خانه / اخبار خراسان / ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شهادت امام و پیشوا سجاد(ع) در حرم رضوی برگزار می‌می شود

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شهادت امام و پیشوا سجاد(ع) در حرم رضوی برگزار می‌می شود

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شهادت امام و پیشوا سجاد(ع) در حرم رضوی برگزار می‌می شود

|ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شهادت امام و پیشوا سجاد(ع) در حرم رضوی برگزار می‌می شود از خراسان مسکن|

حجت‌الاسلام حسین شریعتی‌نژاد در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس در مورد ویژه‌ برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سالروز شهادت امام و پیشوا سجاد(ع) در حرم مطهر رضوی، اظهار داشت: پنجشنبه ۲۱ شهریورماه مصادف با ۱۲ ماه محرم، به روایتی سالروز شهادت مظلومانه حضرت سجاد(ع) می باشد که به همین مناسبت مراسم عزاداری در رواق امام و پیشوا خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می‌می شود.

او همچنین افزود: ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب شب و همچنین شام شهادت امام و پیشوا سجاد(ع) چهارشنبه و همچنین پنج‌شنبه ۲۰ و همچنین ۲۱ شهریور ماه از قبل نماز مغرب و همچنین عشاء برگزار می می شود.

دست یار تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب روز شهادت امام و پیشوا سجاد(ع) نیز پنج‌شنبه از ساعت ۱۱ برگزار می‌می شود.

شریعتی‌نژاد گفت: افزون بر برنامه جذاب و جالب و خوب‎های رواق امام و پیشوا خمینی(ره) در شب و همچنین روز شهادت امام و پیشوا سجاد(ع) برنامه جذاب و جالب و خوب‎های پرسمان دینی و همچنین حلقه معرفت با موضوع سیره زندگانی آن امام و پیشوا همام در رواق‎های حرم مطهر برگزار خواهد شد.

دست یار تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: همچنین به مناسبت شب شهادت امام و پیشوا سجاد(ع) برنامه جذاب و جالب و خوب سخنرانی و همچنین عزاداری ویژه بانوان در رواق حضرت زهرا(س) تدارک دیده شده که پنج شنبه از ساعت ۱۱ آغاز می‌می شود.

انتهای پیام/ش

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شهادت امام و پیشوا سجاد(ع) در حرم رضوی برگزار می‌می شود در تاریخ ۱۱ September 2019 | 1:39 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …