خانه / اخبار خراسان / ویژه‌برنامه جذاب و جالب و خوب «صلای عزا» در مؤسسات آستان قدس رضوی برگزار می‌می شود

ویژه‌برنامه جذاب و جالب و خوب «صلای عزا» در مؤسسات آستان قدس رضوی برگزار می‌می شود

ویژه‌برنامه جذاب و جالب و خوب «صلای عزا» در مؤسسات آستان قدس رضوی برگزار می‌می شود

|ویژه‌برنامه جذاب و جالب و خوب «صلای عزا» در مؤسسات آستان قدس رضوی برگزار می‌می شود از خراسان مسکن|

حجت‌الاسلام عماد دخانی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن ماه محرم‌الحرام و همچنین ماه تنظیم شعائر حسینی جهت خدمتگزاران آستان حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) ویژه‌برنامه جذاب و جالب و خوب صلای عزا مانند سال شمسی‌های قبل به‌صورت مطابق و یکدست در کلیه مؤسسات، مراکز و همچنین مجموعه‌های وابسته به آستان قدس رضوی برگزار می‌می شود.

او همچنین ادامه داد: ویژه‌برنامه جذاب و جالب و خوب صلای عزا شامل خواندن و قرائت زیارت عاشورا و همچنین سخنرانی با موضوع حکمت‌های حسینی می‌می شود. به‌عنوان منبع جلسات کتابی به‌عنوان حکمت‌های حسینی که توسط حجت‌الاسلام محدثی به رشته تحریر درآمده معرفی‌شده می باشد.

دخانی گفتن کرد: یکی از ویژگی‌های ویژه‌برنامه جذاب و جالب و خوب صلای عزا نام‌گذاری روزها به نام شهدای والامقام می باشد و همچنین ثواب توسل‌ها در هرروز به یکی از شهدای گران‌قدر اهدا می‌می شود. پوسترهایی بانام شهیدی که منتخب‌شده در اختیار رابط‌های فرهنگی مجموعه‌ها قرار خواهد گرفت.

او همچنین تصریح کرد: مسابقه کتاب‌خوانی صلای عزا جهت ایام بعد از دهه اول محرم در سراسر کشور برگزار می‌می شود و همچنین به برگزیدگان آن مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/ش

ویژه‌برنامه جذاب و جالب و خوب «صلای عزا» در مؤسسات آستان قدس رضوی برگزار می‌می شود در تاریخ ۳ September 2019 | 1:56 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …