خانه / اخبار خراسان / خراسان رضوی| دشمنان درصدد القای بن بست سیاسی جمهوری اسلامی خواهند بود

خراسان رضوی| دشمنان درصدد القای بن بست سیاسی جمهوری اسلامی خواهند بود

خراسان رضوی| دشمنان درصدد القای بن بست سیاسی جمهوری اسلامی خواهند بود

|خراسان رضوی| دشمنان درصدد القای بن بست سیاسی جمهوری اسلامی خواهند بود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، مشاور وزیر و همچنین مدیرکل اطلاعات استان خراسان رضوی در جمع روسای دانشگاه‌ها و همچنین مسئولین نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها با تشریح ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف عملیات روانی دشمن علیه جمهوری اسلامی اظهار داشت: دشمن طی ماه‌های قبل با تمرکز بر نقاط نیرو جمهوری اسلامی به ۶ محور، هجوم سرسام آوری داشته می باشد.

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی نخستین نقطه‌ای که دشمن روی آن هم تمرکز گسترده داشته را «پیشامد جدید قدرت جمهوری اسلامی جهت عبور از تحریم‌ها» عنوان و همچنین گفت: ریاست جمهور آمریکا چند مرتبه در شهریورماه مدعی شد که ایرانی‌ها زیر تحریم از حال رفته‌اند. جان بولتون که کنار گذاشته شد، چند بار مدعی شد که شهروندان و مردم شهر ایران جهت امرار معاش و همچنین درمان خودشان نیازمند غرب و همچنین اروپا خواهند بود. آن در حالی می باشد که آنها خودشان درک می‌کنند که ایران محکم‌تر از قبل ایستاده می باشد. 

او همچنین اقتدار و قدرت یارگیری ایران در عرصه بین المللی خصوصاً ارتباط با چین و همچنین روسیه را دیگر حوزه مورد تمرکز دشمن برشمرد و همچنین گفت: آمریکایی‌ها در آن باره تلاش می‌کنند با تفرقه افکنی آن ظرفیت را ساقط کنند. 

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی در مورد سومین حوزه مورد تأکید آمریکا تصریح کرد: گفته می‌می شود ایران قدرت بلاملاحظه‌ای جهت تهدید رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی دارد و همچنین هر ضربه‌ای که بخواهد به رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی می‌زند چرا که ایران از نگاه تهدیدات رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی جزیره امن می باشد لذا دشمن از آن موضوع به شدت نگران می باشد. او همچنین چهارمین محور را مستلزم و نیاز شدید آمریکا و همچنین شخص ترامپ جهت مذاکره با ایران دانست و همچنین ادامه داد: مادامی که ما مقاومت کنیم مستلزم و نیاز آمریکا برطرف نشده می باشد. 

مشاور وزیر اطلاعات در مورد اتفاقات اخیر نبرد در یمن نیز گفت: پنجمین حوزه مورد تمرکز دشمنان، نفوذ منطقه‌ای ایران می باشد. اروپایی‌ها اذعان دارند که انصار ا… به عنوان هم پیمان ایران قدرتی دارد که موشکش ۱۲۰۰ متر آن هم طرف‌تر به تاسیسات نفتی سعودی اصابت کرده و همچنین دنیا جهت آن هم‌ها کف می‌زنند. آن نقطه نیرو جمهوری اسلامی می باشد که هم پیمانانش در منطقه چنین قدرتی دارند. 

مدیرکل اطلاعات استان خراسان رضوی ششمین عرصه اقتدار و قدرت ایران را قدرت و همچنین اقتدار و قدرت اداره رهبری در جمهوری اسلامی دانست و همچنین گفت: آمریکایی‌ها می‌گویند رهبری ایران در هر میدانی که حاضر شده، پیروز صحنه را ترک کرده می باشد.

آن مقام امنیتی در ادامه از سخنان خود به نقاط ضعف ایران از نگاه دشمن اشاره کرد و همچنین چالش‌های اقتصادی را ناشی از مضر و همچنین بد مدیریت و همچنین وجود دست‌های ناپاک دانست و همچنین ضمن اشاره به گسترش حس عدم اعتماد به نظام گفت: دشمنان القا می‌کنند که نظام به بن بست سیاسی رسیده می باشد. آنها مدعی خواهند بود در ایران، بزرگان و رهبران فاقد محبوبیت خواهند بود. ولی باید توجه داشت آن که کشور در یک و همچنین نیم سال شمسی اخیر توانسته بحران ها را مدیریت کند، خلاف آن گفته را ثابت می‌کند.

مدیرکل اطلاعات استان خراسان رضوی در ادامه دو راهبرد اصلی دشمن را تجزیه ایران و همچنین تضعیف اندیشه آخرالزمانی جمهوری اسلامی دانست و همچنین اضافه کرد: جدا کردن ثروت نفتی از قدرت علمی و همچنین قدرت بسیج انظار و افکار عمومی از اهداف دشمن بوده و همچنین در صورت عدم امکان به دنبال ساخته یا ایجاد مخاصمه قومی و همچنین طایفه ای و همچنین در نهایت در صورتی که نشد تجزیه عاطفی و همچنین معنوی را دنبال می‌نمایند.

آن مقام امنیتی افزود: دومین راهبرد دشمن تضعیف اندیشه آخرالزمانی در جمهوری اسلامی می باشد که اخیراً کارشناسان آمریکایی به صورت مبسوط به آن هم پرداخته و همچنین عنوان شده که “سیاستمداران اروپایی بایستی و حتما دیدگاه آخر الزمانی مقامات ایران را جدی بگیرند زیرا آن آن هم اتفاقی می باشد که روند اراده و تصمیم راسخ گیری تهران را هدایت می‌کند.”

مدیرکل اطلاعات استان خراسان رضوی در قسمت و بخش غیره ای از سخنان خود سیاسی بودن فضای دانشگاه‌ها فارغ از جناح بندی‌های سیاسی، اولویت بالندگی علمی و همچنین نخبه پروری، حمایت از ارزش‌های انقلابی و همچنین جلوگیری از خیمه زدن دشمن بر روی مطالبات صنفی دانشجویان را شامل اقدامات ضروری در دانشگاه ها برشمرد و همچنین ادامه داد: دشمن به دنبال ترویج ساختار شکنی در قالب آزاد اندیشی می باشد. دشمن به دنبال تقرب به تشکل های سیاسی و همچنین بهره برداری از آن هم ها می باشد که بایستی از آن هم ممانعت می شود. حفظ و همچنین حراست از سرمایه های انسانی و همچنین جامعه نخبگانی از دیگر محورهای مورد تاکید مدیر کل اطلاعات بود. 

در ابتدای آن هم اندیشی، روسای دانشگاه ها و همچنین مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به ایراد نقطه نظرات و همچنین تحلیل آخرین اوضاع دانشگاه های استان پرداختند.

انتهای پیام/ ع

خراسان رضوی| دشمنان درصدد القای بن بست سیاسی جمهوری اسلامی خواهند بود در تاریخ ۱۶ September 2019 | 3:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …