خانه / اخبار خراسان / اتاق عمل‌های یازده‌گانه بیمارستان رضوی مشهد افتتاح می‌می شود

اتاق عمل‌های یازده‌گانه بیمارستان رضوی مشهد افتتاح می‌می شود

اتاق عمل‌های یازده‌گانه بیمارستان رضوی مشهد افتتاح می‌می شود

|اتاق عمل‌های یازده‌گانه بیمارستان رضوی مشهد افتتاح می‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، علی سعیدی ظهر امروز در مراسم تجلیل از پزشکان بیمارستان رضوی و همچنین نیز بازدید از طرح‌های توسعه‌ای آن مرکز درمانی، اظهار داشت: سلامت و همچنین امنیت دو نعمت پهناور و بزرگ خدادادی خواهند بود که در صورتی که نباشند مابقی نعمات ارزش ویژه ای نخواهند داشت، یعنی در صورتی که کسی مریض باشد یا امنیت وجود نداشته باشد از دیگر امکانات و همچنین نعمات نمی‌تواند به‌خوبی بهره بری و استفاده کند، بنابراین سلامت و همچنین امنیت نعمت‌های زیربنایی خواهند بود که حفظ سلامت را پزشکان به دست دارند.

او همچنین افزود: تلاش ما در بیمارستان رضوی بر آن امر استوار می باشد که انتخاب اول شهروندان و مردم شهر و همچنین منطقه قرار بگیریم و همچنین در چشم‌انداز خود آن بیمارستان را تراز اول منطقه مدنظر قرار داده‌ایم؛ اگرچه آن چشم‌انداز رویاپردازانه می باشد، ولی باید توجه داشت تلاش ما بر آن می باشد که جلوتر از زمان حرکت کرده و همچنین به شکل معمول و همچنین متعارف بسنده نکنیم.

مدیرعامل بیمارستان رضوی با اشاره گرفتن بعضی از مجوزهای طرح‌‌های توسعه‌ای آن مرکز درمانی از سوی وزیر بهداشت درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید، گفت: فازهای توسعه‌ای بیمازستان رضوی در حال اجرا بوده و همچنین احداث فاز سوم آن بیمارستان و همچنین نیز عملیات تجهیز اتاق عمل‌های ۱۱ گانه به اتمام رسیده  و همچنین هم‌ اکنون در شرف افتتاح آن اتاق عمل‌ها هستیم که جزو پروژه‌های بی‌نظیر کشور به شمار می‌آید و همچنین به احتمال خیلی زیاد زیاد زمان افتتاح آن هم در ایام هفته حکومت خواهد بود.

سعیدی تصریح کرد: در جهت رفاه حال مراجعان و همچنین همراهان آن هم‌ها همراه‌سرای غدیر را در بیمارستان رضوی احداث کرده‌ایم و همچنین سالن پذیرش بیماران خارجی را با هدف ارتقای کرامت انسانی تجهیز کرده‌ایم.

او همچنین گفتن کرد: تلاش ما بر آن می باشد که با افزایش بهره‌وری و همچنین تاثیرگذاری و همچنین کاهش هزینه‌ها جهت آستان قدس رضوی ساخته یا ایجاد هزینه نکرده و همچنین بتوانیم در عین حال طرح‌های توسعه‌ای بیمارستان رضوی را گسترش دهیم.

انتهای پیام/ش

اتاق عمل‌های یازده‌گانه بیمارستان رضوی مشهد افتتاح می‌می شود در تاریخ ۲۲ August 2019 | 11:01 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …