خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

|آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: استکبار در عمل آن می باشد که انسان از خودش راضی باشد و همچنین با یک نافله شب و همچنین یا یک زیارت سحر حضرت رضا(ع) تصور کند همه چیز تمام شد و همچنین بالاترین کارها را کرده می باشد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفتن کرد: خداوند استکبار در عمل را تقبیح می‌کند، خداوند می‌خواهد انسان وظیفه بندگی‌اش را انجام دهد و همچنین صرفا امیدوار به فضل پروردگار باشد، انسان با ۱۰ سال شمسی عبادت و همچنین روزه و همچنین اعمال مستحبی و همچنین خیرات، هستی‌اش را نیز در راه خداوند تبارک و تعالی می‌دهد ولی باید توجه داشت ناگهان گناه می‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در ۳۹ سال شمسی قبل در چه شرایطی بودیم و همچنین امروز در چه شرایطی هستیم و همچنین پیشامد جدید دوم آنکه عاملی که در طی ۳۹ سال شمسی از آن هم روز ما را به امروز رساند چه بود و همچنین از کجا سرچشمه گرفت؟

علم‌الهدی گفتن کرد: عاملی که ما را از ۳۹ سال شمسی قبل به امروز رساند و همچنین جوهره اصلی بود، مقاومت می باشد؛ صحبت‌های آزادگان دفاع مقدس را بنشینید و همچنین بشنوید اینها چه می‌گویند. در صورتی که اینها مقاومت نمی‌کردند اصلا وضع ما به طریق غیره ای بود. در داخل کشور به مدت ۸ سال شمسی جنگ طول کشید؛ حتی روزی گلوله تفنگ و همچنین لوله توپ نداشتیم تا انتهایی که در جنگ پیروز شدیم و همچنین موشک ساز بیرون آمدیم؛ در صورتی که مقاومت رزمندگان و همچنین فرماندهان ما نبود چه می‌شد؟

امام و پیشوا جمعه مشهدمقدس تصریح کرد: جوهره اصلی ما در تمام آن سال شمسی‌ها مقاومت بود؛ آن را از کجا آموختیم؟ در دنیا سابقه ندارد که شهروندان و مردم شهر عادی ۴۰ سال شمسی آن گونه مقاومت کنند و همچنین بایستند. منشاء تمام اینها سیدالشهدا(ع) می باشد که آموزگار مقاومت می باشد؛ در صورتی که چنین معلمی و همچنین عاشورایی نداشتیم مسلما چنین وضعیتی نداشتیم.

علم الهدی با گفتن آنکه ۸ سال شمسی رزمندگان ما با آن الگو ایستادند گفت: امروز پیشامد جدید ایران پیشامد جدید یک کشور در محدوده جغرافیایی خاص نیست، ۳۹ سال شمسی قبل، فرودگاه مهرآباد را بمباران کردند و همچنین از مرز اروپایی و همچنین جنوب اروپایی حمله کردند و همچنین در فاصله چند روز ۱۵۰۰ کیلومتر خاک ما در معرض تجاوز دشمن قرار گرفت و همچنین همه دنیا دست به دست هم داده بودند.

او همچنین خاطرنشان کرد: ولی باید توجه داشت امروز ایران، تنها ایران نیست و همچنین در یک محدوده جغرافیایی نیست. حشدالشعبی عراق و همچنین انصارالله یمن و همچنین جبهه وطنی سوریه و همچنین جهاد اسلامی فلسطین و همچنین حماس فلسطین و همچنین گروه و حزب الله لبنان، همه ایران می باشد؛ سید مقاومت اعلام کرد که مقاومت در منطقه یک امام و پیشوا دارد و همچنین آن هم امام و پیشوا، مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی ایران می باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: شنبه قبل انصارالله یمن، ۱۰ پهپاد ارسال کرد و همچنین در منطقه بقیق پالایشگاه نفت آرامکو بود که روزی ۷ میلیون بشکه در آن پالایشگاه تصفیه می‌شد و همچنین پهپادها آن پالایشگاه را با خاک یکسان کرد؛ روزی ۵ میلیون بشکه از تولید نفت عربستان کم شد و همچنین جهت آنکه جواب طلبکارانش را بدهد مجبور شد از عراق نفت بخرد و همچنین آمریکایی که در هیچ شرایطی حاضر به باز کردن مخازن استراتژیک خودش نمی‌شد و همچنین آن هم را ابزار آقایی خود در دنیا می‌دانست، مجبور شد مخازن را باز کند تا نرخ نفت تعدیل می شود ولی باید توجه داشت بازهم ۲۰ قسمت و بخش نرخ نفت افزایش یافت.

علم‌الهدی تاکید کرد: آن ضربه را انصارالله یمن زد و همچنین آمریکای نادان می‌گوید آن کار ایران بوده می باشد؛ اینها می‌خواهند سر دنیا را کلاه بگذارند؛ رادار که از یک طرف چک نمی‌کند و همچنین ۴ طرف آسمان را تحت کنترل دارد؛ می‌‌گویند پهپاد را ایران فرستاده تا ایران را متهم کنند، فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کرده‌اید مرزهای آن کشور را متهم می‌کنید؟ امروز ایران محور مقاومت در منطقه می باشد؛ یعنی تو بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه، خاک شده می باشد.

او همچنین گفتن کرد: اصلا تو فهمیده‌اید ایران کجاست؟ مگر جنوب لبنان و همچنین گروه و حزب الله ایران نیست؟ به دشمنی که می‌گوید آن پهپادها متعلق به ایران بوده بایستی و حتما گفت هم جنوبتان ایران می باشد و همچنین هم شمالتان ایران می باشد؛ امروز در هر نقطه ای از آن منطقه یک مسلمان بیدار هست و همچنین یک جریان مبارز وجود دارد و همچنین آنجا ایران می باشد و همچنین امام و پیشوا او، ایران و همچنین رهبر ایران می باشد.

انتهای پیام/ ت

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد در تاریخ ۲۰ September 2019 | 8:22 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دوچرخه‌سواران مازندرانی به حرم منور رضوی مشرف شدند + تصاویر

دوچرخه‌سواران مازندرانی به حرم منور رضوی مشرف شدند + تصاویر |دوچرخه‌سواران مازندرانی به حرم منور …