خانه / اخبار خراسان / ‌ثبت‌نام مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده رضوی درسال ۹۸ آغاز شد

‌ثبت‌نام مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده رضوی درسال ۹۸ آغاز شد

‌ثبت‌نام مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده رضوی درسال ۹۸ آغاز شد

|‌ثبت‌نام مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده رضوی درسال ۹۸ آغاز شد از خراسان مسکن|

حسین رضائی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: مدیران کاروان‌های زیارتی که در ایام دهه پایانی صفر (بعد از اربعین) نیت و اراده تشرف به‌صورت پیاده به مشهد مقدس را دارند می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید « جمعیت خدمتگزارزائران پیاده » به آدرس: www.Zaerin8.com یا www. Zaerin8.ir نسبت به ثبت نام و همچنین یا تکمیل و همچنین ویرایش اطلاعات خود در مهلت مشخص کردن شده اقدام کنند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام و پیشوا‌رضا(ع) تصریح کرد: مدیرانی که در سال شمسی قبل ثبت نام نموده اند نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و همچنین با رفت و آمد و مراجعه به قسمت و بخش ویرایش، اطلاعات سال شمسی جدید را کامل کنند.

رضائی عنوان کرد: متقاضیان همچنین و علاوه بر تکمیل فرم مشخصات فردی، علم پزشکی جدید و همچنین کاروان؛ تصویر مدارک مورد مستلزم و نیاز شامل عکس، کارت ملی، شناسنامه و همچنین معرفی‌نامه خود را از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید بارگذاری کنند؛ مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده جهت گرفتن آن معرفی‌نامه می‌توانند به فرمانداری، بخشداری، دهداری و همچنین یا نهاد تبلیغات اسلامی شهرستان‌های محل اقامت خود رفت و آمد و مراجعه کنند.

او همچنین ادامه داد: به تا حال بیش از ۵۰ مدیر کاروان پیش ثبت نام کردند که ۱۲ قسمت و بخش آن هم‌ها مدیران جدید خواهند بود. همایش مدیران کاروان‌های زیارتی در مشهد برگزار می‌می شود که محل همایش جهت همه اطلاع رسانی خواهد شد

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام و پیشوا‌رضا(ع) گفتن کرد: نکاتی قابل ذکر می باشد که مدیران بایستی و حتما توجه کنند. نخست آن که اخذ معرفی نامه از نهاد تبلیغات اسلامی و همچنین مراکزی که اعلام شد، بایستی و حتما اسکن آن هم را در وبسایت و مرکز خبرهای جدید بارگذاری و همچنین اصل نامه را بایستی و حتما در روز همایش تحویل واحد ثبت نام ستاد جمعیت خدمتگزار بدهند. در غیر آن صورت ثبت نام آنان قطعی نمی‌می شود.

رضایی اظهار کرد: دومین نقطه آن می باشد که با توجه به آنکه کلیه اطلاعات مورد مستلزم و نیاز از طریق پیامک و اس ام اس و پیامک به اطلاع مدیران کاروان‌ها می‌رسد، شماره همراهی را در وبسایت و مرکز خبرهای جدید بنویسند که در دسترس بوده و همچنین انحصارا مرتبط به خودشان باشد.

او همچنین اضافه کرد: از دیگر نکاتی که بایستی و حتما توجه می شود آن می باشد که جهت کاروان‌های جدید حداکثر ۱۴۰ فرد یا شخص و همچنین حداقل ۵۰ فرد یا شخص گنجایش لحاظ شده می باشد. آن موضوع را در ثبت نام رعایت نمایند و همچنین همچنین در زمان ثبت‌نام همچنین و علاوه بر نام و همچنین اطلاعات خود، نام و همچنین اطلاعات کامل دست یار و همچنین روحانی کاروان را ذکر کنند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام و پیشوا‌رضا(ع) تصریح کرد: مدیران کاروان‌ها سعی کنند در کاروان حتما روحانی، مداح و همچنین یا فردی آشنا به علوم دینی و همچنین احکام داشته باشند؛ همچنین مدیران کاروان هنگام ثبت‌نام تاریخ دقیق وارد شدن خود به مشهد را مشخص نمایند.

انتهای پیام/ش

‌ثبت‌نام مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده رضوی درسال ۹۸ آغاز شد در تاریخ ۱۳ September 2019 | 9:35 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …