خانه / اخبار خراسان / فاصله زیاد شعار تا عمل؛ «گفت‌وگومداری» حلقه مفقوده مدیران فرهنگ شهری مشهد

فاصله زیاد شعار تا عمل؛ «گفت‌وگومداری» حلقه مفقوده مدیران فرهنگ شهری مشهد

فاصله زیاد شعار تا عمل؛ «گفت‌وگومداری» حلقه مفقوده مدیران فرهنگ شهری مشهد

|فاصله زیاد شعار تا عمل؛ «گفت‌وگومداری» حلقه مفقوده مدیران فرهنگ شهری مشهد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، خبرگزاری خراسان مسکن خراسان رضوی در پرونده‌ای ویژه به بررسی کردن عملکرد فرهنگسراهای شهرستان مشهد پرداخته می باشد و همچنین در آن مدت نقل از‌ها و همچنین مصاحبه‌های متعددی را نشر یافته شده کرد.

همچنین و علاوه بر آن تلاش شد تا با همفکری و همچنین مصاحبه با جمعی از خبرگان فرهنگی شهرستان مشهد به موشکافی و همچنین بررسی کردن دلایل انحطاط فرهنگسراهای مشهدمقدس پرداخته می شود.

ایرادات متعددی امروز به عملکرد فرهنگسراهای شهرستان مشهد وارد می باشد که مهمترین آنها یدک کشیدن عنوان تخصصی ولی باید توجه داشت ارائه کارکردهای عمومی و همچنین بعضا غیرمرتبط می باشد.

در آن میان ولی باید توجه داشت نقطه غیره ای هم به چشم می‌خورد که خیلی زیاد پررنگ می باشد و همچنین آن هم هم گریز و فرار از گفت‌وگو و همچنین هم‌صحبتی در مورد اوضاع فرهنگی شهرستان مشهد و همچنین به ویژه فرهنگسراهای شهرستان مشهد می باشد. خبرگزاری خراسان مسکن خراسان رضوی در آن مدت تلاش بسیاری کرد تا با بعضی افراد کمیسیون فرهنگی شورای شهرستان مشهد در مورد اوضاع فرهنگسراها گفت‌وگو کند ولی باید توجه داشت دریغ از پاسخ.

به نظر می‌رسد در آن باره استراتژی مشخصی تدوین شده و همچنین قرار نیست متولیان فرهنگ شهری نسبت به آنچه که در لایه‌های درونی فرهنگ شهرستان در حال رخ دادن می باشد پاسخگو باشند.

نقطه جذاب و جالب آنکه شورای پنجم شهرستان مشهد با شعار گفت‌وگومداری روی کار آمد ولی باید توجه داشت آن روزها افراد شورا و همچنین متولیان فرهنگی شهرستان مشهد را در رسانه ملی به راحتی می‌قدرت دیدن کرد ولی باید توجه داشت جهت یک گفت‌وگوی ساده تلفنی بایستی و حتما بورکراسی اداری عریض و همچنین طویلی طی می شود تا شاید بزرگواران به تو پاسخ دهند.

خبرگزاری خراسان مسکن خراسان رضوی در راستای رسالت حرفه‌ای خود، نقد و همچنین بررسی کردن و همچنین موشکافی عملکرد فرهنگسراهای شهرستان مشهد را با نیرو و همچنین اقتدار و قدرت ادامه می‌دهد و همچنین عدم پاسخگویی در آن باره صرفا متوجه متولیان فرهنگی شهرستان می باشد.

انتهای پیام/

 

فاصله زیاد شعار تا عمل؛ «گفت‌وگومداری» حلقه مفقوده مدیران فرهنگ شهری مشهد در تاریخ ۲ September 2019 | 10:10 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …