خانه / اخبار خراسان / کدخدایی در مشهد: بسیج از ابتدای انقلاب در تمامی صحنه‌ها حضور داشته و همچنین درخشیده می باشد

کدخدایی در مشهد: بسیج از ابتدای انقلاب در تمامی صحنه‌ها حضور داشته و همچنین درخشیده می باشد

کدخدایی در مشهد: بسیج از ابتدای انقلاب در تمامی صحنه‌ها حضور داشته و همچنین درخشیده می باشد

|کدخدایی در مشهد: بسیج از ابتدای انقلاب در تمامی صحنه‌ها حضور داشته و همچنین درخشیده می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، عباسعلی کدخدایی ظهر امروز در اجلاسیه بسیج نخبگان کشور اظهار داشت: بسیج به عنوان شجره طیبه از ابتدای انقلاب اسلامی شکل گرفت و همچنین در قسمت و بخش‌های مختلفی ایثارگرانه تلاش کرده می باشد، آن تیم انگیزه، اراده و همچنین قدرت حضور در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف دینی را دارد.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: بسیج ریشه‌ای دینی داشته می باشد، در نظام دینی سازوکارهای دینی شکل گرفته که یکی از تیم‌های فعال آن هم‌ها بسیج بوده می باشد، بسیج در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف درخشیده و همچنین در حال حاضر نیز همین راهبرد را ادامه می‌دهد، در حوزه تربیت بحث انسان‌سازی می باشد.

او همچنین تصریح کرد: پیامبران جهت انسان‌سازی مأموریت یافتند و همچنین نهضت اسلامی ما نیز بر پایه جمهوری اسلامی تشکیل شد، بنا بر آن بایستی و حتما در جهت تربیت انسان در تلاش باشیم، بسیج از ابتدای انقلاب در تمامی صحنه‌ها حضور داشته و همچنین درخشیده می باشد، در تمامی قسمت و بخش‌ها اوضاع خوبی را در بسیج دیدن می‌کنیم.

کدخدایی خاطرنشان کرد: بسیج حقوقدانان عمر کوتاهی داشته و همچنین دیرتر از بسیج پیاده سازی و راه اندازی شد، تربیت حقوقدانان متدین و همچنین انقلابی از موارد و نکات حائز اهمیت و همچنین وظایف مهم نهاد بسیج می باشد، بسیج در حوزه‌های متنوع و گوناگون و مختلف ایثارگری‌های فراوانی داشته ولی باید توجه داشت کمتر به آن هم توجه شده می باشد، ما در حوزه حقوق ضعف‌هایی داشتیم که در حال حاضر بهبود یافته ولی باید توجه داشت هنوز جای آنها باقی مانده می باشد.

او همچنین گفتن کرد: در تقویت آن تیم جهادی گام‌های بسیاری برداشته شده می باشد، پیوند زدن نیروهای نخبه علمی نیز از دیگر وظایف نهاد بسیج می باشد، هنوز آنها ارتباط خوبی با یکدیگر برقرار نکرده‌اند و همچنین دشمنان در آن حوزه‌ها بهتر از ملت ما فعال خواهند بود.

سخنگوی شورای نگهبان گفتن کرد: توسعه نهاد بسیج و همچنین هم‌افزایی نیروها در مواقع مورد مستلزم و نیاز نیز بایستی و حتما بررسی کننده و پروهشگر می شود، ما امروزه نیازهای بسیاری داریم و همچنین مباحث مختلفی علیه دین ما مطرح می‌می شود، آن مسائل به دلیل فقدان موضع گیری شفاف می باشد، در آن روزها امر به معروف و همچنین نهی از منکر را واجب می‌دانیم، بابراین در آن باره نیز بایستی و حتما فعال شویم.

او همچنین تصریح کرد: اصل ۵۹ از نمونه اصول اجرا نشده می باشد، صحبت‌های بسیاری از سوی دشمنان شنیده می‌می شود ولی باید توجه داشت ما سکوت کرده‌ایم، بایستی و حتما آن نیروهای نخبه عمومی را گرد هم آوریم و همچنین راهکارها و همچنین پیشنهاداتی از سوی آن هم‌ها گفتن می شود، در حوزه قضا، بعضی مصوبات موجود در مجلس مورد مستلزم و نیاز نیست و همچنین متولی مشخصی ندارد، بایستی و حتما در آن باره نیز اقداماتی صورت پذیرد.

کدخدایی خاطرنشان کرد: تصویب آن قوانین سبب به وجود آمدن برداشت‌های متنوع و گوناگون و مختلف از آن هم می باشد، قوه قضاییه به دنبال نیازهای مورد مشورت می باشد ولی باید توجه داشت نهادها نگاه‌های فردی یا شخصی دارند، بیانیه گام دوم منشور چهل ساله انقلاب اسلامی بوده و همچنین نقشه راه کشور در آن هم ترسیم شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: به گفته مقام معظم رهبری در آن بیانیه طهارت اقتصادی شرط مشروعیت حکومت انقلاب اسلامی می باشد، هر جامعه اسلامی انحراف و همچنین فساد دارد ولی باید توجه داشت نحوه پیشگیری از آن هم خیلی زیاد حائز اهمیت می باشد، بسیجیان در آن باره می‌توانند کمک شایانی داشته باشند، همچنین در ارتباط با مبارزه با فساد آن اقشار می‌توانند فعال باشند.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: انتخابات دغدغه‌ای خیلی زیاد مهم جهت اشخاص بوده می باشد، نظام انتخاباتی ما شامل انتقادات بسیاری بوده که جهت تصحیح آنها قوانین و قانونی به عنوان اصلاح انتخابات تصویب شد، هنوز در حوزه انتخابات با خلاءهای قوانین و قانونی مواجه هستیم، در واقع می‌قدرت گفت که انتقاد حقوقی صحیحی انجام نشده می باشد.

او همچنین گفتن کرد: مفاسد اقتصادی، اخلاقی و همچنین کمیت در بررسی کردن صلاحیت‌ها قرار دارد که البته مستلزم و نیاز به همفکری و همچنین مشورت داریم، بایستی و حتما از مجلس و همچنین دستگاه‌ها مطالبه کنیم و همچنین همچنین انتقادات موردی و همچنین فردی یا شخصی گفتن می شود، در صورت اشتباه بودن قانون، بایستی و حتما آن هم را اصلاح کنیم.

کدخدایی گفت: مطالبه گری عدالت و همچنین اجرای قانون از دیگر مباحث و مطالب حائز اهمیت می باشد، مقام معظم رهبری مطالبه عدالت و همچنین اجرای آن هم را تأکید کرده و همچنین ما نیز بایستی و حتما آن هم را به خوبی اجرا کنیم، دوستان بسیجی ما می‌توانند به دنبال اجرای عدالت باشند.

انتهای پیام/ ت

کدخدایی در مشهد: بسیج از ابتدای انقلاب در تمامی صحنه‌ها حضور داشته و همچنین درخشیده می باشد در تاریخ ۵ September 2019 | 12:45 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …