خانه / اخبار خراسان / ‌تولیت آستان قدس: صدها جوون ‌جهت ۱۰۰ هزار تومان مانده‌اند ولی باید توجه داشت ‌یک آقازاده ۳۰ ساله صدها میلیارد تومان وام می‌گیرد‌

‌تولیت آستان قدس: صدها جوون ‌جهت ۱۰۰ هزار تومان مانده‌اند ولی باید توجه داشت ‌یک آقازاده ۳۰ ساله صدها میلیارد تومان وام می‌گیرد‌

‌تولیت آستان قدس: صدها جوون ‌جهت ۱۰۰ هزار تومان مانده‌اند ولی باید توجه داشت ‌یک آقازاده ۳۰ ساله صدها میلیارد تومان وام می‌گیرد‌

|‌تولیت آستان قدس: صدها جوون ‌جهت ۱۰۰ هزار تومان مانده‌اند ولی باید توجه داشت ‌یک آقازاده ۳۰ ساله صدها میلیارد تومان وام می‌گیرد‌ از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس به نقل از آستان‌نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در گردهمایی تجلیل از فعالان امر به معروف و همچنین نهی از منکر که با حضور خانواده شهدای آمر به معروف و همچنین ناهی از منکر، خدام بارگاه منور رضوی و همچنین جمعی از مسئولان استانی در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، با گفتن آنکه اباعبد الله الحسین(ع) انگیزه قیام خود را امر به‌ معروف و همچنین نهی از منکر معرفی می‌کند، اظهار داشت: فرائض دینی به سبب امر به معروف و همچنین نهی از منکر در جامعه گسترش، قوام و همچنین استمرار می‌یابد.

او همچنین با تأکید بر آنکه امر به معروف و همچنین نهی از منکر تنها معطوف به حجاب نیست و همچنین آن هم را نباید تنها در بدحجابی حبسش کنیم، افزود: تذکر به خانم‌های بد حجاب در جای خود محفوظ، ولی باید توجه داشت امر به معروف و همچنین نهی از منکر را نباید در چند مورد دسته چندم حبس و همچنین محدود کنیم.

‌مروی افزود: در امر به معروف و همچنین نهی از منکر بایستی و حتما با خلق نیکو، گفتن و همچنین ادبیات درست اشخاص را هدایت کرد، نه مجبور؛ بایستی و حتما از ادبیات فاخر بهره بری و استفاده کنیم، چرا که تندی شهروندان و مردم شهر را از دین گریزان می‌کند.

تولیت آستان قدس رضوی با گفتن آنکه تذکر به کسی که در بازار با گران‌فروشی یا کم فروشی به شهروندان و مردم شهر اجحاف می‌کند نیز جزو امر به معروف و همچنین نهی از منکر می باشد، تصریح کرد: گرفتن کرایه بالای تاکسی و همچنین گرانفروشی به زائران، اجحاف و همچنین مصداق منکر می باشد که شامل امر به معروف و همچنین نهی از منکر می‌می شود.

او همچنین گفت: ما هنوز یک تاکسی اطراف حرم را جهت عدم تخلف در گرفتن کرایه بیش از نرخ تصویب شده و مصوب قانون نتوانستیم درست کنیم، با وجود آنکه شهرداری محترم خیلی زیاد محکم و همچنین باجدیت به موضوع وارد شدن پیدا کرده می باشد، آن‌ها نامش منکر نیست؟ ما نسبت به آن‌ها وظیفه نداریم؟

‌مروی با گفتن آنکه امیرالمؤمنین(ع) بر روی آقازاده‌هایش پرده عصمت نکشیده بود، گفت: ام‌کلثوم گردنبندی را به امانت در روزهاى عید قربان از بیت‌المال گرفت، حضرت على(ع) هنگامی که آن هم را در گردن وى دید، گفت همین امروز آن هم را باز گردان و همچنین در صورتی که بار دیگر چنین کنى به کیفر من گرفتار خواهى شد. آیا امکان گرفتن چنین امانتی جهت سایرین هم فراهم می باشد؟

او همچنین عنوان کرد: از نظر امام و پیشوا حسین(ع) امر به معروف خیلی زیاد گسترده، به گستردگی مبارزه با ظالم، طاغوت و همچنین عدم همراهی با مستکبران می باشد.

تولیت آستان قدس رضوی دشمنان خارجی و همچنین اضمحلال داخلی را دو تهدید و همچنین خطری جهت اسلام معرفی کرد و همچنین گفت: اشرافیت دوران جاهلیت را پیغمبر از بین برد، ولی باید توجه داشت بعد از پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله(ص) اشرافیت جدید ساخته یا ایجاد شد که یزید از درون آن هم ساخته یا ایجاد شد و همچنین عاشورا در پس نتیجه آن می شود که آن هم به وقوع پیوست.

او همچنین اضافه کرد: در صورتی که ما هم همین وضع را داشته باشیم، آقازاده‌ها آزاد باشند، به بیت‌المال دست درازی کنند، گرفتار اشرافیت خواهیم شد و همچنین امر به معروف و همچنین نهی از منکر بایستی و حتما ناظر به آن خطرات عمده باشد.

‌مروی گفت: چرا شهروندان و مردم شهر جهت ۱۰ یا ۲۰ میلیون تومان وام بایستی و حتما مدت‌ها بدوند ولی باید توجه داشت یک آقازاده به راحتی وام‌های میلیاردی بگیرد و همچنین بعد طلب کار هم باشد. صدها جوون در آن کشور جهت ۱۰۰ هزار تومان مانده‌اند و همچنین بعد یک آقازاده ۳۰ ساله صدها میلیارد تومان وام می‌گیرد و همچنین راست راست راه می‌رود.

او همچنین ابراز کرد: دغدغه‎ها، نگرانی و همچنین هشدارهای رهبری معظم جهت آن می باشد که جامعه گرفتار اشرافیت نشود، که در صورتی که گرفتار اشرافیت شدیم عاشوراها تکرار می‌می شود.

تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر آنکه در برابر بی‌عدالتی‌ها، تبعیض‌ها و همچنین رانت‌ها بایستی و حتما ایستاد و همچنین آن امر به معروف و همچنین نهی از منکر می باشد، ابراز کرد: مفسدان اقتصادی و همچنین متجاوزان به بیت‌المال را بایستی و حتما با نام و همچنین چهره در رادیو و همچنین تلویزیون به شهروندان و مردم شهر معرفی کرد و همچنین نشان داد، چرا بایستی و حتما آبروی کسی که حاضر می باشد آبروی نظام اسلامی را جهت منافع فردی یا شخصی خود ببرد، حفظ کرد؟

او همچنین گفتن کرد: بحمدالله امروز در قوه قضائیه نشاط و همچنین عمل مضاعف احساس می‌می شود، امیدواریم در آن دوران با جدیت با مفسدین و همچنین متخلفین برخورد کنند و همچنین خداوند در آن راه نورانی به آن هم‌ها توفیق دهد.

‌مروی ادامه داد: سایر قسمت و بخش‌ها مثل مجلس و همچنین حکومت نیز بایستی و حتما قوه قضاییه را در راه مقدس مبارزه با مفسدین کمک کنند و همچنین با وضع قوانین و همچنین اقدامات بجا از تخلفات جلوگیری کنند.

او همچنین اظهار کرد: هر کاری در مجموعه آستان قدس رضوی انجام می‌می شود، در صورتی که مطابق با معارف، حکمت، ادب و همچنین ادبیات رضوی نباشد قابل قبول و همچنین قابل تحمل نیست. در آستان قدس رضوی امر به معروف و همچنین نهی از منکر را بایستی و حتما از خودمان و همچنین از خود بنده شروع کنیم و همچنین با امر به معروف و همچنین نهی از منکر به من کمک کنید.

انتهای پیام/ش

‌تولیت آستان قدس: صدها جوون ‌جهت ۱۰۰ هزار تومان مانده‌اند ولی باید توجه داشت ‌یک آقازاده ۳۰ ساله صدها میلیارد تومان وام می‌گیرد‌ در تاریخ ۱۲ September 2019 | 2:23 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …