خانه / اخبار خراسان / متولیان فرهنگی خراسان رضوی از حوزه مستندسازی حمایت نمی‌کنند

متولیان فرهنگی خراسان رضوی از حوزه مستندسازی حمایت نمی‌کنند

متولیان فرهنگی خراسان رضوی از حوزه مستندسازی حمایت نمی‌کنند

|متولیان فرهنگی خراسان رضوی از حوزه مستندسازی حمایت نمی‌کنند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، علی‌ نجات عباسی همین امشب در نشست اکران مستند «من سلاحم در دست» در پردیس سینمایی هویزه مشهد اظهار داشت: در قبل با بحث مستند آشنا نبودم ولی باید توجه داشت از استقبال کم در باره مستندسازی در ارتباط با جانبازان اطلاع داشتم، به همین دلیل با وجود عدم استقبال جهت فرهنگ‌سازی به آن امر روی آوردم.

مستندساز خراسان رضوی ادامه داد: کتاب‌های بسیاری در ارتباط با آن حوزه مطالعه و همچنین در کلاس‌های متعددی شرکت کردم، از هیچ ارگانی حمایت نمی‌شدم، شرایط خیلی زیاد سخت بود ولی باید توجه داشت به مستندسازی علاقه داشتم و همچنین آن امر را وظیفه خود می‌دانستم.

او همچنین گفتن کرد: دو فیلم دیدنی و جذاب که توسط خودم ثبت شده بود از صدا و همچنین سیما پخش شد، به زودی کارهای جدیدم نیز نشر یافته شده خواهد شد، یکی از رزمندگان راوی کتاب «جنون مجنون» بود که آن کتاب بعد از تکمیل مورد استقبال قرار گرفت.

جانباز مستندساز خراسان رضوی تصریح کرد: مسئولان فرهنگی استان نه تنها کمکی نمی‌کنند بلکه حتی فعالیت ما را در آن باره بی‌فایده می‌دانند و همچنین به ما عدم فعالیت در آن باره را توصیه می‌کنند.

نجات عباسی ادامه داد: از سه سال شمسی قبل سه کار متنوع و گوناگون و مختلف از شهید صیاد شیرازی آماده کردم، اشخاص بایستی و حتما اموری مانند مستندسازی و همچنین فیلم دیدنی و جذاب‌سازی را با محوریت ایثارگری و همچنین معنویت و همچنین در راستای انقلاب پیش ببرد.

انتهای پیام/

متولیان فرهنگی خراسان رضوی از حوزه مستندسازی حمایت نمی‌کنند در تاریخ ۱۵ September 2019 | 2:21 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …