوران در حال وارد شدن به حرم مطهر رضوی خواهند بود.

انتهای پیام/ح

حرم رضوی مملو از حضور زائران؛ صحن و همچنین سراهای بارگاه امام و پیشوا رضا(ع) آذین‌بندی شد در تاریخ ۲۰ August 2019 | 4:35 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …